Sugestie DZIENNIK

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika *R*A*S*E*N*, 9 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Mam małą prośbę do programistów aby umożliwili w okienku gry gdzie jest możliwość podglądu na bierząco "dziennika" wybór tego co jest wyświetlane. Podobnie jak to jest w okienku "montowni" gdzie mozna zaznaczyć "ptaszek" na tym co ma być wyświetlone.

  Prośbę swą motywuję tym... :) ... , że jest bardzo dużo różnych obecnie bonusów związanych z róznymi eventami. Cięzko połapać sie co sie dostało z tego na czym akurat w danej chwili nam zależy żeby wiedzieć. Jest surowiec, kredyty, uri, rinusk, fragmenty... Wczesniej tak nie było.
  Poza tym dodajcie troche mozliwości cofniecia sie wstecz bo kilka rzędów to jest obecnie nic.

  Dodatkowo ustawienie w "powiadomieniach" o tym co sie ubiło: 2 uri , surowce ,pkt doświadczenia, poważanie, walka trwa dalej, poza zasiegiem. To paranoja. Cztery linjki? Na serio? Kto zdązy przeczytać cokolwiek jak sie bije co dwie sekundy coś? Lipa, pany, lipa.
  Tutaj też albo mozliwośc wyboru albo dodajcie ze sto linijek :p, no dobra żartuje :)).
  W trakcie jesdnak powieszania ekranu gry (przybliżenia) warto byłoby pomyśleć o nieco zwiekszeniu czcionki (tez wybór). Raczej z lupą nikt na powiekszeniu zasiegu widocznosci nie patrzy .
   
  =Aspazja= lubi to.

Poleć tę stronę