Eviana

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Jakoś
    daje radę na tym czacie :p Jeżeli chodzi o banowanie to moim wzorem zawsze był @BA_Matroz xD
     
    MOD_TORO lubi to.
  2. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    A ja już list do List wysyłam do Hamburga tylko się wpisujcie z petycją o oddanie Starego forum z, którego nie miałem okazji aktywnie skorzystać xD...
    A spodziewasz się ataków xD?
    Idź z tymi nazewnictwami programów....:p

    Jak się uczyć to od najlepszych xD>?
     
    TL_Eviana. lubi to.
  3. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Różni "geniusze" po świecie chodzą- odmówisz im np. piwa, a odwdzięczą się zdewastowaniem samochodu czy domu.

    Jejku, musisz się stykać z różnymi programami, takie czasy nastały. Jesteś w tyle- wypadasz z obiegu.
     
  4. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Racja, ale na nowości jestem nastawiony sceptycznie Ty bądź królikiem doświadczalnym i mi polecisz jakiś programik:p
    Przykład z tygodnia aktualizacja Ts3 i bez aktualizacji serwera połowa ludzi nie może wejść bo ma nową wersje a TS starą parodia dla mnie...
     
  5. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Ja przez lata mam znalezione kilka programów, które mnie nie opuszczają, a teraz dołączył do nich mały programik do obróbki audio. Tak więc polecać mogę :p

    Z tą aktualizacją to samemu miałem problem z wejściem i nawet wiem chyba o którym serwerze TS mówisz :D
     
  6. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Hmm ja dlatego nim zaktualizuje to się zastanowię 3x:D
     
  7. Mówisz podążacie za wiekiem. Hmm w sensie, że za Twoim? :D

    Tak wyszło :p

    A może nową szefową? :rolleyes:
     
    sokół54 lubi to.
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    A co chcesz od mojego wieku? jest całkiem teges :p

    Już mnie na urlop wysyłasz? ;p okej, niech nowa szefowa weźmie wszystkie fora :D
     
  9. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Fora to najmniejszy pikuś:rolleyes:
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    to już nie będzie wtedy mój problem haha : P
     
  11. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Można spać na warcie mówisz>?:rolleyes::p
     
  12. GTL_Eviana

    Pewnie wiesz kim jestem a może nie;)
    Co jak co, ciężko z Tobą dostać kontakt więc napiszę to samemu tutaj w Twym poście...
    Na oficjalnym kanale Darkorbit na Discordzie dałem raz pokaz swoich "bezmyślnych nerwów" w jeden dzień straciłem kontakt z resztą bo moje odzywki zeszły poniżej normy... tak wiem o tym jestem nerwus jakich mało i być może już nigdy tam nie wrócę to zależy tylko od osoby która mnie zbanowała... podejrzewam, że uprawnienia takie masz Ty stąd mój post w tym temacie.
    Zapytam wprost, czy zbanowana osoba ma wciąż "II szansę" aby tam wrócić, zostać odbanowany? Jeśli można to proszę o wszelkie informacje co zrobić.
    Chciałbym znowu mieć tam miejsce tak usunięte praktycznie przez samego siebie bo to ja do tego doprowadziłem. Wiem, że jak ma się nerwy to lepiej wyłączyć tego Discorda, grę a najlepiej kompa i się uspokoić i tak staram się ostatnio bardziej siebie kontrolować i jakoś się udaje:) jak coś mnie denerwuje to wolę się z tego śmiać... jak ostatnie lagi w hadesie:D

    Proszę odpisz mi tu a ja się w końcu dowiem czy mam szansę czy te "drzwi są już zabite gwoździami"...

    Pozdrawiam
     
  13. ViperΔ

    ViperΔ User

    Huhahuauhauhuha nowe konto kolego ^^
     
  14. Nie zamierzam robić nowych kont, wolę się zapytać czy to ma sens wciąż aby czekać...
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niezbyt kojarzę ;p
    Szansa zawsze jest, ale nie wiem za co dostałeś blokadę, od kogo itd. więc ciężko się wypowiedzieć. Jaki dokładnie nick tam miałeś?
     
  16. Mój nick na DS to "♰муѕтєяу♰ [★ϾD★]" jakaś bitka była i zacząłem pisać brzydkimi słowami coś o tym, że inni mogą przeskakiwać na naszych mapach a ja na wrogich nie coś takiego...
     
  17. ViperΔ

    ViperΔ User

    No no pamiętam, płakałeś coś tam na lagi.
     
  18. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    Witam mam jedno małe grzeczne pytanko jest możliwość odwołania sie bana na czat nałożonego na okres 91 lat ? za obrazę graczy [ nikogo z ekipy ]
     
  19. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    W regulaminie jest napisane gdzie można próbować. :rolleyes:
     
  20. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    dziękuję :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.