Pomoc techniczna Dziwna blokada

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ●CzoheR●, 12 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. juz 8 dni czekam bez zadnej reakcji
     
  2. sinadupa3

    sinadupa3 User

    Podpinam się pod temat też nie mogę się już kilka dni zalogować dokładnie w taki sam sposób jak opisał autor tego wątku, niestety pomoc techniczna odpisała równie lakonicznie, problem jest nam znany pracujemy nad jego rozwiązaniem, zobaczymy co przyniesie czas mam nadzieje że nie będzie to trwało 2 miesiące tak jak ktoś pisał w tym wątku.
     
  3. Ja czekam juz 8 dni i jak do tej pory nic .
    Nie wiem co mam o tym myslec . Czekam i sie lekkko denerwuje
     
  4. sinadupa3

    sinadupa3 User

    fajny ewent ucieka na wiadomości nie odpisują na discordzie nikogo nie ma elegancka ta pomoc techniczna w PL :)
     
  5. Chińskie znaki może trzeba wpisać jako magiczne hasło :D
     
  6. sinadupa3

    sinadupa3 User

    Od ludzi w grze słyszałem że jak dużo itemów się ma to może się tak stać, więc wywaliłem praktycznie wszystko co nie potrzebne, nie mniej jednak nie zmieniło to nic.
    Jest jeszcze teoria że to może być wina modułów albo czegoś z niebieskich skrzynek ale trochę szkoda wywalać moduły na farta xD
     
  7. memil

    memil User

    No i Co , Grasz juz czy dalej czekasz ?:)
     
  8. Kiedy rekompensata za za brak misji sezonowych?
     
    MOJACYTADELA14 lubi to.
  9. sebusia123

    sebusia123 User

    Moj post wisi juz dobry tydzień i tez zero odzewu moze jakas reakcja ?
     
  10. to króciutko xd ja czekam od grudnia 2023 jak odblokują mi konto gdzie widniała zaległość za premke 8 zł xd zapłaciłem za zwłoke 280zł oczywiscie wysłali 8 zl do komornika xd gdzie koszt sądowy wynosił 63 euro...a nawet nie wiedziałem o tym z braku czasu i nikt się ze mną w tej sprawie nie skontaktował :D po przedstawieniu dowodów wpłaty od firm które te pieniądze sciągały i potwierdziły że została cała kwota zapłacona i nie ma żadnej zaległości pomoc techniczna mnie olała... i jak człowiek ma się nie wkurzać na takie coś ??? stwierdziłem że poczekam jeszcze pare dni i po prostu sam złożę zawiadomienie o oszustwie z ich strony :) koniec tego

    każde zapytanie kończy się formułką
    uprzejmie prosimy o nie wysyłanie więcej niż 1 zgłoszenia odnośnie tego samego problemu. Wydłuża to czas naszej reakcji nie tylko na Pani/Pana zgłoszenie, ale również zgłoszenia innych graczy. Wystarczy przesłać nam 1 zgłoszenie odnośnie danego problemu i poczekać na odpowiedź.

    W razie nie stosowania się do tej prośby, będziemy zmuszeni nanieść Pani/Pana adres mailowy na tak zwaną czarną listę i ani my nie będziemy otrzymywali żadnych zgłoszeń od Pani/Pana, ani Pani/Pan nie otrzyma żadnej odpowiedzi od nas.

    Dziękujemy z góry za zastosowanie się do powyższych wskazówek.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2024