Opinie Ekspansja P.E.T.-a

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    odnośnie spalania, otrzymałam informację, którą dodałam do FAQ.
    Heat P.E.T.'a nagrzewają się szybciej, gdy mają więcej wyposażenia, i spalają więcej paliwa przy wyższym poziomie temperatury.

    Niestety żadne liczby nie zostaną podane do publikacji..
     
  2. Yupiii!!! Odpowiedź spektakularna jak diabełki z odpustu... Gracze chcieli by poznać w jaki sposób i w jakiej skali działa to spalanie tak aby było to po ludzku tak jak to zawsze było policzalne,i każdy mogł wiedzieć ile spali. Bo jak na razie rozumiem nastąpiła poważna zmiana w grze, gracze nic nie wiedzą że niema zmiany spalania bo w faq nic nie pisze, a po informacji jakże fachowej, mamy liczyć na oko?
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    no cóż, taka jest odpowiedź BP, że Gracze mają odkrywać sami i do poradnika takie liczby nie będą podane.
     
  4. co do spalania, to mniej wiecej wychodzi to tak, ze z kazdy kolejnym poziomem heat o tyle razy wzrasta spalania peta od dotychczasowego.
    przy 79 max. na 5 poziomie heat wychodzi ok 400- 450jednostek
     
  5. mogliby jeszczde wprowadzic dla peta 2 rodzaje paliwa 95 i 2x drozsze lotnicze, co by na tym drugim zawsze nadazal i latal obok, bo pali mnostwo a jak przyjdzie co do czego, to leci i leci... ;)
     
    -ereziel123- lubi to.
  6. Moim zdaniem i zapewne nie tylko, spalanie P.E.T.a to kluczowa kwestia o którą trzeba się było upomnieć nadmieniam, i pytam co ze wzorem który określał spalanie peta? Będzie jakaś dodatkowa informacja o tym że stary wzór nie obowiązuje i musimy się domyślić jaki jest nowy wzór na określanie spalania?
    I trzeba zmienić FaQ bo podaje na wstępie błędną informacje o ulepszeniu pupila bo na sam początek bez wykupienia poziomów heat zużywa więcej paliwa tak jakby korzystał z dodatkowych slotów. Czy to nie jest jakiś błąd? Dawka paliwa się mnoży wraz z poziomami heat a nie wszyscy korzystają i kupili sloty P.E.T.owi
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2020
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    wniosek z tego jeden sami nie wiedzą co powodują ich wprowadzane zmiany. Wprowadzają zmiany i nie liczą się ze skutkami- bo ich nie znają. Dlatego każą coś odkrywać graczom. KPINA
     
    =Aspazja= lubi to.
  8. warrriat

    warrriat User

    A miałeś 5 poziom heat?
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie zadawaj pytań tylko odpowiedz.
    Pośmiejemy się razem.
     
  10. warrriat

    warrriat User

    No to na którymś z poziomów heat jest bonus do hp. Zaraz dokładnie powiem ci na którym, stoję sobie we wrotach i czekam aż się naładuje.
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Zabrakło logiki w twojej wypowiedzi. Przecież sugerujesz już poziom.
    No nic poczekam.
    PS.
    Dobra rada
    Poczytaj FAQ na temat PETa i tych nowych ulepszaczy poskładaj do kupy cos na pewno ci wyjdzie. 5% z samego poziomu HEAT to jednak nadal nie daje wartości 420k HP dla PET (to tak na marginesie dla ułatwienia liczenia)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2020
  12. Razem z konkursem językowym wygląda to w zasadzie na oczywiste...(wstaw swój przymiotnik).
     
  13. warrriat

    warrriat User

    No cóż. Bazowe hp peta to 250'000 na drugim poziomie heat to 262'500 ale na trzecim już 275'000. Więc albo coś jest nie tak z opisem albo ja cos źle robię. xD
     
  14. Dodaj jeszcze protokoły HP PET-a +5% *12
    jeszcz lasery +0,5%hp * ilość laserów

    to trochę wyjdzie tego hp
     
  15. warrriat

    warrriat User

    Ok a więc albo coś jest nie tak z opisem poziomów heat i są jakieś bonusy, o których nie wiemy(w końcu mami sami odkryć xD), albo znalazłem błąd.

    Sytuacja wygląda następująco. Na 0 i 1 poziomie heat P.E.T ma bazowe 250'000 HP. Na drugim 262'500, na trzecim oraz czwartym 275'000 na piątym 300'000.

    Gdy P.E.T osiągnął już piąty poziom nagrzania, wyposażyłem go w 12 protokołów na hp na 3 poziomie oraz 17 laserów na HP. Dzięki temu udało mi się osiągnąć 459'900 HP. Przepraszam graczy których wprowadziłem w błąd informując, że 420'000 to maksymalna ilość.
     
  16. Sytuacja wygląda tak P.E.T.-u wraz ze wzrostem temperatury rośnie spalanie nawet jeśli ktoś nie kupił dodatkowych slotów w hangarze, więc jak to jest? Bedzie jakaś informacja o tym? Ze nasz przyjaciel pali horendalne ilości paliwa bez korzystania z slotów, a tyle samo z nimi? Ja rozumiem że ktoś może sobie myśleć że oskubie graczy z uri w ten sposób, ale to działa w drugą stronę, nigdy tak nie oszczędzałem na paliwie jak teraz żeby P.E.T. ostygł mi do poz1 heat ;)
     
  17. Kiedyś setki, później miliony uri wydawało się na statek (jak wszedł PP). Teraz setki a nawet miliony uri wydaje się na PETa. Następnym krokiem w tej grze będą pobierane opłaty za zmianę mapy oraz czas gry - mam tu na myśli przeskok przez portal(wiadome, bez kuponów za skoki też się płaci :D)
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    brak możliwości odblokowania slotów/gniazd HEAT
     
  19. Nathersis

    Nathersis User

    Dziwaczne rzeczy ze złączeniówką to chyba również wynik rozszerzenia PETa. Wcześniej, z tego co wiem, po włączeniu mechanizmu złączeniowego szkody w PETa szły "normalnie", czyli większość w osłony ( 80% bazowo ) i reszta w HP, a obecnie albo jest tak, że szkody idą tylko w HP, ale to HP zmniejsza się znacznie nieproporcjonalnie do ilości trafień, bo mój PET mający 90k HP bez problemu trzyma przez 20s kubika, podczas gdy powinien paść w kilka sekund. Czasami przez chwilę wszystko działa "normalnie", czyli szkody idą i w osłony i HP, na mapie blacklight znów jest jakiś dziwny przelicznik szkód, które idą również w osłony, ale nie jest to pochłaniane w 80%. Przydałoby się to ujednolicić.
     
    -ereziel123- lubi to.
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jest jak sam zauważyłeś, dosyć dziwne. ja latam bez osłon na statku i szkody na zmęczeniówce lecą bezpośrednio w hp peta. Jak atakuję z osłonami zaczynają się cyrki raz w samo hp, innym razem w osłony a innym tryb mieszany i tez różnie działa to na alieny i na graczy - nie wiem również od czego to zależy. Takie odkrywanie to ja mam gdzieś, bo za tym odkrywaniem ukryte są błędy programistów którzy sami na 100% nie wiedzą jak co działa.
    test który wykonałem z kolegę ( na początku jak się pojawił mechanizm )pokazał mi jedno, że w moim przypadku jak latam bez osłon na statku cały dmg leciał w hp peta do tego też dochodzą uniki. Ale to było kiedyś teraz jak się zalogowałem to istne cyrki.