Pomoc techniczna Dziwna blokada

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ●CzoheR●, 12 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Od 4 dni zmagam sie z dziwna sytuacja . Mam zablokowana mozliwosc gry nie moge sie zalogowac podczaa uruchamiania gry na ekranie mam taki o to komunikat :
    Error Polaczenie z serwerem zostalo przerwane .
    Pisalem do Supportu i nic zadnej informacji co sie dzieje , zadnej informacji do kiedy bedzie trwac ta awaria . Gram w te gre od 2009 roku jak do tej pory jedyny klopot jaki mialem to brak czasu na gre , teraz nie wiem co mam o tym sadzic i dokogo sie zwrocicz prosba o pomoc
     
    *FAJNIE*BYŁO* lubi to.
  2. Jakiś czas temu był problem z zalogowaniem się przez tytuły, spróbuj może zdjąć tytuł obecnie używany, może coś ruszy
     
  3. Prubowalem wszystkiego. Narazie chyba musze czekac na Support nie wiem co mam robic i troche sie wkurzam . Nikt nie udzielil mi zadnej informacji . Gram od 2009 roku nigdy moje konto nie bylo banowane , nigdy tez nie uzywalem jakis Botow poprostu jestem szarym graczem ktory che sie bawic przy grze .
     
  4. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    W dniu dzisiejszym gram 4 godziny z przerwami na kawę,po tym czasie tniecie mi nagrody za npc,a na mapach 98% procent botów zbiera sobie skrzyneczki bonusowe...Chciałem się zapytać czy tak to ma teraz wyglądać...brak motywacji i oszustwo...po zakończeniu zabawy relog i wyłączenie peceta u mnie,u nich szampan i 24 h na dobę latanie na procesorze...pozdrawiam:(
     
  5. pomoc techniczna to zenada
     
    *FAJNIE*BYŁO* lubi to.
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów.
     
  7. ja czekam na rozwiazanie mojego problemu juz 4 dzien nie wiem jakich tam maja specjalistow ale chyba troche za dluugo
     
    *FAJNIE*BYŁO* lubi to.
  8. tatsuyaaa

    tatsuyaaa User

    Widac efekt pracy programistów jest zerowy
     
  9. juz 5 dni czekam na usuniecie mojego problemu gratulacje dla pracownikow suuportu naprawde jestem pod wrazeniem . z tak powaznie troche jest mi przykro wlozylem w te gre tyle serca no i gotowki oczywiscie a teraz czuje sie po prostu olany
     
  10. Dzis jest 6 dzien od kiedy oczekuje na usuniecie blokady . Nie wiem co mam o tym myslec , nie wiem co mam dalej robic moze ktos ma jakies propozycje
     
  11. jazon161

    jazon161 User

    widac brak brak szacunku dla uczciwych graczy z strony PT
     
  12. Moze ktos ma jakies namiary na do supportu nie wiem co mam juz robic czekam na ich dzialanie ale jak widac nie bardzo sie do tego przykladaja . Moze ktos z was potrafi mi podpowiedziec do kogo moge sie jeszcze zwrocic o pomoc w zalatwieniu tej sprawy
     
  13. Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Niektórzy Gracze nadal mają problemy z logowaniem do gry, próbujemy rozwiązać wspomniany problem. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. Przewidziana będzie rekompensata za te problemy.
     
  14. stary ja czekam już 2 miesiące jak mi konto przywrócą do gry po długim czasie nie używania go.... i dalej czekam do dziś a odpowiedz to sprawa w trakcie weryfikacji xd
     
  15. Dziekuje za wiadomosc nie powiem ze mnie ucieszyla bo musial bym sklamac dzis zaczal sie juz 7 dzien jak czekam na naprawe mojego konta w danszym ciagu nie moge sie zalogowac do gry dalej na ekranie mam komunikat
    Error Polaczenie z serwerem zostalo przerwane
    Nie rozumiem dlaczego ,nie wiem tez jakie starania podejmuja pracownicy supportu nie mam zanej konkretnej informacji . Mam tylko czekac nikt nawet sie nie pofatygowal zeby napisac co jest przyczyna tego co mnie spotkalo
     
    *FAJNIE*BYŁO* lubi to.
  16. nasi technicy już pracują nad rozwiązaniem zaistniałego problemu. Niestety nie mamy obecnie żadnych nowych informacji do przekazania. Prosimy więc Pana/ią o cierpliwość. Wkrótce wszystko powinno działać poprawnie. taka otrzymalem informacje po 7 dnia oczekiwania
     
  17. Ja jak się loguje to jest error ale po chwili loguje się normalnie za to nie mam misji dziennych licencji sezonowej te dwie sprawy są ze sobą połączone . Informatycy w bp ? Chyba ich nie ma....
     
  18. mleszko

    mleszko User

    nie wiem czy zwróciliście uwagę że nie zalicza celów misji sezonowej dziennych brak tylko tygodniowe idą normalnie
     
  19. to co pomoc techniczna robi to wola o pomste
     
  20. Mija juz 7 dzien a jak wciaz czekam na jakiekowiek dzialania ze stroy Supportu . Dalej nie moge sie zalogowac do gry i nie dostalem informacji odnosnie do kiedy prawdopodobnie mam czekac na mozliwosc gry . To Jest chore
     
    *FAJNIE*BYŁO* lubi to.