Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ankalagon

    Ankalagon User

    to dzisiaj zauważyłem kolejny błąd. Transfery energii - montujesz 3 szt wykorzystujesz 1 i zostaje 1 - czy coś się nie zgadza?

    To dzisiaj znowu dzień lagów ? tzw pracy w tle :D miały byc od 17 a nie o 13 :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2020
  2. silnyJon

    silnyJon User

    lagi lagi lagi dziś mamy dzień lagów
     
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    A sprawdzał ktoś czy te bonusy z kodu na 50% dodatkowej poważki i PD działają - bo chyba nie działają.
     
  4. Lednox1

    Lednox1 User

    odebrałem misje i działają
     
  5. silnyJon

    silnyJon User

    działają z kappy 1.1kk poważki dostaje
     
  6. xXx.

    xXx. User

    A wiadomo coś nt. łączenia się z mapą gry ?
    Ja od 15 min. nie mogę wejść do gry :-/
     
  7. Arczi

    Arczi User

    również mam ten sam problem z połączeniem się na mapkę :D
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Lagi i problemy z logowaniem zgłoszone
     
  9. Fajnie, jakby był przedłużony event w ramach czasu, który upływał i nie można było nic zrobić :D
     
  10. !*Foxx*!

    !*Foxx*! User

    No i co z tego ze zgłoszone ?? Cały czas tylko zgłaszacie i nic z tego nie wynika. Zamiast sie coś poprawiac to jest coraz gorzej
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie wywołuj wilka z lasu. Może lepiej niech zostanie zgłoszone bo nie wiem czy te serwery przeżyją kolejne restarty :D
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Dogi graczu,
    Prosiłbym o zachowanie spokoju. Tak wiem, że sytuacja jest nieciekawa i może irytować, ale my nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej niż zgłosić problemy do centrali.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    To dzisiaj restart serwera z partyzanta?

    Hmmm. Doskonale rozumiem, że wczoraj się już dowiedzieli ( ci od restartów ) gdzie jest w obudowie przycisk power, ale bez przesady, tutaj nie chodzi o to by serwery zamęczyć aż padną na dobre, tylko trochę poprawić program. - prośba o przekazanie tej informacji wyżej.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2020
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowny graczu,
    Właśnie po to był wprowadzony dzisiaj restart serwerów.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  15. i co z tego restartu jeszce gorsze lagi sa jak byly wczesniej
     
  16. Te losowe połącz ponownie co kilka godzin to jest jakiś prank chyba. Nie da się normalnie zrobić rankingu bo losowo co kilka godzin sobie w prezencie tracisz nagle życie, tak o, bez powodu. Aaa szkoda już nawet o tym gadać, tolotek jest grany.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  17. warrriat

    warrriat User

    Na ten moment jeden z najlepszych eventów jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Dopracowany zarówno pod względem trudności jak i nagród. Zarobek jest zarówno dla "flaksów", średnio zaawansowanych jak i koksów totalnych.
    Szkoda tylko, że przez lagi wiele osób umarło we wrotach i straciło dalszą chęć do ich robienia. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość zakupu dodatkowych żyć. Oczywiście po dość wysokiej cenie startowej i każdej następnej rosnącej(dajmy na to, że 250k uri za pierwsze, 500k za drugie i.t.d).
    Zastanawia mnie natomiast fakt różnorakiego wyświetlania miejsca w rankingu w przypadku kilku osób na tej samej fali. Jak oczywiście zostało wspomniane w FAQ o kolejności w wypadku tej samej fali decyduje czas. Tutaj pojawia się pierwsze ale. Falę w rankingu zalicza nam od razu jeśli w nią wskoczymy, wtedy też w rankingu pojawia się czas wskoczenia, jeśli ten gracza tą falę ukończy to po odświeżeniu rankingu pojawi się czas jej ukończenia. Niech będzie, że gracz "A" wskakuje do wrót fala 362 czas 22.04.2020 21:37 taki wynik pojawia się w rankingu. Załóżmy, że robi ją w godzinę. Po wyskoczeniu w rankingu będzie na tej samej fali ale z późniejszą godziną.
    Drugim problemem związanym z rankingiem jest wyświetlanie innego miejsca w hali sław w zakładce eventowej a innego na kliencie gry w ikonie eventu. Dotyczy to osób na tej samej fali. W hali sław jedna osoba może być przykładowo 80 z najgorszym(najpóźniejszym) czasem zakończenia danej fali a na kliencie pokaże jej, że jest przykładowo 67 wyświetlając ten sam czas ukończenia fali.
    Jak pierwszy "błąd" jest po prostu niedociągnięciem tak w wypadku drugiego pojawia się pytanie, który ranking jest wiążący? Prosiłbym osobę z administracji o odpowiedź. Zależy mi na premiowanym miejscu, głownie ze względu na design i nie wiem, którym rankingiem powinienem się sugerować.
     
  18. mm70_9

    mm70_9 User

    Pojawiły mi się dziś podczas robienia wrót wpisy w dzienniku TODO , a co to jest ?
     
  19. nigdy nie slyszalem o wpisach TODO ale moze zle przeczytales i byly to wpisy TEDO
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dobrze przeczytał - TODO jest w dzienniczku - nie wiem co to jest ale może związane z kamikadze, naprawą instant, naprawa przez robota w boju 2, wysadzeniem NPC - nie jestem na 100% pewien ale chyba chodzi tutaj o użycie technologi 2. U mnie się pojawiły dużo, dużo wcześniej takie wpisy ale nie zwracam na takie rzeczy uwagi.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 kwietnia 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.