Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ja myślę że poza początkującymi to ponad 90% całkowitych szkód wyrządzamy laserami więc booster konkretnie pod lasery da większą korzyść, w drugiej kolejności szkody (ogólnie), rakiet nie warto. Jedyny dylemat to chyba jak mamy do wyboru np. 4% szkód ogólnych lub 5% szkód od laserów ale różnica nieznaczna i chyba niewarta liczenia
     
    majkiski13 lubi to.
  2. Obrażenia zadawane ! "ze złotka" są niewyobrażalne. Nara :eek: kulfon
     
  3. Ponownie występuje błąd, że nie zalicza bytów do celów...
     
  4. Maksio96

    Maksio96 User

    Lepiej zerować wrota co 85 falę? Czy klepać do skutku? Na czym więcej uri idzie zrobić?
     
  5. Im więcej fal zrobisz,tym więcej urki zarobisz.
     
  6. warrriat

    warrriat User

    Im dalej tym lepiej na dalszych falach masz nawet 1mli uridium za aliena.
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    to tak po 9 powtórce 378 fala. ( nie doszedłem, są to tylko wyliczenia cirka 1kk uri ) - jak dla mnie nieopłacalne dochodzenie do tej fali

    Amunicja leci jak woda z kranu pod wysokim ciśnieniem na dalszych falach ( nie mówiąc o ulepszaniu sepromem lub złotkiem laserków ). Dlatego jak już wspomniano, również dochodzę do 260 fali i powrót na bazę :) i zaczynam od nowa.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2020
  8. Ja na 375 sie wywaliłem ale juz cisne dalej 296 zrobionych mam zamiar przejsc ta 375 2 zycia ale beznadziejne bostery
     
  9. Robię 252/3 fale i jestem bardzo zadowolony z wyników :p. Nie mam tyle czasu ani zapasów amo żeby dalej cisnąć (Zresztą wywala mnie za często,nawet się nie spinam ;) )
     
  10. jak wrot nie mozna robic bo trwa lazcenie xd co to ma byc
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    to ulepszenia po restarcie :)) Z dnia na dzień coraz gorzej. strach pomyśleć co będzie jutro po 17.

    Serwery z ryżu się uprażą i będzie można je zjeść.

    Z radości wyżyłem się w liście do PT ładnie ich określając. Na dodatek zostałem zniszczony w tych wrotkach na tej 240 fali ale już byte w pyte nie dało.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2020
  12. Hehehheh D O ,nie narzekaj ;) "Marudo" :))Przyznaj przynajmniej ,że lepszych nie było w Historii DO ? ;)
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    No zależy jak na to spojrzeć. fakt pod względem zdobywania uridium, pd i powazki, lepszych nie było ale i też nie było takich, które miały tyle błędów i niedopracowanych rzeczy i na koniec te restarty.
     
  14. Dokładnie zdajesz sobie sprawę,że to nic dziwnego.Z uwagi na ilość "graczy" powracających "Nagle" i tych zupełnie nowych hmm.Niby w gotowości "Bojowej" i wszystko przygotowane ,lecz podejrzewam nawał zadań i ograniczoną liczbę personelu aktywnego i "kompetentnego"(..) Mykam we wrotka ;)
     
  15. Robisz... przepraszam próbujesz robić jedną z fal, lagi wyglądają tak: 4-6 sekund gra jest zamrożona i nagle przez sekundę, nawet pół działa. Po 15 minutach takiej walki z lagami wyskakuje połącz ponownie lub logout... szybka próba połącz ponownie bo przy obecnej fali statek jest na max 5-6 strzałów. Niestety niespodzianka łączenie trwa wieczność... i wiszę we wrotach już od, a nawet nie wiem czas strasznie uciekł no i jakby to ująć przez błąd mam dostęp do konta ale... konto wisi w powietrzu, grać nie mogę, czas na abonamentach leci, bostery uciekają (zapomniałem dali rekompensate, której i tak nie idzie wykorzystać) i tak sobie można czekać i czekać... a czas eventu ucieka i próbuj zrobić dalej cele, a no tak tam też błędy i nie zalicza celów, czasem co któryś byte zaliczy.

    Ewent jak najbardziej wporzo, ale możliwość brania w nim udziału ograniczona do minimum. Na samym początku można było zrobić w 4-5h tyle fal co przez ostatnie dni trzeba siedzieć od rana do wieczora. W pomocy technicznej proponują zmianę przeglądarki lub czyszczenie ciasteczek pomimo, że piszę się o wykonaniu tych czynności.

    Dla lepszego efektu jak działa event - u mnie sytuacja jak wyżej opisana, obok siedzi żona na drugim kompie i spokojnie robić wrota z ewentualnymi mikro-przycięciami. Robi tą samą fale co ja od 15 minut w dobre 5 min przy gorszych bosterach i skacze dalej. Ja dalej wiszę i tyle w temacie.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  16. xDDDDDD To niezłe połącz ponownie. Od startu eventu wywaliło już z 8 razy połacz ponownie w totalnie losowych momentach. Wszystko śmiga płynnie, zero lagów, nagle cyk połącz ponownie na 280 fali kompletnie losowo, bum. Po kilku godzinach 350 fala, cyk połącz ponownie kompletnie losowo i wrotka stracone. Pytanie jak niby wbić ranking skoro połącz ponownie znikąd sie pojawia juz prawie 10 razy, czyli 5 wrót stracone kompletnie znikąd? Nie no te połącz ponownie to jest jakiś nieśmieszny żart. Jeszcze ani razu nie zrobilem tych wrót normalnie, żebym 2 razy sie wywalil z mojej winy, zawsze minimum jeden raz na wrota wyskoczyło połacz ponownie. Jeszcze nigdy nie mialem takiej sytuacji, ciagle jakis problem musi byc, zawsze... nie można normalnie wrót zrobić...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2020
  17. olbi29

    olbi29 User

    Jeszcze raz powiem weryfikacja hahahi haho :D
     
  18. Weryfikacja czego? Kogo?.Przynajmniej podpowiedz jak coś wiesz :p
    .Nie tracić czasu na kolejne próby i czekać?(Płyta betonowa ,dalej jest nr1 SzefGienek Xd)Hmm
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2020
  19. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    AleJazda

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    2.11. Recydywa

    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  20. Teraz to wygląda ,że niby piszę post pod postem XD.MOD_MIKUS[ Jeżeli czyścisz to wywal i odpowiedzi XD,bo dziwnie to później wygląda .Pozdrawiam.
    Sam to zrobiłem :p ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2020
    MOD_MIKUS lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.