DYSKUSJA: Zdradzieckie Królestwo 2024

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 18 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. S3nd3r

    S3nd3r User

    Nie dajecie rady z Sunderstarem bo jesteście flaksy xD W pierwszym podejściu faktycznie mnie trochę zaskoczył, ale ja już ogarnąłem co i jak to spokojnie klepie na x-8
    1 fala nie wlatywać w czerwone strefy i unikać promienia, jak namierzanie pokazuje 1 sek to odlatujemy na bok.
    2 fala prosta klepiemy bosa, jak mamy mało życia odlatujemy w róg i się naprawiamy.
    3 fala to samo co 2 tylko trzeba się ustawić blisko bosa, żeby obrywać tylko rakietami bliskiego zasięgu, a tymi dalekiego już nie, jak jest problem odlatujemy w róg i się naprawiamy.
    4 fala boss ucieka po mapie więc gonimy i klepiemy, jak jesteśmy daleko to promieniem nas dosięgnie, więc trzeba w miarę blisko bosa być żeby tylko rakietami obrywać.
     
  2. Gierek

    Gierek User

    Czyli eventy tak jakby trochę "kręcą się w kółko" :p

    Dziękuję za wytłumaczenie, tylko pytanie jest takie - tak orientacyjnie ile bije jedna rakietka małego zasięgu, a ile - duża? Jaki DMG zadaje ten alien? Ile ma średnio HP? Znając mnie pewnie gdzieś niechcący załapię dużego hita, raz gdy biłem Plutusa, to pomimo zrobienia wszystko dobrze złapałem hita 400k :D , więc nie wiem, czy sobie dam radę.
     
  3. Mentorze i zbawco ludzkości ... gdzie się klepiemy na trzeciej fali bo gdzie bym nie stanął to w pysk dostawałem 70-90k
    ... no teraz mnie pojechał po ambicji i muszę sprzedać zeusa i kupić flaxa ... przynajmniej opis będzie się zgadzał :p
    I ja jestem trochę usprawiedliwiony bo tylko dwa podejścia miałem, trzy zabrał mi BUGpoint swoim rozłączaniem serwerów koło południa :mad:

    EDIT
    1- reset żyć i rankingu jest o północy, a nie przy restarcie serwera
    2 - fale są w różnej kolejności z wyjątkiem pierwszej
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2024
  4. na 2 nie da rady się naprawiać, chyba że konkretny róg jest bezpieczny, jeśli tak to głupie, nie rozumiem tej fali kompletnie skąd jest dmg i jak go uniknąć, latanie na bok nie działa, stanie w miejscu nie działa, blisko, daleko ciągle to samo
    na 3 da radę unikać rakiet, one się kręcą w kółko więc wystarczy trochę bliżej bossa i trochę dalej bossa w zależności gdzie teraz lecą i nic się nie dostaje
    na 4 nie wiem czy to szczęście czy tak to działa ale jak się z nim przytulisz to nie dostaje się aż tak dużo dmg
     
  5. Pisałem o tym wcześniej - tylko pierwsza fala jest stała, reszta jest w losowej kolejności (prawdopodobnie zmienia się po północy ... przed południem 20.06 miałem inną kolejność, a po północy z 20 na 21.06 inną)
    Pierwsza fala jest stała i da się na niej klepać - w sumie nie ma po co (i da się to zrobić pchełką z ammo x1)
    Pozostałe 3 to:
    - sunder stoi na środku i strzela rakietami dookoła - druga najprostsza fala, też da się tutaj wyklepać i też lajtowo się kręci z ammo x1
    - sunder lata od belki do belki i jedyny atak jaki ma to frontalny żółty laser klepiący 8-10k - po prostu bierze się to na klatę, bo strzeli z 3-4x i robi pauzę na 10-12 sekund, tu nie udało mi się wyklepać bo zawsze "promień" dolatywał niezależnie jakbym daleko nie był, ale też na luźno da się to upykać z x1
    - najdurniejsza fala - z samonaprowadzającymi się rakietami - tu jest straszne rng - czasami rakiety klepią 8k a czasami 80k i też badziewiak lata od belki do belki ... no tutaj trzeba grzać ile fabryka dała

    ... i tutaj jest myk bo "wczoraj" falę z naprowadzanymi rakietami (opisaną jako czwartą) miałem jako drugą, a tych rakiet nie było nawet widać.

    Grunt że 13/15 w licencji sezonowej ... jutro pyknąć 2x cokolwiek i zapomnieć o tym "NieprzerwanyCiągBardzoObraźliwychEpitetów"

    @prokiller692 - w sumie teraz dopiero ogarnąłem - Ty masz właśnie moją "wczorajszą kolejność"
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2024
  6. S3nd3r

    S3nd3r User

    Faktycznie fale są w losowej kolejności, dzisiaj mam inaczej. Ogólnie można się na pewno naprawiać w 1 fali i w 3 fali w tym przypadku. W 3 fali jak się dobrze ustawimy to praktycznie nie obrywamy wcale. Ja ma dużo uników więc z rakiet dostaje dużo pudeł, tylko na laser muszę uważać.
     
  7. Jeśli mowa o fali z kręceniem się na środku to low range bije po 8k, high range po 30k ... ale i tak nie ma to znaczenia bo da się tu naprawiać w kąciku
    Na to pytanie znają odpowiedź tylko Ci co lataja na "automacie" bo pokazuje im hp/shield wroga ... legalnie to nawet wiki nie zna odpowiedzi.
    Nie jojcz żołnierzu - ogieeeeeeńńńń :p
    ... darmowy orkus i darmowe XT-10 same się nie wezmą
     
  8. Sundera nie ma się co bać , trzeba być jak najbliżej i z ostrej amunicji trzaskać , jutro robię wrota dla twardzieli , czyli salam alejkum i naprzód go !
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    We wrotach x-8 zabija mnie promieniowanie już w pierwszej fali, mam około 930 tys hp. Jak sobie można z tym poradzić ?
     
  10. S3nd3r

    S3nd3r User

    Nie wlatuj w czerwone pole to cie nie zabije tak szybko xD
     
  11. Ja dzisiaj przekombinowałem , zacząłem wrota dla twardzieli od Mimka myśląc , że umka pomoże a tu lipa ...wróciłem z powrotem na pluszowego Solarisa , bo tam na " spartan konfie " 50/50 lasery /osłony klepie po około 100k i to się opłaciło , zapopiegawczo odpaliłem " transer energii " i na rombie klepałem z bliska złośliwego i wrednego Sunderka ... no i się udało , dzisiejszy mecz 3-2 dla mnie .
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2024
  12. te wrota to padaka totalna.... gdzie tam jest jakieś wyzwanie w nich ??
     
  13. No jak jakie wyzwanie? .... jakkolwiek zaliczyć to CiągWulgarnychEpitetów ... to badziewie nie jest trudne - tu trzeba się modlić żeby nie zerwało połączenia w środku. Doszedłem do wprawy że klepie sobie to z x1, no ale 4x dc ... srał pies takie eventy.

    ... Trwa Łączenie ...
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2024
    Cygan84 lubi to.
  14. Cygan84

    Cygan84 User

    u mnie też "Trwa Łączenie" xD

    I znowu padło haha xD
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2024
  15. Friko96

    Friko96 User

    działa wam gra?
     
  16. Cygan84

    Cygan84 User

    Nie. Dawno się nic nie zrypało. W końcu musiało kiedyś paśc ;D
     
  17. SPECU_1989

    SPECU_1989 User

    Nie dziala zacina sie nawet nie idzie przeskoczyc bo staje w miejscu
    Nie mowiac juz o robieniu wrot eventowych gdzie na dziendobry hit i ded
     
  18. Gierek

    Gierek User

    Teraz gra mi działa, ale... z opóźnionym zapłonem - dostanie się do sklepu zajęło mi kilka-kilkanaście sekund.

    EDIT: Chyba pochwaliłem dzień zbyt wcześnie - okienko z napisem "Ładowanie" wczytywało się chyba minutę, i nie mam informacji "Trwa łączenie". Pięknie...
    EDIT2: Dostałem się na mapę, ale pytanie jest takie - jak mi będzie działać gra? Zobaczymy...
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2024
  19. gra umarla czy tylko mi wszystko w miejscu stoi?
     
  20. Nalot korników na serwery z drewna ... ale w ramach rekompensaty dostaniecie 2CDD, 5 energii do kociołka i 100 białki :rolleyes: