DYSKUSJA: Zdradzieckie Królestwo 2024

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 18 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gierek

    Gierek User

    Mi gra działa całkiem względnie... ale niestety zdarzają się lagi.

    Udało mi się wybrać na sunder stara... 4 fala jest dla mnie za ciężka. Czy macie jakieś pomysły na tą falę? Latałem cały czas przy tym alienie, od razu gdy uciekał leciałem za nim, miałem dwa roboty naprawcze... biłem z białki... niestety te hity są randomowe.
     
  2. Taka porada dosyć niestandardowa - do zgarnięcia za ten event za klucze przepustki jest orcus (jeśli nie masz). Statek ten ma umiejkę - asymilacja - na 20 sekund daje redukcję obrażeń 80%. Kluczowe - ona ma prawie 10 minut cooldownu, więc używaj tylko na tej fali i to jak już jesteś w trakcie bicia, żeby nie marnować tych 20 sekund na samo dolatywanie do stara .... więc najprościej zaliczyć event nagrodą która jest za ten event
    To tylko BUGpoint - logic lvl HARD :rolleyes:
     
  3. Gierek

    Gierek User

    Jeszcze nie mam orcusa, ale mam już wbite 20 kluczy - jeszcze 10, i nagroda będzie. Może powinienem spróbować założyć karetkę, i respić się umkami?
     
  4. Za samo - "zużyj 12.000 białki" jest łącznie 18 kluczy + "pozwól uszkodzić swój statek 15.000.000" - łącznie kolejne 26 kluczy
    Nudny myk z obrażeniami tylko po to by dostać klucze - wleć na pierwszą fale na easy (x-1) i daj się sklepać, po czym napraw, po czym znowu daj się sklepać - no i tak latasz jak ze sraczką lewo, prawo, lewo , prawo jakieś 40-45 minut i masz osiągnięcie wymaksowane
    .... i odbierasz orcusa za free

    ... nie dziękuj ... wolę kawę :D

    [​IMG]https://zapodaj.net/plik-VkJglER2gi
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2024
  5. mleszko

    mleszko User

    tak czy inaczej licencja to 200k uri po samego orkusa? to chyba nie za fri
     
  6. Kwestia punktu widzenia .... drobniaków z portfela nie zabiera, a wymaga jedynie upykania kilku alienów - to nie jest wygórowana "cena"
     
  7. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    15 dni x 5 wejść po 3k za ukonczenie to masz 225k uri
    minus oczywiscie wtopy własne lub serwera :cool:

    więc orcek jak za darmo :p

    rada dla słabowitych: transfer energii - mając to odpalone 4 z 5 wejść bez problemu się robi jedno po drugim, nic więcej nie potrzeba, a na piąte wejście to robot naprawiający plus rsb i siedzi komplet
     
  8. S3nd3r

    S3nd3r User

    Ktoś ogarnia jak jest liczone dmg, że w rankingu dziennym, 1 miejsce ma przykładowo 108m, a drugie 102m dmg. Skąd taka rozbieżność?
     
  9. Są dwa aspekty które na to wpływają

    1. Boss ma więcej zdrowia na większym poziomie, dlatego najlepiej jest robić swoje podejścia na sam koniec dnia (ale też nie za późno żeby nie stracić żadnego). Ci którzy robią swoje podejścia na samym początku dnia są bardzo do tyłu przez to.

    2. Ostatni hit, nawet jeśli boss miałby przysłowiowe 1hp, liczy się w całości, dlatego gdy boss ma zdrowia na tyle mało że padnie na 1 strzał, załaduj najlepszą amunicję aby zwiększyć swoje obrażenia na rankingu. Polecam RSB.
     
  10. S3nd3r

    S3nd3r User

    Robie oba te aspekty i do pierwszego miejsca mam kilka milinów różnicy, skąd taki rozrzut? Milion różnicy to bym zrozumiał, że ktoś więcej bije ale nie 10. Jakaś umka może ma wpływ na to?
     
  11. Umka na pewno nie, bo w chwili zgonu mobka każda umka automatycznie się wyłącza (venom / cyborg)
    ... a basilisk jest na pvp
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024
  12. No właśnie to jest zagadka której eksperci nie potrafią też wyjaśnić. To na pewno nie jest coś co można robić w nieskończoność bo wtedy różnica byłaby ogromna i na pewno znaleźliby się agenci którzy zrobiliby 99999999999999999999999999999 w pierwszym lub drugim dniu.

    Moja teoria jest taka że to mogą być zwykli oszuści, ponieważ na mapie są niewidzialne alienki (rakiety przykładowo) które są odpowiedzialne za mechaniki bossa i ci oszuści są w stanie zaatakować te niewidzialne alienki, może twórcy przeoczyli taką możliwość i nie są one nietykalne. Może niekoniecznie oszuści ale może jakaś umiejętność obszarowa, lub pet, lub coś typu wysadzenie npc powoduje ten efekt, nie wiem.
     
  13. Friko96

    Friko96 User

    działa wam gra ?
     
  14. Bociarski gbl1 działa
     
  15. Może i zbocony , ale po dzisiejszej fali banów ( ponad 200 kont zablokowanych ) , to i tak serwer npc nie wypada najgorzej .
     
  16. No to jakieś 7% populacji ... świeżynka startująca od zera ma jakieś 3.500 miejsce
     
  17. Wczoraj widziałem młode boćki , no niestety , ale one są pod szczególną ochroną .
     
  18. Korekta - świeżynka na gbl1 startuje z 3.100, więc musiał grubszy banhammer wjechać :cool:
     
  19. tatsuyaaa

    tatsuyaaa User

    ale kogo zbanowali oszuści z zbugowanymi rangami mają sie dobrze a bany są smieszne wcale nie odstraszają
     
  20. Sweet

    Sweet User

    zbanowali jakiś swierzaków. Topka która śmiga na bocie 24/h dalej nie ruszona. To są takie ruchy dla debili, aby myśleli, ze coś soę dzieje i pakowali swoje pieniądze w tą śmieszną gierke