Opinie DYSKUSJA: Piraci Darksilver

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 25 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. izi932

    izi932 User

    No to jest właśnie GWARANCJA dostania czegoś w tej grze. Za jakiś rok pewnie z aktualizuja faq i już nie będzie to gwarantowane tylko będzie możliwość dostania tego czegoś.
     
  2. Raghveir

    Raghveir User

    Źle się wyraziłem - maksymalnie 1 na mapie ( podobnie z resztą, wartości maksymalne).

    Hmm, nigdzie nie użyli słowa gwarancja ;) Z tego co widzę to 5 monet z pika leci za każdym razem, ale klucza do tej pory nie dostałem, a ubiłem co najmniej kilkanaście, zatem szansa raczej niewielka ( albo mam pecha, nie pierwszy raz )

    @TL_Eviana

    Wszystkie 3 portale powrotne na 5-4 prowadzą w to samo miejsce, na prawo portalu 1-5 , mapa 4-4. Wydaje mi się że każda firma powinna lądować przy swoim portalu ( tak jak w przypadku powrotu z 5-3)
     
  3. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    Droga TL-ko :)
    czy ułatwieniem może być pojawienie się komunikatu o "pojawieniu się STINGER-a"?
    tak jak w okienku jest info o batku, hitaku, icku ?
    Stinger respi się co 2 godz., ale po jego ubiciu. bez sensu jes lot na mapę i wyczekiwanie 2 godzin na kolejną sztukę.
    niooo - chyba że są już megaszpecjalisty, co im się wyświetla, bo jakoś często te same nicki widuję przy STINGER-ku, tuż po jego pojawieniu się, mimo że przez 2 godziny ni widu-ni słychu tych megaszpecjalistów ;)
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    dzisiaj wysyłałam Waszą opinię odnośnie eventu, ale czekam na kolejną, aby przesłać wszelkie uwagi :)
     
    Raghveir lubi to.
  5. powinny byc jskies misjie na tej nowej mapie tak jak 5-2
     
  6. Raghveir

    Raghveir User

    To swoją drogą, mam nadzieję że jak się "dotrze" to dostarczą.

    Jak na razie ta mapa potrzebuje trochę balansu ... Koszt stworzenia Caucasusa wygląda jak żywcem skopiowany z prometeusza. Z taką niewielką różnicą, że zdobyć 5000 rinusku to nie problem, zwłaszcza jak już się trochę promków zdobyło, a zdobyć 5000 monet to mordęga. Najsilniejszy normalny mob daje 5 monet... a ubicie go kosztuje czas i ammo, bo słaby nie jest (chociaż przynajmniej nie jest niebezpieczny). Wybieranie sie tam bez minimum full lf4 ( najlepiej tych specjalnych ) to strata ammo/czasu/nerwów.

    W tej chwili nie ma absolutnie żadnego powodu żeby tam latać ... caucasus nie jest na tyle atrakcyjny żeby go farmić ( według info z FAQ dmg ma w dalszym ciągu słabszy niż promek, nawet vs zwykłe NPC). Boss pojawia się co 2h, i mimo że ma szansę zostawić indoktrynol/akcelerator, to jest niewielka ( do tej pory dostałem raz, 17 akceleratora, oprócz tego bezwartościowy izochronian ), nie mówiąc już o trafieniu w moment kiedy się pojawia. Co oczywiście daje piękne pole do popisu "tym którzy wszystkie akcje wykonują automatycznie, 24/7".

    Srebrne skrzynki również nie są atrakcyjne, pod żadnym względem. Szansa na zdobycie sprzętu, który jest minimum do farmienia tych piratów, lub surowców, które można pozyskać w inny sposób, też nie jest powalająca. Już nie wspominając, że albo zbieramy monety na laser, albo na klucze ... bo szansa na kluczyk z Pike'a nie powala.

    TL;DR - kolejna mapa dla farmienia zasobów przez automaty.
     
    -dshh14- i **Perun** lubią to.
  7. Już dawno nie dali tak słabej aktualizacji :D ale no nie zależy im chyba na tym by gra cieszyła coraz to wieksze grono ludzi :D wręcz przeciwnie! xD
     
    **Perun** lubi to.
  8. Masz szansę na zdobycie Petalled Quartz ze skrzyni Flower Booty Boxes, które rozsiane są w całej galaktyce
    Skrzynie Flower Booty Boxes mogą być otwarte tylko jak grasz na kliencie gry . widomo kiedy takie cos sie znowu pojawi
    czy tl moze cos powiedziec na ten temat
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2021
  9. Raghveir

    Raghveir User

    To jest temat o piratach Darksilver ;)

    Nie uczestniczyłem w tej akcji, ale wydaje mi się że była jednorazowa, na potrzeby zachęcenia/skłonienia graczy do używania klienta gry. Szansa że się to powtórzy jest raczej znikoma.
     
  10. Czesc mam pytanie jak zrobić ten klucz na mape 5-4 inaczej niz walenie uber piratów ?
     
  11. co ile pojawia sie bos na 5-4 ?
     
  12. Raghveir

    Raghveir User

    Nie da sie inaczej. Ale wystarczy 1 klucz .... wchodzisz, zostawiasz inny statek ( skok statku ) , tak jak to robią wszyscy na 5-2 i potem jak chcesz wejsć to sie logujesz na ten statek i znowu skok ;)


    2 godziny
     
  13. Stanleyek

    Stanleyek User

    Latałem 3 godz. po mapie 5-4 szukając bossa The Stinger, chociaż dwókrotnie pokazał się w lokalizatorze wrogów Peta i był tam każdorazowo obecny około 20 min nie udało mi się go zlokalizować na mapie. Może mi ktoś podpowie gdzie i jak go szukać i czy faktycznie można z jego ubicia uzyskać akcelatory indokrynolu. Czekam na podpowiedzi od
    zorientowanych lepiej niż ja.
     
  14. lewy dolny róg mapy lewą belką do dołu musisz lecieć od portów tych po lewej stronie jak wskakujesz na 4-4
     
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Trojan, piękne dzięki za bardzo przydatne info.