Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. W dniu dzisiejszym okna typu: cele, kontakty, wrota wieczności są puste brak jakichkolwiek informacji - nie wiadomo ile ma sie kluczy, extrasów, na której można być fali, które cele sa robione i ile brakuje do spełnienia kolejnych. Tak samo problem jest wskoczyć we wrota bo skok trwa kilka minut, we wrotach udręka i bezproblemowa możliwosć utracenia LEDWIE dwóch żyć na początkowych falach z powodu działania gry przez sekundce co jakieś 4-5 sekund - TAKIE LAGI. Nie jest winny komputer, przeglądara lub łącze internetowe bo współmałżonek na drugim komputzerze ma "znośne" lagi czyli przenoszenie przez worta w przeciągu TYLKO kilkudziesięciu sekund w granicach 30-50, zaś lagi we wrotach co kilka sekund na sekundę - dwie. Ewidentnie widać problem w wydolności serwerów BP - powtarza sie problem z GG w weekend i sprzed paru dni. Może to celowe działania, żeby stracic dwa życia jak najszybciej by zbyt dużo nie zarobić i rozpocząć wrota od nowa, gdy nagrody są małe?
     
  2. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Opisywane przez Ciebie problemy są nam znane i już zostały zgłoszone.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  3. Mnie to lekko zaskoczyło,ale bez przesady.Szybka zmiana amo, powrót i dobijasz szybko.Coś nowego XD
     
  4. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    świetnie, to teraz kolejne pytanie, rozwiązanie przed świętami czy dopiero po? Swoją drogą rekompensatę za brak możliwości robienia GG w weekend kiedy mają zamiar przyznać, oficjalna informacja o dochodzeniu przyczyn błędu już była i nadal trwa, a dodany jest kolejny event, który również nie działa poprawnie i również pracujecie nad ich rozwiązaniem...

    Tym samym podsumowując, jaki jest cel serwera testowego, skoro błędy na normalnych serwerach są jeszcze większe niż na testowym do takiego stopnia, że nie da się grać.
     
  5. wbijamtu

    wbijamtu User

    Wiecie kiedy naprawią ten bug z zbieraniem byterunu? Bo chyba dajli ten sam alorytym z poprzedniego eventu (lenie śmierdzące) i nie działa ;d
     
  6. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    A jeszcze jeden ciekawy błąd zauważyłem, niekiedy uszkodzone alienki znikają z "rogów", przy pierwszym razie myslałem ze coś mi sie pomyliło ale przy nastepnej fali policzyłem odesłane alienki do rogu i okazało się że faktycznie część zniknęła, zatem uważajcieie na ten błąd i lepiej starajcie sie dobijać wszystkie alieny od razu. Przy wyższych falach to juz są spore straty.
     
  7. Dzięki BP 225 fala i koniec przez lagi serwerowe :( to jak tu robić ranking ???
     
  8. Pierwszy tak udany event od dawna, a nie czekaj, lagi zniszczyły zabawę.
     
  9. silnyJon

    silnyJon User

    lagi takie ze nawet zalogować na grę sie nie da
     
  10. Legenda

    Legenda User

    mam 2 klucze warto skakać teraz?
     
  11. silnyJon

    silnyJon User

    raczej nie bo nawet do 42 fali nie dojdziesz przez lagi
     
  12. Mi się wydaje, że na tym polega też trudnośc
     
  13. Turok112

    Turok112 User

    Ależ wkurzające są te mendy z minami. W późniejszych etapach jest to naprawdę wyzwanie. Ktoś ma jakiś patent na to? :p
     
  14. szebest

    szebest User

    Czemu podczas fali gdzie są Singularity Cyborg świecę się na żółto i dostaję dmg? Nie powinno to być tylko podczas walki z reflector mimesis? Właśnie 2 razy umarłem we wrotach przez to, nie da wogóle się wyleczyć. Jest jakiś patent na to?
    PS Fajnie działa stabilka, miałem trochę hp i ostatni mob mi zaczął do rogu uciekać, to chciałem się naprawić i dobić moba, a tu dostaje bez powodu znowu dmg przez to że świecę się na żółto, klikam stabilkę bo miałem lowa i zabiło mnie podczas stabilki XD
     
  15. Dzięki :)

    @up, te singularity po prostu też mają tą mockę, z resztą: bardziej pasuje do cyborga niż do mimesisa.

    Ja osobiście zawsze po rudzie kiedy się pojawią, przed skokiem przez portal detonuję je wszystkie.
     
  16. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Na pozostające miny najlepszy sposób to przejśc przez baze i wejść z powrotem we wrota, miny znikają a nic się nie traci
     
    Turok112 lubi to.
  17. Stalco1277

    Stalco1277 User

    Oczywiście.. Po tych cyborgach demolitions czekaj na możliwość TP na x-1. Wtedy miny się usuwają. Dodatkowo, po ponownym wejściu we wrota, nie potrzebujesz klucza i rozpoczynasz od następnej fali. Klucz jest potrzebny tylko wtedy, gdy zginiesz 2x. Co za tym idzie, padniesz 2x i zaczynasz wszystko od nowa ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2020
    Turok112 lubi to.
  18. silnyJon

    silnyJon User

    jak bijesz shieldy cyborg czy jakos tak zostaw sobie 3 na rogu mapy ulecz sie na pierścieniu potem dobij te shieldy potem jak się pojawią te cyborgi z mocka bij przy rogu mapy wtedy daleko ich ganiać nie będziesz musiał i używaj empów albo bij je na szkoleniowej i na sab-50 kiedy zbierzesz mu całą osłonkę bij je z specjal ammo i potem kolejnego z sab 50 polecam bić je na statku solace
     
  19. Stalco1277

    Stalco1277 User

    Mam jeszcze poradę dla osób, które nie radzą sobie z reflektorami. Na szkoleniowej bijesz z amunicji SAB, skończy się osłona, zmieniamy na x4 albo specjalną i atakować dopóki nie zostanie dla nas ok 50% hp. Odlatujemy, może przez jakiś czas bić po 18k DMG, lecz gdy jesteśmy oddaleni, nie mogą użyć na nas umiejętności, więc możemy się naprawić. Trochę zabawy lecz jest to sprawdzony sposób :p
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  20. a jaki masz sposób na reflektora co bije 1.500.000???
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.