Event: Chaos

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Wykryto chaos! Zgłoś się do kontroli misji, aby dowiedzieć się, jak zdobyć tajemniczy nowy zasób i zdobyć dodatkowe nagrody za realizację celów! Weź udział i przygotuj się na wydarzenie Pandemonium Protegitów, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.
    Od 8 od godziny 10:00 do 14 maja do godziny 23:59 wydarzenie będzie trwało ponownie i będzie zawierać misje Chaosu, skrzynie i Fragmenty Chaosu, które można otrzymać w funkcji wysyłki.
    Wszystkie szczegóły wydarzenia Chaos Omen opisano w naszym FAQ: [link do FAQ]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Sweet

    Sweet User

    Wezcie się za boty lepiej. Takiego badziewia nie widziałem w żadnej innej grze.
     
    -PŁONER- i Cygan84 lubią to.
  3. Żenada, już nawet słoneczka dają mniej energii
     
    Cygan84 lubi to.
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    Gdzie sprawdzić ile mam fragmentów chaosu i gdzie wykonać z nich 2 GGEU. Rozumiem że w montowni, ale w jakim dziale?
     
  5. Hangar /wyposażenie /surowce
     
  6. Ja nie widziałem , żeby w montowni można zmontować komando za fragmenty chaosu . A wracając do wątku opinii , to obecnie jest event , czy prolog ? Zbieranie sun-boxów to pewnie frajda dla boćków , a kiedy ruszy Pandemonium Protegitów ?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    prawy znalazłem , dzięki
     
    p®awy_d®on lubi to.
  8. Cygan84

    Cygan84 User

    nieźle nam okroili z energii te słoneczka teraz, zamiast 80 jest 20 na podwajaczu xD
     
  9. Każdy dał się nabrać , żeby wykupić podwajacz ... stara sztuczka mistrza Zen .
     
  10. Albo ja jestem ślepy albo głupi ale tego GGEU nie ma w montowni gdzie to można zrobić , o co tu chodzi ???
     
  11. robertb16

    robertb16 User

    musisz w montowni zrobic 2st Jednostka wypadowa wrot galaktycznych.
     
    Michers lubi to.
  12. Będzie na pandemonium protegitów
     
  13. Michers

    Michers User

    robertb ma racje, GGEU to jest jednostka wypadowa wrót międzygalaktycznych.
    Galaxy Gate Excursion Unit.
    Ale trzeba budować za solidus i uri.
    Jak zbudujesz za fragmenty atlasa, to nie zalicza.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2024
  14. Stanleyek

    Stanleyek User

    Michers dzięki za wskazówki, bez nich pewnie bym nie zrobił tej misji.
     
  15. Gratuluję wszystkim którzy tak zrobili, po pierwsze kupowanie czegoś w tej grze jak jest w takim stanie, brawo, brawo, na pewno będą mieć motywację żeby poprawić sytuację skoro kasa i tak płynie, po drugie kupowanie podwajacza przed sprawdzeniem co leci z boxów dokładnie, świadomy konsument yep.
     
  16. trzeba budować za solidus i uri. dzięki chyba wielu graczom pomogłeś
     
  17. Nie każdy, przynajmniej nie ci myślący :rolleyes:

    +1
    ... bo trzeba działać póki nie jest za późno ... a pomyśli się "potem" ;)
     
  18. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nigdy tego nie kupuje