Ekskluzywne pakiety na serwerze PvE

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  DO_forum_202205_PVE-Sales.jpg

  Nowe ekskluzywne pakiety płatności są już dostępne na serwerze PvE!
  Nie przegap swojej szansy na zdobycie potężnego lasera Prometheusa, wysokiej jakości generatorów i różnych zasobów!
  Nie sprawdziłeś jeszcze naszego serwera PvE? Więc na co czekasz? Przewiń w dół listy serwerów Europa (West), kliknij na „Global” i zarejestruj się już dziś. Zbuduj swój nowy statek i zasoby i rzuć wyzwanie najstraszniejszym wrogom na mapach! Serwer PvE zapewnia wszystkim pilotom ochronę przed innymi graczami, z opcją zaangażowania się w walkę PvP wtedy i tylko wtedy, gdy obaj gracze wyrażą na to zgodę.

  Ekskluzywne pakiety płatności będą dostępne od 19 maja od godziny 10:00 (LST) do 25 maja do 23:59 (LST).

  Szybki pakiet wzbogacający
  Zyskaj przewagę dzięki Speedy Enrichment Pack! Zawiera 15 G3N-7900, 100 RWA i 6 oleju, ten pakiet z pewnością przyniesie Ci frajdę!

  Pakiet wzbogacający Prometeusza
  Zyskaj przewagę dzięki temu pakietowi wzbogacającemu Prometheus! Zawiera 1 Laser Prometeusz, 100 RWA i 6 oleju, ten pakiet z pewnością przyniesie Ci frajdę!

  Mega pakiet wzbogacający
  Zyskaj przewagę dzięki temu Mega Pakietowi Wzbogacającemu! Zawiera 1 laser Prometeusz, 2 SG3N-B03, 15 G3N-7900, 600 RWA i 24 oleju, ten pakiet z pewnością przyniesie ci frajdę!

  Czy jesteś gotowy na nową przygodę na naszym serwerze PvE? A może chcesz wzmocnić swój istniejący statek na serwerze PvE? Sprawdź wyjątkowe Pakiety Wzbogacające, które są dostępne tylko przez ograniczony czas!
  Z przyjemnością poznamy Twoją opinię tutaj: [LINK]


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.