Opinie Event: Kosmiczne Wielkanocne jajka

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 14 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Zbliża się czas Wielkanocy i przygotowaliśmy dla Was wielkanocny event .
    Jaja obcych są na wolności – czas je upolować! Przeszukaj mapy kosmosu w poszukiwaniu obcych jajek wielkanocnych. Przejdź wrota Kappa, Zeta, Epsilon i Delta , aby mieć szansę na zdobycie nowego wielkanocnego designu drona „Eostrana”! Rozkoszuj się chaosem w kosmosie na bazie komórek jajowych!

    Oto, co się dzieje:
    Jaja obcych pojawiają się na różnych mapach
    Od 14 kwietnia (00:00 LST) do 18 kwietnia (23:59 LST) trwa specjalna wielkanocna wyprzedaż z kilkoma fajnymi pakietami w dziale płatności.
    Znajdziecie tam zupełnie nowy design drona wielkanocnego o nazwie „Eostrana”

    Specjalny Wielkanocny Kod Bonusowy zaczyna obowiązywać od 14 kwietnia do 18 kwietnia

    Jaja obcych
    Jaja obcych będą pojawiać się na mapach X1 - X8 (4-X i 5-X nie powinny spawnować tych jaj), które zawierają niezłą zawartość – aktywne od 14 kwietnia (00:00 LST) do 18 kwietnia (23:59 LST)
    Pisanki zawierają wiele fajnych nagród, takich jak amunicja, uridium, dodatkowa energia, fajerwerki, miny, kupony naprawcze i wiele więcej.

    Nowy design drona: Eostrana
    Zupełnie nowy design drona Eostrany można zdobyć z niewielką szansą, wykonując Kappa, Zetę, Epsilona i Deltę w czasie trwania eventu. Jest on również dostępny w naszej sekcji płatności.

    Kod bonusowy
    Specjalny Wielkanocny Kod Bonusowy, który będzie ważny od 14 kwietnia do 18 kwietnia:
    Zaloguj się do gry, przejdź do zakładki voucherów i wpisz: EASTERDO2022
    Zawartość: 10 godz. DMG-BO1, 10 godz. SHD-BO1, 75x EE, 10 000x RSB-75, 15x kluczy.
    Obowiązuje tylko od 14 kwietnia (00:00 CEST) do 18 kwietnia (23:59 CEST)!

    Życzymy wszystkim Wesołych Świąt

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
    -dshh14- lubi to.
  2. AHT

    AHT User

    Zebrałem kilkaset jajek i śmiało mogę stwierdzić że są beznadziejne i o wiele lepiej nawet zwykłe zbierać. Z tych prezentów na chiński nowy rok to chociaż duże ilości energii i kuponów skokowych można było zdobyć a z tych to nie leci kompletnie nic... Pojedyncze energie, rakiety za kredki, pojedyncze kupony na naprawę, ammo mniej niż ze zwykłych skrzynek, xenomit, paliwo do peta, a urki też najwięcej to około 50 z nich zdobyłem. Przecież tego to by nawet zupełnie nowym graczom nie chciało się zbierać XD No chyba że są jakieś super rzadkie rzeczy do zdobycia których jeszcze nie zauważyłem ale nie sądzę. Szczelina agatusa też beznadziejna bo ani niema licencji ani sensownych rzeczy w montowni za odłamki, także jeżeli to jest wszystko na co można liczyć z okazji wielkanocy to jestem kompletnie zawiedziony
     
    |Forever^Strong|, -dshh14- oraz ATB lubią to.
  3. Czyli nic nowego. Kolejny rok z rzędu te same śmieci . Szkoda tylko dawać takie eventy
     
  4. Boru1996

    Boru1996 User

    Bardzo słaby event. Ani dla nowych graczy ani dla starych. Kpina