DYSKUSJA: Zdradzieckie Królestwo 2024

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 18 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gierek

    Gierek User

    Cóż... obojętnie, co robiłem - a wdrażałem w życie każdą Waszą poradę - to 4 fala była dla mnie za ciężka - gdy byłem tuż przy alienie, to fajnie szło, ale gdy alien uciekał, to jest najgorszy moment. Na szczęście zdobyłem Orcusa, i moduły, zrobiłem też gwiezdne wzniesienie, więc event zrobiony na maksa w mojej opinii.

    Z mojej strony kilka kwestii:

    1. Na 1 fali zdarzało się, że obrywałem... od nie wiedzieć, czego - gdy robiłem slalomy alpejskie między minami, żeby bić sunder stara to żadnych obrażeń nie łapałem, ale gdy wracałem, to dostawałem obrażenia pomimo tego, że w miny nie wleciałem, wleciałem w czyste pole. Moim zdaniem sprawa do poprawy. "Siedzenie" na alienie nie działa, bo wtedy dostajemy obrażenia od min.
    2. 4 fala - jak debiutant ma sobie poradzić z falą, gdzie alien ucieka, i wtedy lecą rakietki po 80k? Nie ma fizycznej możliwości... Chyba tylko stabilka, i może jakieś przedmioty z HT. Ode mnie propozycja - żeby te rakietki biły dwa razy mniej, i żeby była możliwość ich wymijania, lub zestrzelenia.
    3. Lagi - tutaj zostało wiele powiedziane, mam nadzieję, że po przejściu na Unity kwestia lagów zostanie naprawiona.
    4. Ewentualnie alien Sunder Star mógłby za ubicie dawać też jakieś punkty doświadczenia, kredyty, może surowce?

    Moim zdaniem event ma potencjał, ale alien jest trochę za trudny, Plutus jest łatwiejszy do zniszczenia.
     
  2. Ja tak się ostatnio przysłuchiwałem grze - na samym starcie sunder stara potrafi wygenerować minę - jak jest start i najazd kamery na bossa na sekundę przed walką i zaczyna ona zjeżdżać w dół na nasz statek to czasami słychać dupnięcie miny którą nam wygenerowało. Powinno być jakieś małe mine-free zone, a nie czyste rng - na ostatnie 10 podejść przynajmniej 3x zaczynałem od minki
    Jeśli nic się nie zmieniło (a BP potrafi zaskoczyć) to niestety stabilki nie działają na alieny (klasyczne CPU, tak jak i SMB) ... i tu ciekawa sugestia, że mogliby to w końcu zmienić, żeby nie działały tylko w pvp. W końcu alieniarze mieliby jakiś pożytek z min i xenomitu
    Sunder star daje nagrodę - na EASY - 1500 uri + 50k xp + garść poważania + 1 kupon naprawczy :rolleyes:
    I adekwatnie 2x więcej na normalu :cool:

    Ogólnie event powstał chyba tylko po to by zassać od ludzi jak najwięcej dobrego ammo i techu ze skylabu (transfer energii / robot naprawiający w boju). Jeden duży plus widzę - na event schodzi bardzo mało czasu w skali dziennej i nie budzi takiego FOMO jak w innych, gdzie najlepiej żeby latać 24h/7 i niszczyć pierdyliard alienów różnej maści.
    Tak ... ale ile trzeba czasu żeby się do niego dostać.
     
  3. S3nd3r

    S3nd3r User

    Korzystaj z transferu energii, transfer trwa 15 minut, więc 3 razy powinieneś spokojnie sundera zrobić. Transfer masz w montowni za 1000 fragmentów szpiega, więc w zasadzie za darmo jak przejdziesz wrota, szczególnie na tym poziomie co jest obecnie.
     
  4. Ja straciłem panowanie nad sobą i na pełnej szajbie lecę we wrota , bez osłon , full napęd , full kolorowych lf4 party , transfer energii ... i heja ... na trzeciej fali stać w bezruchu i trzaskać , na czwartej ganiać za Sunderkiem , bo inaczej jego kindżały dosięgną i pozamiatane.
     
  5. mleszko

    mleszko User

    orientuje się ktoś czy na jakimś serwerze sunder osiągną 50 lv

    dzięki za info wynika z tego że 50lv to abstrakcja
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2024
  6. Gbl1 - lvl 19
    PL1 - lvl 30
    USA west 3 - lvl 17
    Esp - lvl 19
    GE7 - lvl 28
    DE2 - lvl 19
     
  7. przecież stabilna osłona działa na alieny co ty piszesz ? xd
     
  8. Cygan84

    Cygan84 User

    Przecież nie będą banować rąk które ich karmią, no co Ty ;) Ale kilku takich upierdliwych bociarzy zbanowali :)
     
  9. ... a faktycznie, na 4-tej fali sundera stabilka działa na rakietki 80k ... gdzieś tak do 2019 procesory ISH i SMB były totalnie useless dla alieniarzy. Pittbullsk1 - dzięki za wytknięcie błędu ... a mówią, że trudno nauczyć starego psa nowych sztuczek :p
     
  10. Wyluzuj, zbanują i topke, ale 2 osoby bardzo mi znane dostały perma na konto także coś tam się ruszyło od strony BP
     
  11. Na gbl1 kilku byłych majorów i pułkowników widziałem z szeregowym pilotem, wieć 3-dniowego musieli wyrwać ... ale bez euforii - kilku
     
  12. To się zgadza , nakręcą poważki na ABG automatem i z powrotem wrócą na podium .
     
  13. jazon161

    jazon161 User

    zbuguja sobie rangę
     
  14. w 2010 też ish działało na alieny, nie wiem jak ty grałeś :D ale wcześniej nie wiem nigdy nie walczyłem z alienami tak zwyczajnie jak w tych dzisiejszych czasach... ale myślę że stabilka zawsze ratowała 3 sekundy
     
  15. Byłem naczelnym wrociarzem EIC ... i sponsorem irysów dla wielu moich podopiecznych :)
    ... i nigdy nie przyszło mi do głowy użyć ISH w PvE

    A od PvP to jest TEKKEN a nie jakaś kosmiczna strzelałka w dodatku z cziterami :p
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2024
    W0DZIREJ lubi to.
  16. Heh kiedyś ta gra mnie inspirowała jak się walczyło fajnie na mapach, gdzie człowiek nie poleciał tam zawsze była jakaś zadymka… teraz puste mapy, boty bijące allienki i boty które same siebie bronią gdy zaatakujesz statek nagle zlatuje się parę jedno strzalowcow xd które go chce obronić…. I niestety wiadome że teraz bot walczy za gracza i puszcza umiejętności i zmienia formacje a najlepsze jest to że gdy bot by padł to nie wiedzieli By jak się strzela do gracza
     
  17. Było, minęło i niestety nie wróci ... zostały tylko piękne wspomnienia :( ... choć nie wszystkie były piękne, bo pamiętam najstarsze czasy jak wszyscy byli flaksami i podbierali sobie kryśki i wcinali się w kubiki albo "przypadkowo" kradli surki czy też przebili kogoś na aukcji z kim był sojusz i musiałem zawsze łazić i przepraszać za moich kochanych gałganów :D - no ale wtedy tak na prawdę to Dark Orbit i firmowy TS2 były "centrum społeczności" a GRA była tylko DODATKIEM.
    ... i stare forum na którym było 15 MODów i 1200 postów dziennie, które też miało swój własny mały światek spamerów wbijających "rangi"

    Nie ma co narzekać .... zawsze może być gorzej ;)