Opinie Event "Gwiezde odkrycie"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Event "Gwiezde odkrycie" potrwa od 9 czerwca (od godziny 00:00) do 16 czerwca (do godziny 23:59).
    Wykryto anomalie astralne! Zgłoś się do kontroli misji, aby dowiedzieć się, jak zdobyć tajemniczy nowy zasób, Polichrom! Kup nowego Inferno Berserkera lub spróbuj zdobyć go i inne designy statków Inferno z wrót: alfy, Bety i Gammy!
    Więcej informacji w naszym FAQ: [Link]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Javelin

    Javelin User

    Kiedy nowy klient zamiast dokladek smieci co wywalaja serwer ?
     
    -PŁONER- lubi to.
  3. Michers

    Michers User

    Misje akcji specjalnej:
    Odbierz gotowy element projekt GGEU z montowni.
    Długo szukałem, wreszcie z FAQ się domyśliłem, ze chodzi o JWWM :D:D:D
     
  4. ciken59

    ciken59 User

    jak zrobić to cpu bo w montowni nie widze
     
  5. Michers

    Michers User

  6. Next!

    Next! User

    Gdzie użyć polichromu, żeby prawdopodobnie wyprodukować CPU do skoku z 1-1 Gwiezdne Wzniesienie?
     
  7. *DED*ALL*1

    *DED*ALL*1 User

    Tego nikt nie wie, twórcy eventu również ;)
     
  8. po dokładnym przeczytaniu postu @TL_Eviana. tj ze zrozumieniem :) stwierdzam ze to co jest teraz a to co ma być to są dwa rózne eventy
    1.Gwiezdne odkrycie czyli zapewne przygotowanie do nadchodzącego eventu pkt 2 (można surke na cpu zbierać)
    2Gwiezdne wzniesienie czyli etap gdzie będa wrota ze szczelinami wg mnie
     
  9. warnery1

    warnery1 User

    •-»εяεzιεℓ«-• dokładnie, takie samo podejście było w przypadku, gdy miały być wprowadzone wrota wieczności i najprawdopodobniej Gwiezdne Wzniesienie ruszy zaraz po zakończeniu tego eventu