Opinie Event „Wieczne zjednoczenie”

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 9 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Witam, wstyd się przyznać, ale nawet nie wiem gdzie sprawdzić czy i ile mam kluczy, podpowiedzcie.
     
  2. izi932

    izi932 User

    Klucze są przydatne do wymiany. W celach masz taką drugą zakładkę gdzie możesz te klucze wymienić na różne rzeczy. Najbardziej opłacalne są moduły z serii xt10. Bo najwięcej korzyści z nich jest.
     
  3. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    - Zniszczenie przez wrogów 332
    - Zniszczone statki    Lձ∂у Asקձɀjձ    2,233
     
  4. izi932

    izi932 User

    No tak jak pisałem . Nie masz pojęcia o biciu statków
    Tyle to w ciągu kilku dni można ubić na luzie.
     
  5. majkiski13

    majkiski13 User

    klucze mozna wymienic na nagrody, dobre moduly z tej eri najwiecej dajacej, 500 rwa za 10 kluczy, akceleratory, rwa, itd, energie, klucze, seprom, rsb, bialke itp itd...
     
  6. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jak sprawdzić ile posiadam kluczy ?
     
  7. Jak masz te misje od przepustki to masz drugą zakładkę gdzie wymienia się klucze i tam na górze jest pokazane ile masz
     
  8. Stanleyek

    Stanleyek User

  9. Mam pytanie, jeśli już wypełniłem cele, ale nie zakupiłem wcześniej licencji, to gdy ją zakupie teraz otrzymam zaległe klucze? Czy niestety nagrody są przyznawane tylko raz, i nie ma możliwości "dokupienia" licencji po zakończeniu celów?
     
  10. Po zakupieniu licencji a wcześniejszym wykonaniu celi otrzymasz nagrody z licencji ale będziesz musial/ła kliknąć zbierz w oknie celi na dole
     
  11. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Akcja specjalna została zakończona.

    W związku z powyższym, wątek zamykam

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.