Event Atak PET-ów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Deszu, 29 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Na co padac na behach od zbugowanych kont ? lepiej grac swoje na luzie bez spiny, sa invoki i inne zajęcia wiec nie widzę problemu po za zbugowanymi kontami i graczami którzy nic tylko bugi programy i spiny na czacie traktują jako sens życia ;)
     
  2. izi932

    izi932 User

    to wegetuj tak jak dawca ogranów, tomwis itp. Bij boty wiedzac że i one są lepsze od ciebie pbo przynajmniej konfigi zmieniaja
     
  3. boty to cały czas są bite bo misje na nich mam do zrobienia
     
  4. Deszu

    Deszu User

    Panowie chyba sobie zrobili lekki offtop z mojego pytania, idźcie sobie na priv, a pana Moderatora proszę o zamknięcie tematu jak już nikt nie chce na niego dyskutować
     
  5. izi932

    izi932 User

    Bo po co komu jakieś eventy na alieny? No chyba ze event na beszki. Było by przynajmniej co robić na mapach bo by się wszystko rzuciło na blki. Eventy na inne alueny sa nieopłacalne bo ani z nich korzyści ani nie ma co bić bo to tylko boty będą bić a tak zdesperowany nie jestem żeby latać i bić tylko boty
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.