Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. miny które zostawia cyborgizabieraja 20 % OBECNEGO hp na statku ,mine którą rzuca cyborg na twój statek zabiera 50 % OBECNEGO hp nieważne na której jest sie fali także nie da sie od nich paść ale odziwo w tych wrotach można także swoje miny stawiać także chyba nie musze tłumaczyc co masz zrobić w takiej sytuacji :)
     
    Ankalagon lubi to.
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dzięki wielkie. Pozdrawiam
     
  3. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    majkiski13

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.

    Flood - kilkukrotne, nieuzasadnione powtarzanie tego samego słowa lub znaku.

    Off-top - pisanie postów niezwiązanych z tematem wątku.

    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.


    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  4. vorilhon

    vorilhon User

    Co do szybszego padania - phoenix bez osłon, na kole, 1 fala niszczy ... i tak 40 razy, cel zrobiony!!!
     
    Ankalagon lubi to.
  5. Aster

    Aster User

    Hej, a widział ktoś z was te mityczne ''Cyborgi Troublemakery''? Bo ja ani razu! :D
     
  6. mm70_9

    mm70_9 User

    Jest ich mniej ale to z niego wylatują i pozostają na mapie Cowering Cyborg i te pewnie spotykasz częściej. Dają większe nagrody a więc krótko są na mapie.
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    x- 6, 7, 8 ?

    A orientuje się ktoś do kiedy jest ten event bo w oficjalnej rozpisce nie mogę znaleźć ( kojarzę datę że do 24 kwietnia - proszę o potwierdzenie jak coś )
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2020
  8. Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2020
    Ankalagon lubi to.
  9.  
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    AleJazda Wykidajlo46

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    też tak dzisiaj miałem. na 6 powtórce ( fale od 211 do 252 ). Odnoszę również wrażenie, że błąd z DMG nadal funkcjonuje.
     
  12. Kexin

    Kexin User

    Znowu nie zalicza byte do celów. Przed chwilą padłem we wrotach 2 raz dostałem byte ale do celów już nie zaliczyło.
     
  13. silnyJon

    silnyJon User

    Mi również. Miałem 9k i chciałem zakończyć cel a po 87 fali dostałem 100 szt tylko
     
  14. A mi zaliczyło i co teraz?
     
  15. mm70_9

    mm70_9 User

    Nie ma co narzekać, błędy jakieś są ale nagrody z celów to pikuś... wpada z wrót tyle uri że sam nie wiem co z tymi milionami zrobię , jedynie czasami sepromu a nawet złotka brak i jest OK.
     
  16. olbi29

    olbi29 User

    Oj tam ja dopiero mam 3865968, czy to jest dużo mogło by być lepiej :D Ale faktycznie nie jest źle, oby tak dalej :confused:
     
  17. silnyJon

    silnyJon User

    robić wrota do 84 fali i na 85 padać i zbierać tą surkę czy do 126 i na 127 padać mój rekord 206 fala
     
  18. lepeij robic do 258 fali i zarabiac urke
     
  19. majkiski13

    majkiski13 User

    rozkmin sam czy ammo starczy ci do komnca ewentu, ja odpuscilem wwczoraj po 3 petli, bo kontynuacja z x2 to slabo wyglada :D
     
  20. mm70_9

    mm70_9 User

    Lepiej późno niż wcale ale mam pytanie czy lepszy eksreas we wrotach Szkody ( myślę że dotyczy wszystkiego lasery i rakiety ale może się mylę) czy Szkody od laserów ? Ja składam to jak leci i wychodzi pół na pół i bije ok 500/600tys ze złotka a może da się lepiej i zbierać inaczej?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.