Dyskusja: Wieczne zjednoczenie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 11 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Matroz

    BA_Matroz User

  2. AleJazda

    AleJazda User

    a od kiedy ten event? bo nigdzie jakos nie ma info od kiedy
     
  3. Od kiedy rusza event?
     
  4. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Wkrótce pojawią się dokładne informacje.

    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ten nowy statek to będzie taki sam niewypał z mocką co hakate, co do parametrów też żadna rewelacja - i prawie się spełniają moje słowa że co event to nowy statek ( ładny chociaż jest ten nowy bo zdjęcia nie widzę )
     
  6. Cupak

    Cupak User

    fajne, naprawdę prawie tak fajne jak boty kradnące alieny ;)
     
  7. I już się skończyły pomysły na nowe eventy. Powtórka z października, z kilkoma drobnymi zmianami. Nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
     
  8. majkiski13

    majkiski13 User

    nowym statkiem bociaze na 1 galach beda ogony wybijac, na x-5 z reszta tez, a w polaczeniu z kamikadze moze byc przydatny we wrotach
     
  9. Legenda

    Legenda User

    na wrota i drobne moby będzie idealny ;)
     
  10. https://board-en.darkorbit.com/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-33

    Tutaj masz zdjęcia, choć to temat nieoficjalny to praktycznie zawsze te rewelacje się sprawdzają ;) dla mnie osobiście w kwestii wizualnej lipa. Ogólnie ten event walentynkowy to jeden wielki komunał. Ale większości mam wrażenie takie coś odpowiada.
     
    Legenda lubi to.
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    W sumie fajny statek - mi się podoba - w końcu dresy zmieniające wygląd, powrót do starych czasów żeby za jakiś czas z powrotem z dresa zrobić statek?:D
    Co do samego eventu liczę na uzupełnienie amunicji, mam nadzieję że się nie przeliczę.
    Zauważyłem dziwny ruch na pierwszej gali masa statków ( już nie wnikam kto je po mapie prowadzi bo to wszyscy wiedzą ), przygotowanie do eventu?:D
     
    ShatteredHeaven lubi to.
  12. Toż to przecież nie boty! Skrypt by je wyłapał, nie wiesz?! :D
    ...a może wszyscy się mylimy? A co, jeśli to nie boty, a ludzie, którym od nadmiaru DO całkiem wypaliło rozumy i zmienili się w darkorbitowe zombie? :eek:

    Niestety też się tego obawiałem - co event to statek i co gorsza licencja bojowa :D wprawdzie dla flaxów mojego pokroju znalazłby ten solaris zastosowanie, ale nie wiem czy będzie to warte świeczki - pożyjemy, zobaczymy
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2020
    Ankalagon lubi to.
  13. Można prosić o informację jak działa ten event? na 2-8 o 11 nie było już eventowych alienków i nie pojawiają się do teraz, potem zaczęły znikać z następnych map i nie pojawiać się. Trochę meh
     
  14. Tak nie ma w ogóle alienów na mapkach bez sensu i bardzo dziwne
     
  15. _RavDan_

    _RavDan_ User

    Też mnie zastanawia dlaczego eventowe npc poznikały z map mimo iż powinny się pojawiać. Może to jakoś błąd ale jeżeli to zamierzone to ten event jest beznadziejny i bez sensu :/.
    Może niech jakiś mod się wypowie?
     
  16. Restrat o 18,(pewnie by urke z lanatium zmniejszyć) i alienków eventowych nie ma wcale. Najs.
    Jezusie święty...
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2020
  17. Cpt_milus

    Cpt_milus User

    Event na propsie graty BigPoint
     
  18. Nanity

    Nanity User

    1. Jest po 19 i nie ma eventowych alienów
    2. 0 punktów rangi za zestrzelenie Lanatum? Za Choas Protegit są 3 punkty (przed podziałem), niezależnie na której mapie rozwalono Choas Protegit, co jest w miarę w porządku. W przypadku Lanatum również powinno być 3-4 punkty.
     
  19. silnyJon

    silnyJon User

    godz 20 dalej nie ma alienów a jest napisane że pozostało 75 do zabicia o co chodzi ?
     
  20. Bugpoint jak zwykle nawala, ze wszystkim.
    Cała firma to jeden wielki czeski film. Nikt nic nikomu nie mówi, więc nikt nic nie wie. No i każdy tam pracujący, czy to tu na forum czy na czacie gry "nie jest od tego", o co kolwiek byś nie spytał. Ciekaw jestem co wy tam robicie skoro wszyscy jesteście od niczego.
    Za chwilę zapewne zjawi się jakiś mod forum, żeby sobie ego podnieść, bo źli gracze ich obrażają bezpodstawnie i poinformuje o tym co zwykle. "Przekazane do działu xx", "My nie jesteśmy od tego", "Nie każdy ma czas by ciągle być" etc, jak dzieci.
    Tak więc, no.
    Co możemy oczekiwać od BP gdy wszystko "jako tako" działa? że nie obrażą się jak dzieci. A co gdy nie działa? No już wiemy co :)