Opinie Ekspansja P.E.T.-a

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    +++ Ekspansja P.E.T.a +++

    [​IMG]

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Po latach badań ludzie z R&D w końcu wymyślili sposób, aby technologia Blacklight działała z naszym własnym P.E.T.! Wszystkie P.E.T. są odtąd ulepszane technologią wysokowydajnego uzbrojenia (HEAT), dzięki czemu są bardziej wydajne, im dłużej są używane. Ponadto przedmioty P.E.Ta. można dodać teraz dodac do paska skrótów. Wreszcie!
    Ta aktualizacja przedstawia nowe przedmioty dla P.E.T. a, a także lepszy przegląd twojego wyposażenia dla P.E.T.a . Ta aktualizacja ulepsza również istniejącego P.E.T.'a i zapewnia strategiczną rozgrywkę za jego pomocą.


    Poradnik dostępny jest tutaj: [LINK]

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. chyba pomyłka w 7 pozycji
    Slot HEATKoszt odblokowania (uridium)
    120 000 jedn.
    250 000 jedn.
    3100 000 jedn.
    4150 000 jedn.
    5200 000 jedn.
    6300 000 jedn.
    7400 0000 jedn.
    4 000 000 a nie powinło byc 400 000
    lekka przesada 1 220 000 uri dotego reszta ktos na głowe upadł
     
    korek185 lubi to.
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    czy nowe zmiany mają wpływ na zużycie paliwa?
     
  4. Nathersis

    Nathersis User

    To oczywiste, że większość nowości jest dla graczy, którzy mają miliony uridium na koncie bo nie mają na co innego wydawać. Trudno by jakiś flax jako pierwszą rzecz do zrobienia wybrał wymaxowanie peta za ponad milion uri xd
     
    pikachucomeback i korek185 lubią to.
  5. Od dłuższego czasu gra coraz bardziej przeznaczona jest dla "bociarzy" zbyt szybko i zbyt wiele dla przeciętnego gracza, nie zdąży nikt w tym tempie UCZCIWY pozbierać jako takiego wyposarzenia. A już jest bombardowany nowinkami za miliony Uridium. Kolejny prezent tylko dla Botów których jest mnóstwo. Nawet Invoki biją na BL> Masakra.
     
  6. Gra tego typu, moim zdaniem oprócz komercji co jest oczywiste, powinna zawierać elementy rozrywki i rywalizacji, w tym tempie pojawiających się nowinek, doprowadzi jedynie do frustracji i złości. Ale może się mylę i większość użytkowników to bogaci biznesmeni obojga płci. Szkoda bo zanosi się na to, że pożegnam się z fajną ekipą ludzi, którzy nie są zbyt zamożni i nie używają z tego tytułu nielegalnego oprogramowania. Owszem fajne rzeczy, ułatwienia pozytywnie odbieram, nie znam jednak grupy docelowej (może jakaś anonim. ankieta ) Dla kogo jest kierowana ta gra..? Bo ilość i trudność w zdobywaniu tych cudeniek, skutecznie odstraszyć może potencjalnych nowych użytkowników. Ekspansja może być, tylko w drugą stronę. Obym się mylił.
     
    korek185 lubi to.
  7. SλώczγK

    SλώczγK User

    chciałbym wyrazić swoją opinie na temat kolejnego niepotrzebnego badziewia które zamula gre jednakże na usta cisną się tylko wulgaryzmy na temat tej gry więc powstrzymam się z jakąkolwiek opinią ze względu na możliwe konsekwencje :D
     
    jarcips i S*Y*Z*Y*F lubią to.
  8. Nie wiem kto pracuje i jest odpowiedzialny za tą grę. Ale Nerwy mi puszczają i sorki za pisaninę, nie wytrzymuję. Widocznie zapomnieli że Polska to biedny kraj. Ale trochę pomyślunku i liczenia. Same działka ptometheus - tylko klucze do nich to koszt 5,4 Miliona Uri, na full PET + statek. A gdzie reszta komponentów, a gdzie ulepszenia ? A nowe osłony B0-3 to dziesiątki milionów Uri..? Potrzebne te nowinki jak... To lata ciułania. Wiele, wiele lat.. Może tak ekspansja zwykłych boxów ? Co od początku tej gry 60% daje po 200 kredytów..? Tak dajcie te nowinki za jakiś czas. Tylko zamieńcie te śmieszną zawartość boxów na 5-10 tys uridium w takiej skali jak wyskakuje po 200 kredytów. A i tak lata to zajmie. Rany... Już nie piszę i chyba żegnam ozięble się z Państwem i tą grą.:eek:, :confused:,:mad:, :(.
     
  9. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a ja się tak chcę zapytać z jakich wrót są te nowe rzeczy.... bo pisze że można zdobyc z wrót miedzygalaktycznych ale jak zwykle nie pisze z jakich xd ....
     
  10. mm70_9

    mm70_9 User

    A spalanie peta się zmieniło? bo mam dziwne wrażanie że paliwa ubywa jakby szybciej... Co do poziomu heat to trzeba grać bez przerwy godzinami i doszedłem do 5 poziomu i po 30 minutowej przerwie na obiad spadłem do 3. Może te protokoły heat coś zmienią by wbić w jakimś rozsądnym czasie. Obecnie grając godzinkę czy dwie dziennie nic nam to nie daje. Same ceny slotów to do przełknięcia bo faktem jest że wielu starych graczy ma miliony urki i to nie wybocone które trzyma na takie niespodzianki. Tylko czy taki wydatek ma faktycznie sens to się okaże w praniu.
     
  11. warrriat

    warrriat User

    Oczywiście, że jest powiedziane. Pojawia się ona jako nagroda bonusowa z wrót tak samo jak moduły i.t.p. Wrota których to dotyczny to kappa, zeta, delta, epsilon.

    Nie do końca rozumiem co macie na myśli mówiąc za dużo nowości? Jeden duży update na rok to dużo? 2018 promki, 2019 ulepszenia oraz b03, 2020 nowe lasery do peta. Chyba, że żyjecie w czasach w których 1mln uridium to dużo.

    Jeśli mówimy o nowym graczu to koszta zrobienia peta od zera są troszkę większe. Wliczając odblokowanie wszystkich slotów na osłony, lasery, mechanizmy i protokoły oraz ulepszenie wszystkich przedmiotów do peta jak i również zakup samych protokołów to koszt około 8mln uridium. Co i tak w dzisiejszych czasach jest skromną liczbą.


    Sam update jest jednym z najlepszych w ostatnim czasie. Cieszy mnie sposób w jaki można zdobyć nowe lasery bo daje on wszystkim równe szansę, losowa nagroda z wrót.
     
  12. mm70_9

    mm70_9 User

    Nie wiem czy to dobry sposób... zrobiłem setki wrót ( każdy może sprawdzić rankingi ) i nigdy nie dostałem żadnego statku który może być nagrodą a więc jeśli tak będzie leciał sprzęt do peta to masakra.
     
  13. Może nie te wrota robiłeś. Z ABG statki nie lecą z hadesa też nie :D.
     
  14. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    [​IMG]
    [​IMG]
    Nie musisz robić setek wrót, wystarczy 1 sztuka kiedy wypadnie ci odpowiednia nagroda.
     
    pikachucomeback lubi to.
  15. -OMEN-

    -OMEN- User

    Update ma jeden podstawowy cel - zwiększenie wydatków na grę.
    Przede wszystkim chodzi o częste używanie Peta, właściwie non stop w celu osiągnięcia właściwej temperatury i związanej z nią bonusami.
    Pet jak wiemy spala paliwo (urke), na wysokim poziomie to nawet całkiem sporo i oto to głównie chodzi w tym update.

    Uri na przedmioty choć sporo to wydaje się raz, paliwo trzeba kupować non stop.

    Ilość uridium jaka leci z boxów oraz allienów nie zmieniła się od początku gry, kiedy elitarne przedmioty, jak np. lasery kosztowały 10 tyś uridium.
    Może czas też o tym fakcie pomyśleć ?
     
    pikachucomeback i korek185 lubią to.
  16. mm70_9

    mm70_9 User

    Taką propozycje dzisiaj dostałeś ? Bo ja kiepsko Delta - seprom, Epsilon - dres do peta, Kappa - doświadczenie, może kiedyś to się zmieni...
     
  17. No chyba nie dostał tej propozycji - czas posta 8:50 do końca akcji 11h - no sorki coś nie gra - jakoś tak czasy się nie zgrywają



    Tak kolego aleeee.....
    Ataki statków poszły w góre tzn zabijasz i zbierasz szybciej
    Pet ma spalanie paliwa - ale zarobi na to i jeszcze tobie zostanie - zabijasz aliena szybciej i zarabiasz szybciej.
     
  18. warrriat

    warrriat User

    Dostałem, to moje screeny z wczoraj. Oczywiście, niestety nie na głównym koncie. Jeden jest z globala drugi ze starego konta.
     
  19. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a powiedzcie mi czy te 7 laserów dodaje bezpośredni dmg do peta?? chodzi o to że jeżeli mam 12 to teraz bedzie bij jak z 18-nastoma czy nie :)?
     
  20. warrriat

    warrriat User

    Tak dmg będzie zwiększony. To samo tyczy się osłon.