Ogłoszenie Event - Plaga

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Począwszy od 8 maja 2015 [od godz. 00.00], aż do 23:59 25 maja 2015 na orbicie pojawi się niebezpieczna zaraza!


  Walczcie z niebezpieczeństwem i spróbujcie przetrwać te ciężkie chwile. Dla wytrwałych czekają atrakcyjne nagrody. Liczymy, że Event będzie dla Was okazją do świetnej zabawy. A co dokładnie Was czeka możecie przeczytać w FAQ


  Wasza ekipa Darkorbit
   
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Cieszymy się, iż Event Plaga [Fala pasożytów] tak Wam się spodobał, jednocześnie otrzymaliśmy wiele feedbacków dotyczących tego co możemy poprawić.

  Przede wszystkim chcemy Was poinformować, iż jesteśmy świadomi problemu z pushingiem, który wydaje się być znaczącą przeszkodą w zdobyciu wysokiej lokaty w rankingu. Wiemy też, że większości z Was takie zachowania i zdobyta pozycja niektórych graczy w nieuczciwy sposób bardzo przeszkadza. Dlatego też zdecydowaliśmy, że obecny system antypushingowy będzie także dotyczył rankingu. Od piątego zestrzelenia tego samego gracza nie będą naliczane punkty rankingowe. Gracze, którzy stosowali pushing wcześniej powinni spodziewać się kary i tymczasowego bana w grze.

  Ponadto, chcemy zliczać do rankingów tylko zestrzelenia z map PvP oraz wyższych map [począwszy od x-5]. Mamy nadzieję, że zachęci to graczy z niższymi lecelami do udziału w evencie, chociaż zdajemy sobie sprawę, że może to wpływać negatywnie na zdolność do zdobywania punktów rankingowych poprzez niszczenie innych graczy.

  Zauważyliśmy także Waszą reakcję odnośnie wypadania części do wrót Kronos i Zeta z eventowych bonus boxów. W zamyśle części miały być do zdobycia w innym evencie, ale biorąc pod uwagę Wasze feedbacki, raz jeszcze przeanalizowaliśmy tą kwestię i ostatecznie nie tylko utrzymaliśmy możliwość wylosowania części do wrót, a nawet zwiększyiśmy ich ilość. Więc zbierajcie i zdobądźcie kolejne części!

  Pamiętajcie także o tym, że niektóre eventowe bonus boxy są pułapką i zawierają pasożyty, które Was zarażają.

  W nawiązaniu do Waszych skarg odnośnie zbyt wysokiej ceny amunicji specjalnej, chcemy sprecyzować, iż nie było naszym zamierzeniem by używać tej amunicji w walce PvP [mimo iż zadaje obrażenia x4], ale do rozprzestrzeniania zarazy poprzez krótkie salwy. Mimo wszystko, by uczynić event jeszcze bardziej dostępną i przyjemną dla wszystkich postanowiliśmy wprowadzić zniżkę oraz dołożyć amunicję specjalną jako możliwą zawartość eventowych skrzynek bonusowych.

  Na koniec chcemy wyjaśnić dlaczego Gygerim NPC jeszcze się nie pojawił. Jak pewnie zauważyliście pierwszego dnia eventu były dostępne tylko skrzynki bonusowe. Gygerthralle pojawiły się dopiero drugiego dnia.

  Planowaliśmy rozwijać event w sposób, który pozwalałby doszukać się analogii do prawdziwej epidemii, która zaczyna się, a z czasem staje się coraz groźniejsza. W ten sposób postanowiliśmy stworzyć ciąg przyczynowo skutkowy, tak że kolejne zdarzenia pojawiają się jedno po drugim. Spodziewajcie się, iż będziecie mogli przywołać Gygerima od jutra.


  Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany będą dla Was satysfakcjonujące. Wybierajcie się więc w przestrzeń i walczcie z zarazą!
  Wasza ekipa Darkorbit
   
  -dshh14- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę