Ogłoszenie eternal

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 31 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam, zauwazylem w celach ze jest modul na dmg do mojego venoma ale musze ukonczyc 51fal eternal blacklight... gdzie to znajde? szukam lupke forum ale nie moge namirzyc... ciezko bedzie to wykonac? event sie konczy powoli... prosze o pomoc
     
  2. eternal otwierasz na mapie bl za pomocą procesora wieczności, procesor produkujesz w montowni
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    kurde a czemu ja tego nigdzie na forum nie widze co i jak? 50 ciezko zrobic bedzie??
     
  4. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Bez laga nie, ja mam takie szczęście do tych wrót, że jak nie fala z icy lub z uber dk to zawsze mnie lag spotyka a po tym nie ma co zbierać. A te wrota są tak zrobione że tylko jedno życie.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2021
  5. -dshh14-

    -dshh14- User

    mam podobnie
     
  6. Raghveir

    Raghveir User

    DMG-XU01 to nie jest moduł do venoma ... chyba że do niego wylosujesz. To jest seria niestabilnych modułów które mają większą szansę na wylosowanie plusów - liberator, golec, citadel.

    Do otwarcia wrót wieczności ( eternal ) potrzebujesz procesor wieczności - do zrobienia w montowni. Potrzebujesz rinusk i fragmenty black light do stworzenia.

    A co do fal - w najgorszym przypadku mozesz nawet i 5 razy po 10 fal robić, to się sumuje ( pod warunkiem że masz tyle procesorów )
     
    -PŁONER- lubi to.