Opinie Ekspansja P.E.T.-a

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    izi932
    Jako że twój post nic nie wnosi do tematu - usuwam go. Upominam również za obrazę kierowaną w stronę całego klanu.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  2. majkiski13

    majkiski13 User

    da sie heat wylaczyc? korzysci praktycznie zadnych, za to koszta kilkukrotnie wyzsze
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2020
  3. warrriat

    warrriat User

    Ilość spalanego paliwa nie zależy od poziomu heat. Poza tym prawie dwukrotnie większy dwukrotnie większy dmg z peta nie jest korzyścią?
     
  4. majkiski13

    majkiski13 User

    przed updeate pet nie spalal mi po 300-400 jednostek a teraz nie nadazam tankowac pijaka malego, bo na biezaco uri wydaje


    2x wiekszy dmg peta? za tyle urki, ze 80% graczy mogacych pozwolic sobie na to to bociaze, co im bot 300k-700k uri dziennie zarabia, sorry, tzw. "starszy brat" to jest a nie bot ;)
    a pozniej, ze sie na behemotach tak dorobili :)
    puki co jestem na etapie kopletowania havokow, i przy dobrych wiatrach za rok bede mial <3
    a nie sorry zapomnialem, wlasnie skonczylem gre na PL serwie, juz nawet na dzienne szkoda mi czasu, jak wolnej krychy do misji 10 min szukam :)

    *Edytowano przez MOD_Zero*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 września 2020
  5. fothmog

    fothmog User

    Milion? ja max 400 000 uri miałem :/
    Są jakieś serwery gdzie boty i programy są zakazane i ktoś tego dobrze pilnuje?
     
  6. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    majkiski13

    2.6. Reklamy

    Reklamy na forum są zabronione, np. reklamy innych gier, for, itp. Zabronione jest również zakładanie na forum tematów, które mają na celu czerpanie korzyści finansowych.

    Wyjątki, które obowiązują tylko i wyłącznie w „Kąciku użytkownika” oraz dziale “Kto jest kim”:

    a) Dozwolone jest podawanie nazw gier z Bigpoint.
    b) Dozwolone jest również podawanie linków do filmów lub muzyki o ile nie naruszają one 1.2. punktu Regulaminu.


    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

    tak macie rację pet pali więcej paliwa niż wcześniej :) ale dobrze skoro pet już został rozwinięty może teraz czas go naprawić :D
    1) atakuje graczy gdy zatrybi xd czasami w cale xd
    2) Nie dogania naszego własnego statku przy czym nie strzela od razu z nami,tak samo po przeskoku trzeba ponownie ładować osłony i to dodatkowe hp z poziomu heat :)
    3) obniżyć ten koszt spalania peta w jeden dzień potrafię 3 razy go tankować przez różne używanie mechanizmów :)
     
  8. mm70_9

    mm70_9 User

    Sprawdzał ktoś Protokół HEAT X ? Czyli zwiększa wzrost temperatury np o 3% x 12szt. = 36% na starcie czy szybciej nabija i czy przy zmianie konfiguracji lub statku gdzie brak już tych protokołów poziom heat pozostaje czy spada o 36% ?
     
  9. Zeus_33

    Zeus_33 User

    tak przyśpiesza ładowanie poziomu przydatne w sumie tylko na początku przez 3 lvle... pozostałe dwa nawet bez ładują się dość szybko :)
     
  10. HAllo! Hallo!!! czy jakiś Decydent jest w stanie jasno odpowiedzieć co ze spalaniem? Bo pisze do obs technicznej i oni odsyłają mnie do FAQ, a tam nic o spalaniu niema.(odesłali tak jakby było). Więc co z tym spalaniem? Bedzie jakieś ogłoszenie? Czy trzeba sie domyślać, i niestety skarżyć bo brak kompetencji sięga zenitu, powoli nie wiadomo co się tu dzieje.
     
  11. Zeus_33

    Zeus_33 User

    P.E.T. aby móc Wam towarzyszyć potrzebuje paliwa. Samo zapotrzebowanie na paliwo rośnie wraz z rozwojem P.E.T.a i ilością ekwipunku jaki się na nim znajduje.

    Wzór na zużycie paliwa wyraża się → Zużycie na minute = 1 + ([poziom P.E.T.a] * 2) + ([ilość wyposażonych protokołów AI] * 2) + ([ilość wyposażonych mechanizmów] * 4)

    + dwa nowe miejsca na mechanizmy :)
     
  12. warnery1

    warnery1 User

    Wg tego wzoru pet powinien palić na minutę, wyposażony na maxa bez laserów heat, jakieś 97 paliwa, ale już na sam start żre ok250 (gdzie przed wprowadzeniem heat brał 46) i mniej więcej tyle co minutę, to albo wzór nie halo, albo w BP na głowy poupadali, po za tym przy obecnych błędach, jak Zeus_33 wyżej pisał, heat wg nic nie daje, bo pet praktycznie nie bije statków.
     
  13. Baladros

    Baladros User

    Święte słowa.
    DarkOrbit z czasów kiedy zrobienie FE kosztowało 2 mln uridium* = 20 uri ze skrzynki bonusowej
    DarkOrbit z czasów kiedy zrobienie FE kosztuje 70 mln uridium = 20 uri ze skrzynki bonusowej

    ŚMIECH NA SALI I CYRK NA KÓŁKACH

    _____________________
    * mowa o czasach kiedy jeszcze nie było nawet wrót delta (nie mówiąc już o profilu pilota, smartbombach, apisach, zeusach, petach i innych badziewiach do skubania graczy z wypłat)
     
    kris0211. lubi to.
  14. No dobrze, wy tu z siebie wypociny wyciskacie, a nikt z "Ekipy" nadal chyba nic nie wie(albo wie i specjalnie nic nie mówi bo gracze przyzwyczajeni przecież) i zmiana poboru paliwa przez P.E.T.a dalej nigdzie nie ogłoszona, a funkcjonuje i to jak sromotnie!!!
    JESZCZE RAZ, CZY KTOŚ Z EKIPY JEST W STANIE JASNO OKREŚLIĆ GDZIE W FAQ O ZMIANACH ZWIĄZANYCH Z P.E.T-em, JEST WZMIANKA O ZMIANIE SPALANIA?
    ps. mam nadzieje że nie jedyne co zostanie zrobione to tylko poprawienie mnie za duże litery i odesłanie do faq gdzie niema żadnego info.... pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2020
  15. Nathersis

    Nathersis User

    Kiedyś max dmg to było 16k z białki, brak peta, wyrzutni itd. więc Kristallona biłeś ponad pół minuty: +/- 8k uri na godzinę.
    Dzisiaj Kristallona możesz ubić w 3 sekundy: +/- 50k uri na BDK bo zwykłych krysiek by nie opłacało się bić i szukać przy takich obrażeniach.
    Widzisz różnicę? Do tego masz wrota low gdzie wyciągniesz spokojnie 30k uri na godzinę. Kiedyś tego nie było. Masz behy gdzie masz z 50/60k uri na godzinę. Masz palladium do składania wrót. Masz 7k uri codziennie z dziennych, masz itemy z kalendarza, podwójne nagrody z wrót itd. itd.

    A te "badziewia do skubania graczy z wypłat" po pierwsze - są dobrowolne więc nikt nikogo nie skubie, a po drugie - gdyby nie one, to gra by nie istniała od 10 lat, bo nikt by nie grał w grę której przez kilka lat nic nie zostało dodane czy ulepszone.

    Co do samych zmian w pecie - kompletnie nie opłaca się polowanie na alieny dla zysku z lokalizatorem ( pomijając meteoryty ) tak dużo idzie tego paliwa. Sam "HEAT" wporzo, tylko mogliby naprawić złączeniówkę a nie niekiedy szkody idą PETowi w HP i osłony, a niekiedy tylko w HP, ale tak jakby PET i tak jest dużo wytrzymalszy, bo mój mając 90k HP bez problemu tankuje kubika gdzie powinien paść w kilka sekund.
     
    Lednox1 lubi to.
  16. Lednox1

    Lednox1 User

    Nathersis dobrze pisze ;)
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie mamy żadnej informacji odnośnie zużycia paliwa, dopytam. Jeśli uzyskam jakąś informację zwrotną, to dam znać.
    ps. to nie używaj dużych liter ;)
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    z tym spalaniem paliwa przez peta to jest tak jak ze wszystkim w tej grze.
    Pojawiło się takie motto ze strony ekipy, wynik odpowiedzi na jedno z moich pytań.
    Brzmi ono następująco - TRZEBA SAMEMU ODKRYĆ.

    Postanowiłem się zalogować i samemu sprawdzić
    Spalanie wzrosło ( o ile nie wiadomo gdyż przy zwykłym użytkowaniu działa to różnie, podawane dane że 4 czy 5 krotnie to tak średnio, w moim przypadku potrafi spalić nawet i 1000 jednostek/min w zależności jakich mechanizmów użyję) pojawiły się ponownie błędy z Atakiem PET vs gracz, nadal jest błąd z HP peta po przeskoku, kiedy PET używa protokołów na HP, wartość powraca do bazowego 250k i na nowo trzeba HP uzupełniać mechanizmem naprawczym.
    Wyposażenie PETa w cuda obecnej techniki to chyba tylko na alieny bo na graczy nie działa. Z tego co zauważyłem nic nie działa bo PET zadaje bazowe uszkodzenia wynikające z możliwości laserów, bez dodatków.

    Możesz mi rozpisać skąd twój PET ma 420k hp? bo z wyliczeń 12 protokołów 3 lvl daje 48%, bazowe hp peta przy max ulepszeniach to 250k hp daje wynik zupełnie inny wynik znacznie różniący się od 420k który podajesz.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2020
  19. Zeus_33

    Zeus_33 User

    teraz są protokoły na hp lvl 4 :) wiec mozliwe ze tyle poosiada :)

    mi samo wyciągnięcie peta bierze 320 paliwa a pet jest zrobiony na full :) tak że napewno pali też więcej ;D

    Edycja Eviana: nie piszemy postu pod postem, używamy opcji edycji.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 października 2020
  20. Spoko dzięki że ktoś odpowiedzialny się odezwał, choć dalej jestem zdumiony że pomoc techniczna dwa razy odesłała mnie do FAQ.... Oj poleci smarowanie w ankiecie....
    yyy???


     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2020