fajna gra

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika *emel*, 14 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. *emel*

  *emel* User

  dzień dobry. mam pytanie - powiedzcie mi jak można jeszcze bardziej popsuć tak fają grę. Za takie pieniądze jakie trzeba płacić co otrzymujemy -wielkie nic (napisał bym inaczej ale cenzura czuwa). Mam konto od 2009 roku czyli nie długo, nie grałem dwa lata i żalem wspominam czasy kiedy zaczynałem grać. Żałuję że nie zlikwidowałem konta dwa lata temu nie podkusiło by mnie aby zobaczyć czy coś sie zmieniło na lepsze. Dobre czasy ta gra już ma za sobą.
   
 2. Zeus_33

  Zeus_33 User

  to uważaj bo Eviana czuwa :D xd xd

  tak poza tym to nie wiem co za informatyk tam siedzi i grzebie w tej grze :D ale weźcie tego studenta w dupala kopnijta bo z tej gry to już jeden wielki chłam i syf sie robi....
   
 3. Legenda

  Legenda User

  gra padnie już na pewno nie długo , zauważcie , że bp nastawiło się tylko i wyłącznie na zyski w tej grze dając tysiące rzeczy za kasę próbując tym samym wyciągnąć od graczy jak najwięcej przed upadkiem i zamknięciem serwerów.
   
 4. Cupak

  Cupak User

  oprócz autopilotów które bym jeszcze przeżył najgorsze są programy autonamierzające i mieszające ammo, emp, osłony i rakiety z takimi typkami nie ma żadnych szans bo program widzi to czego klient nawet nie wyświetla nie mówiąc o szybkości. Dodać do tego lagi i politykę pod zyski i mamy mieszankę upadłościową.
   
 5. Zeus_33

  Zeus_33 User

  wiesz co ci na to napisze xd ?

  jesteśmy świadomi, że wielu nieuczciwych graczy korzysta z nieautoryzowanych skryptów botów
  aktualnie oczekujemy na rozwiązanie systemowe, które usunie ten problem z gry.

  czyli może za X lat xd oczywiście nasze pokolenie może tego nie doczekać xd xd ale kto wie :D
   
  Cupak lubi to.

Poleć tę stronę