Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Która to fala,że aż tyle dmg ma reflektor? XD
    Lepiej wiedzieć,żeby się wcześniej przygotować ;) (cytkę zbroić i odkurzać w hangarze ? czy jak XD )
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  2. warrriat

    warrriat User

    333

    Podlatujesz na stabilce mieszasz i odletujesz. Jak boisz się, że stabilka nie zadziała, to robisz dwie konfy full osłon(na każdej masz wtedy około 3mln) ciągasz je obijasz petem jak cię strzelą to odlatujesz i się klepiesz. Gorzej z tymi co po 3mln biją.

    Sam event mega spoko. Do 332 fali praktycznie nie jest on wyzwaniem, dopiero wtedy zaczynają się schody. Nagrody za ranking zbyt niskie, żeby opłacało się piąć jak najwyżej. Z samych alienów można wbić kilkunastokrotnie większe sumy niż z miejsc premiowanych.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  3. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    który statek lepiej się sprawdzi w tych wrotach na te mocki ich 18k:

    solace, aegis czy może nawet citadel?
     
  4. warrriat

    warrriat User

    Umiejętność specjalna, o której mówisz można zniwelować przy użyciu empa, dodatkowo co ważne bije ona również nie po samym HP, ale najpierw po osłonach. . Jeśli nie posiadasz wystarczającej ilości uridium, pozwalającej na zakup tejże broni impulsowej(co wydaje się dziwne bo na wrotach można kilka milionów uridium dziennie zarobić), to najlepszym wyborem będzie solace. Na jednej konfiguracji full dmg na drugiej pierścień i full osłon. Mając chociaż te 2mln osłon możesz na spokojnie przyjąć cały dmg na osłony a potem zniszczyć aliena.
     
  5. No ty raczej sobie radzisz będąc na 374 fali :p
     
    -ereziel123- lubi to.
  6. mm70_9

    mm70_9 User

    Brak
    Zrobiłem ponad 206 fal straciłem 2 życie a Byte Remnant dalej zero. Robię nowe wrota i nic nie dopisane to jednak jakiś błąd ?
     
  7. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Błąd ten był już zgłoszony i został naprawiony. Ogłoszenie o tym możesz znaleźć TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  8. Ogólnie event całkiem całkiem, można z niego sporo wyciągnąć tylko niestety nie bardzo mam możliwości żeby dłużej posiedzieć, w dodatku bez premki to cienko. Niemniej jednak wydaje się ok :D
     
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Kwadratura koła... jak zdobyć cele czyli użycie klucza wieczności np. 20 ( a bonus jest 50emp+15tys rsb i jakieś pierdoły czyli warto) jeśli się nie pada. Niby zarobek z czasem jest większy ale podkładacie się by zrobić komplet celów ? Sorki za brak składni ale takie święta z koronowirusem...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  10. Bardzo fajny event, świetny pomysł i dobre wyzwanie coraz trudniejsze :) Tylko 1 ale mam, że nikt nie dba o zakładkę Profil pilota -> Osiągnięcia. Kilka jakichś banalnych osiągnięć do zrobienia bez żadnych tytułów (poza top1) i tyle. Fajnie by było, gdyby właśnie przy takich eventach były ciekawe osiągnięcia do zrobienia w większej ilości. Tak o, po prostu, wkład żaden, dopisać i wymyślić a byłoby co robić :) Ogólnie jakoś usprawnić tą sekcję bo mam wrażenie, że są te osiągnięcia byle by były. A event - wrota super :]
     
  11. *Słaby*

    *Słaby* User

    Hmmmmm jakos dalej mi nie wyświetla na mapie i nie zalicza.
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    A czy straciłeś we wrotach wszystkie (2) życia? Należy pamiętać, że rudę otrzymujesz po utraceniu wrót.

    Pozdrawiam i życzę wesołych świąt,
    MOD_MIKUS
     
  13. AleJazda

    AleJazda User

    MOD dlaczego za 248 fale otrzymale msame kredyty? MIMESIS REFLECTOR drugi raz ta fala same kredyty bez urki bez pd bez powazki do BP pisalem to oczywiscie czytac nie potrafia bo piszac tak jak napisalem wyzej same kredyty bez pd powazki i urki to zadaja pytania czy za inne alieny tez dostaje zmniejszona nagrode a tu nei dostaje wcale xD co jest??????
     
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia dlaczego dostałeś same kredyty za alieny. Proszę sprawdź jeszcze dokładnie dziennik. Jeśli w dzienniku nie będzie reszty nagród z alienów to zgłosimy ten błąd do centrali.

    P.S Radzę zachować trochę więcej spokoju i kultury wypowiadając się na forum.

    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt,
    MOD_MIKUS
     
  15. silnyJon

    silnyJon User

    Przypominam ze tym dłużej jednego dnia grasz tym mniejsze nagrody dostajesz taka przeszkoda dla osób które bocą więc może twoje konto było bocone 78 godzin i temu taka mała nagroda. Ps nie ze cię atakuje i oskarżam że bocisz
     
  16. AleJazda

    AleJazda User

    gdybym mial co innego to bym nie pisal na forum same kredyty dostalem mam screena nawet

    jesli chodzi o wrota nie ma mniejszej nagrody tak samo na mapach piratow nie ma mniejszej nagrody a jak by byla to bym dostal ale mniej a same kredyty dostalem
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2020
  17. Ankalagon

    Ankalagon User


    Mała uwaga - w dzienniku nie podawane są ilości uridium. Aby urke sprawdzić trzeba wejść w BILANS :D

    @AleJazda - wstaw focie/PrtSc będzie wszystko jasne i może zrozumiałe. ( o ile można takie rzeczy wstawiać )


    Warto robić, za free fajny bonusik z celów. Klucze jest łatwo zdobyć nawet jak jeden dziennie z misji się wykona. Ja ten cel akurat zostawiam na ostatni dzień lub do czasu kiedy znudzi mi się robienie wiecznych wrót.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2020
  18. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Racja, dopiero czytając Twoją wiadomość przypomniałem sobie o tym. Ale w dzienniku masz podane ilości PD.
    AleJazda zgłoszene

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  19. AleJazda

    AleJazda User

    [​IMG]
    prosze o to wpis z dziennika i wiem co gdzie pisze sprawdzalem bilans i dziennik czy wgl cos dostalem a tu tylko kredyty 0 PD 0 POWAŻKI 0 URIDIUM
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    A ja sobie dzisiaj ze znajomym gadam na czacie, na bazie zmieniamy sobie statki - nagle - po trzeciej zmianie przeniosło mnie za free do wrotek :D

    Do ciekawostek jeszcze dodam :
    Wleciałem sobie G-Chempionem do tych wiecznych wrót w celu szybkiego padnięcia. Jak się okazało nie tak prosto jest paść na własne życzenie. Ale od poczatku. Latałem biłem alienki w końcu nadarzyła się okazja żeby paść. Pojawiły się cyborgi co miny rozstawiają no to je ubiłem stojąc w miejscu i z radością ze padnę wleciałem w te miny. Się okazało że wyczyściłem 3 kręgi min na 54 hp i nie dało rady paść. No ok to pojawiła się kolejna fala z tymi cyborgami tym razem postawiłem na gluta/bombkę/ czy jak tam zwał to coś co ląduje na statku i pika po czym wybucha i zadaje 300k dmg. poobijałem te cyborki tak że wylądowały w narożniku i czekam na gluta. Pojawił się jeden glut, drugi potem trzeci a ja na 54 hp dalej stoję i nie mogę paść.
    Stąd tez pytanie - to normalne czy raczej błąd w grze? bo z tego co pamiętam na solcu te minki i glut nie raz mnie zdenerwowały.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.