Dyskusja: Wieczne zjednoczenie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 11 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Next!

    Next! User

    Dramat!!! Nowy event, jak zawsze nie działa!!! Hahahahahahahahahahaha
    Jak to skomentować?
     
  2. Brak słow po prostu nic nie dziala kilka restartow nawet nie pomoglo
     
  3. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Licencja zakupiona - pierwsze zadanie po 3 godzinach 0/100. Jak dla mnie to jeden z największych niewypałów. Standardowo z licencją dostęp do zadań jest dosyć częsty bo jednak trochę tych zadań jest do zrobienia, a tu przez 3 godziny nic, zero, null. Tak źle dawno nie było.
     
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Jak widać było podobnie z zamarzniętym labiryntem przez synchronizacje. Pewnie pojawi się prędzej czy później adnotacja ze wezmą się za ten błąd :p
     
  5. I naprawią gdy event się skończy( tak tak, RWA na zawsze w mojej ładowni <3 )
     
  6. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Takie tam info - o 14-stej latałem na GE na x-6 z petem z lokalizacją i wskazywał mi lantum, a że nie znam wszystkich design petów to dwa od nas strąciłem :D. Potem mój pet pokazywał namiar na Styxusa i gościa ze swojej firmy strąciłem :D. Oczywiście jak napiszę do Leniwej to mi odpisze żebym pisał do supportu technicznego. Fun na całego - wstydziłbym się pracować na tym forum dla takiego chłamu.
     
    K-WZN987655 lubi to.
  7. majkiski13

    majkiski13 User

    moze jak z zamrozonym labiryntem bedzie, ze o dobe opoznia wszystko?
    na int 6 na x-6 przez 1h nie bylo eventu, pozniej restarty serwa co 3 min przez godzine, ale jakby nie patrzec, x-8, 3h i 21 zadan zrobione... 200 l.....cos tam brakuje mi z ostatniego, to przy kubikach wybije :)n bardzo latwy event, moglby i tydzien trwac zamiast dwoch..., a mniej oplacalny niz kubiki... ach za ice sterydami tesknie, to byl dobry bankomat do uridium ;)
     
  8. Tak po prawdzie czy kogokolwiek tutaj to dziwi? o_O
     
  9. warrriat

    warrriat User

    Ale czego oczekujesz że cm pojedzie do centrali i naprawi za nich kod gry?
     
  10. Next!

    Next! User

    cm jest od banowania graczy i banuje ich i dostaje za to wynagrodzenie. Ale czasem jeden raz na rok mógłby Wyjątkowo pomóc graczowi choć jednemu jedynemu. Nie możliwe??? Może i nie?
    ba co odpowiecie Graczom, którzy kupili licencje i bostery na event? Że nic nie wiecie i mają pisać do supportu?
    "Support" odpowiada na pytania, pytaniem typu "czemu" albo "co to znaczy" i na tym koniec !
    Po co pisać do "supportu" ???
    ba piszesz, że wszystko jest ok, a nie jest!!!! Ludzie się skarżą!!! I mają rację!!!
    Wiemy, że nic nie możesz! Ale staraj się - Rób coś!!! Cokolwiek i pokaż, że to robisz! A nie pisz nam banały!!!!
    Dla mnie to wgl. nie powinno być polskiego "supportu" i ba - tylko automatem wprost tłumaczenia z angielskiego serwera i byłby spokój, a tak to banują i kasują dla siebie nie wiadomo co?
    A na pytanie do "supportu" jakiekolwiek to dziecko z przedszkola może odpowiedzieć "co to znaczy?" i temat zamknięty! Ile urki i bosterów jest za taką odpowiedź????
    P.S. Ilu WIELKICH Graczy już nie gra? Widzicie to? Piszecie o tym do Centrali? Czy śmiejecie się i banujecie - byleby więcej dostać dla siebie?
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2020
    ~NEMESIS~ lubi to.
  11. Cpt_milus

    Cpt_milus User

    Chyba nie ktorzy zapomnieli ze CM byl kiedys badz dalej jest nomralnym graczem DO a nie koniem na posylki....
     
  12. że wyjdzie z czeskiego filmu :)
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Next! i Konstytucja,Problem został zgłoszony do centrali zaraz po jego wystąpieniu. Żaden członek ekipy forum, czy czatu nie ma wpływu na jego naprawienie, tym zajmują się programiści (zresztą jak sama nazwa wskazuje, widać czym zajmują się te osoby). Nie grają w filmach, a tym bardziej nie mają magicznej różdżki, więc proszę złapać trzy oddechy i dopiero pisać na forum. Niestety musimy poczekać na jakąś informację od firmy.
     
  14. Cupak

    Cupak User

    Przecież ta gra to jest projekt rozwojowy i zawsze w fazie alfa po prostu trzeba sobie odpuścić i darować :D Podejście tej firmy do graczy jest na 0 poziomie więc taki sam poziom trzeba mieć i do niej ;)
     
    KacproproK lubi to.
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    No to Problem powrócił.
    Lanatum na mapie 2-4 wybite, czyżby w magazynie ich już zabrakło? Także prosimy o nową dostawę świeżutkich Lanatum.
     
  16. Problem zgłoszony, jednak czemu nie było żadnej informacji o takowym problemie na forum?
    Online zawsze ktoś się znajdzie a napisać dwa trzy zdania na forum to nie jest ciężko. Chodzi o brak informacji o czymkolwiek. Stosunki panujące między działami/ stanowiskami to już tam wasza familiada, ale miejcie że choć trochę pomyślunku i własnej inwencji do działania.
    Chyba że na pisanie na forum też musi wam dawać zezwolenie wasz guru.
     
    -RΛGΛT-PL- i K*I*R*I*T*O* lubią to.


  17. Wcale się nie dziwię wymienionym w tym poście i innym graczom że się niecierpliwią i denerwują. Idzie zrozumieć, że programiści zajmują się rzeczami docelowo związanymi z naprawą powstałych błędów. A więc idąc tym tropem moderatorzy są od tego by zamieszczać informacje na forum, no chyba że nwm od pieczenia bułek są to mnie uświadomcie wtedy. Tak czy siak moderatorzy forum powinni moim zdaniem przekazywać informacje graczom zwłaszcza jeśli ci proszą o odpowiedź. Tutaj zostało napisane iż problem zgłoszony odrazu po jego wystąpieniu a informacja do forumowiczów wysłana na następny dzień więc coś tu chyba nie halo albo ktoś tu zaspał.. I tak wiemy, moderatorzy to też ludzie i nie siedzą 24h przy tym lecz nie wmawiajcie mi, że o 18-19 nie było nikogo kto mógł napisać informacje tu na forum dla graczy, skoro znalazła się osoba która zgłosiła ten " problem " wyżej do centrali. Już nie mówiąc o braku informacji na forum w temacie eventu o wystąpieniu takiego błędu ( o ile dobrze wiem nawet do teraz brak takiej oficjalnej informacji ) może też zaraz powiecie że nie jesteście od tego?
    Chyba przerzucę się na zagraniczne fora bo tam jakoś to lepiej wygląda niż tutaj...
     
    -dshh14-, =Aspazja= oraz -RΛGΛT-PL- lubią to.
  18. No w sumie to tak jest. Do póki nie dostaną informacji "z góry" nie mogą nic napisać.
    Na angielskim też nic oficjalnie nie ma ;)

    Generalnie jak zobaczyłem, że event zacznie się w piątek to śmiechłem, bo doskonale wiedziałem, że coś się zepsuje (Co każdy nowy event tak jest), a przez weekend nie będzie komu tego naprawić (programiści pracują poniedziałek-piątek)
     
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    na umieszczenie oficjalnej informacji w ogłoszeniach musimy mieć zezwolenie "guru" ;) a nieoficjalnie zamieściłam ją wyżej.


    K*I*R*I*T*O* sam sobie odpowiedziałeś :))) nikt nie siedzi 24h. A problemy może zgłosić każde państwo, jak tylko ma możliwość. Błąd wystąpił w grze na wszystkich serwerach. Więc ciężko, aby np zgłaszający to włoch przeleciał po wszystkich forach językowych i zostawił informację.

    A teraz wracamy do tematu eventu.
     
  20. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Kpt.Pirce post usuwam. Otrzymujesz blokadę na miesiąc za używanie języka obcego na forum, bez podania tłumaczenia, trollowanie i zignorowanie prośby członka ekipy.