Dyskusja: Wir grozy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 15 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. W sumie to nie jest tak do końca ta sama mapa, zauważyłem, że jak z usibów lecą te najsłabsze skrzynki to po nich wylatują 3 bossy devo, a jak lecą te lepsze to wylatują 3 boss siby, różnica niby mała, ale diabeł tkwi w szczegółach.

    Co do lagów święta prawda. Za wyjątkiem soboty, kiedy zeżarły mi 4 życia w pozostałych dniach praktycznie żadnego problemu :D
     
  2. Dodatkowo, jestem bardzo zniesmaczony tym, że na tym evencie ani razu nie pojawiła się inwazja a w niej Kucurbium
     
  3. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Chyba najlepszy Event w DarkOrbit, trochę długo się te wrota robi ale nie ma co narzekać. No lagi jak inni już wspominali powodują, że trzeba ostrożniej bić alieny bo dead-y się trafiają, po za tym trochę martwi mnie bo już trzy razy Płomień Ofiarny dostałem więc po co mi kolejne ?, w tym tempie to za kilka lub kilkanaście lat uzbieram komplet nowych Protokołów 4-poziomu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.