DYSKUSJA: serwer testowy- design Tartarus

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie kosmiczni Piloci!

    Około godziny 11:00 CEST otwarty zostanie serwer testowy https://test2.darkorbit.com/
    Każdy kto zaloguje się na istniejące lub nowe konto otrzyma:
    • 3 nowe designy tartarus
    • 20,000,000 Uridium
    • 1 tydzień Premium
    • 50,000 Sepromu
    Tartarus Smite: + 10% szkód / -8% HP
    Tartarus Osiris: +12% szkód / -12% osłony
    Tartarus Epion: +15% osłony / -10% HP / +10% uników

    Wiemy, że brakuje jeszcze kilku tłumaczeń i brakuje tekstu.
    Serwer testowym będzie otwarty do jutra (24.07), do godziny 11:00 CEST

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Czyżby dziadek wracał do gry? :p
     
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    Widzę, że BP próbuje tertarusa przywrócić do grywalności. Czyżby BP planowało aby tartarus konkurował z Vegą ? Ciekawostki.
    Jak na razie fajnie to wygląda - i na razie wygląda.
     
  4. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @Sok_PL1
    2.1 Nick, Awatar, Sygnatura
    Awatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200 pikseli, a jego rozmiar nie może przekraczać 39 kb. Nie może on zawierać treści zawartych w punkcie 1.2. Regulaminu.


    @Cupak
    2.2 Język forum
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.
    2.8. Trollowanie
    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub wywołania sporu. Każdy przejaw takiego zachowania będzie karany.

    Pozdraiwam,
    MOD_MIKUS
     
  5. Next!

    Next! User

    U mnie serwer testowy nie działa.
    A u innych?
     
  6. U mnie również nie trybi
     
  7. u mnie jest ale tartarusa nie mogę odpali jakieś id mam podać
     
  8. Nathersis

    Nathersis User

    ''Jeżeli będziemy chcieli wprowadzić do gry określone elementy związane z „właściwościami bojowymi” statku (tzn. umiejętności, bonusy itd.), dodamy po prostu nowe statki.''

    Dlaczego ponownie coś mieszacie i będą to designy, a nie osobne statki?

    Same designy nawet spoko, podoba mi się także pomysł, aby nie było tylko plusów, ale i minusy ( kosztem większych plusów ) w bonusach. Stawiam, że trochę częściej będziemy widywać Tartarka na mapach, a po cichu liczę, że BP planuje też zrobić coś takiego dla Pusata :rolleyes:
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    to ja jeszcze proponuje dla vegi :)

    lub defcoma w rozszerzonej wersji
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.