Opinie Event „Wieczne zjednoczenie”

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 9 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    DO_marketing_valentine2021.jpg

    Czy jesteś gotowy na Walentynki? Poczuj trochę miłości od 10 do 24 lutego 2021 roku podczas wydarzenia Wieczne Zjednoczenie!
    Event rozpoczyna się 10 lutego o godzinie 10:00 (czasu LST) i kończy 24 lutego o godzinie 23.59 (LST).
    Zjednocz zagubionych kochanków i pokonaj tych, którzy stoją na ich drodze! Zbieraj odłamki Styxusa i Charoposa, aby zdobyć klucze przepustki bojowej i wymieniać je na wybrane przez siebie nagrody, takie jak nowe projekty statków Psyche Berserker i Amor Berserker oraz ekskluzywne dla tego wydarzenia niestabilne moduły podczas eventu Wieczne zjednoczenie!


    Więcej informacji znajdziecie w naszym FAQ: [Link]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Kolejny event a ja powtórzę swoje , warto może zrobić przerwę w pakowaniu chłamu do gry i zając sie zbugowanymi kontami. niestabilnymi serwerami i wszędobylskimi bugami w grze ? Nie ? To moze powrocimy do tematu mieszanych klanow bodajrze poruszonego w 2017 ? Nie ? No cóż pakujcie kolejne bezużyteczne skorki do gry oraz kolejne moduły a na pewno gra będzie przyciągać graczy . Już niech lepiej BP wypuści nowa grę bazująca na platformie BSGO to tez chwilowo zarobi sporo kasy żerując na sentymencie graczy !!!
     
  3. na temat tej gry to można pisać i pisać a oni dalej swoje będą robić i wyżerać od naiwnych ludzi kase, bo wprowadzanie eventów przez jakiś czas nie przyciąga graczy do gry, ponieważ za dużo botów, bugów i błędów jest na grze i proste
     
    -dshh14- lubi to.
  4. -OMEN-

    -OMEN- User

    Bardzo słabe przedmioty do zmontowania z kawałków zdobytego surowca. Dwa kiepskie designy i dwa kiepskie moduły. Nie ma po co zbierać tego surowca.
     
    ~Outsider64~ lubi to.
  5. bo event jest bez sensowny i dlatego słabe przedmioty są do zmontowania więc czego można było się spodziewać
     
  6. Event dobry na dla tych co nie zdobyli berka , 30 kluczy i jest
     
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    Proszę o info w sprawie kluczy bojowych, jak można je zdobyć w czasie tego ewentu ? Czy trzeba coś dokupować w sklepie ?
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  9. majkiski13

    majkiski13 User

    wiekszoc eventow ma jeden plus, sporo mozna zyskac za zrobienie misji i wymiane kluczy, mi tam wystarczy, osobiscie czekam na frozen labirynt :D
     
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    jakość nagród w evencie nie powala. dres do berserkera można złożyć w montowni nie wydając kluczy i to jest spoko. Jednak jeśli miał ten event zachęcić graczy do używania tego statku w grze to pomysł nie wyszedł. Moduły są słabe. znam może z 5 osób, które berserkerem latają/grają tak na na "stałe". Nie rozumiem jednego, event w jakimś sensie pod walentynki, promujemy statki typu Solaris i Berserker a najlepsze z najwyższej półki moduły ulepszające, głównie pod statki typu Orcus i Centurion, uważam że to jest złe.
     
  11. mi wystarczy ten statek co nim bije alienki i do tego moduły nie mam potrzeby żeby mieć berka
     
  12. -OMEN-

    -OMEN- User

    Berserker i Solaris to słabe statki, nawet nie chce mi się ich składać.

    Dajcie coś ciekawego do montażu za te surowce, bo mam już sporo, a oprócz amunicji, którą można było złożyć tylko raz, nic ciekawego nie ma.
     
  13. ja tam w ogóle nie mogę amma zmontować chyba ci co robili w zeszłym roku nie mogą w tym
     
  14. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Przyznam rację, Solaris i Berserker nie sa statkami do PvP, a szczególnie ten pierwszy nadaje się tylko na mapy x-2 do bicia mocką słabych NPCtów, z kolei Berserker ma mało slotów na lasery, mam ten statek, ale nie widzę możliwości jego wykorzystania, jeśli nie ma się kompletu laserów Prometheus i pakietów wzmacniaczy . Co do eventu, słabiutki, kiepskie nagrody .
     
  15. Jeśli chodzi o Berka to się nie zgodzę , umiejętności idealne do PvP a i we wrotach wieczności mogą być przydatne , Solaris jest jeszcze dobry we wrotach Hadesu na fali xD
     
    Ankalagon lubi to.
  16. -tomtom68-

    -tomtom68- User

    Po 23 celach dostałem tylko 10 dostepnych kluczy, czy to normalna ilość?
     
  17. jeśli wykupiłeś licecje za 200k Uri to kluczy jest wiecej a bez jest malutko chyba tylko te 10 co masz
     
  18. majkiski13

    majkiski13 User

    no licencje oplaca sie kupywac, 200k uri, to ma lo przy tym co mozna zgarnac za to,
    bez licencji jest 10 kluczy a z co kolo 175-185 kluczy
     
  19. izi932

    izi932 User

    ty coś jeszcze piszesz o pvp ? hahah nie masz o niczym pojecia w tej grze i piszesz ze berserker jest słaby.
    Zanim coś napiszesz wystarczy pomyśleć albo poszukac informacji a nie takie pisac takie głupoty
     
  20. No ok, ale co z tymi kluczami? Wracam do gry po latach gram sobie na tym serwerze pve i nie ogarniam jaka to jest wartość z tych kluczy
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.