fajny klient :D:D

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Poltergeist, 30 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam dlaczego klient potrzebuje Wtyczki xd xd
    -po za tym gdy odświeżyłem znikł mi przycisk start hahahah xd xd
    -aukcja nie działa wygrałem licytacje i nie dostałem nic..
    pamiętam że ktoś pisał już że start znika w cliencie xd xd ale nie wierzyłem do dziś :D

    https://prnt.sc/xvaajs tutaj akurat już mam po kilkunastu minutach start ale nie ma wtyczki xd xd
     
  2. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    aukcja działa wbrew pozorom :)
    przegrane zwracają natychmiast, ale ......
    od jakiegoś czasu, wygrane dopisuje dopiero/aż z 20 minutowym opóźnieniem, tyle że tzw. "ekipa" milczy na ten temat w oficjalnym info :)
    bo można byłoby np.: "drodzy gracze, z uwagi na opóźnienia w dopisywaniu wygranych z aukcji zaplanujcie odbiór nagród z misji, kończenie wrót, inne takie tam lub itp. za 20 minut po upływie aukcji :)
    wasza "ekipa" BugPointu :)"
    ale chyba nie da się normalnie :) :)
     
    =Aspazja= i ~Outsider64~ lubią to.
  3. od strony BP to nie spodziewaj się takiej informacji bo oni to będą milczeć dopóki coś nie napiszą na ogłoszeniach technicznych i oficjalnych, jedynie plan tygodniowy ogłaszają i tyle jest ze strony BP
     
  4. u mnie po którejś aktualizacji klijenta znikły cyfry i napisy widzę tylko na mapie gry i wez teraz sobie zalicytuj prześlij surowce albo kup sobie we sklepie :(
     
  5. izi932

    izi932 User

    No co zrobisz. Mieli tyle czasu żeby ogarnąć tego klienta . I zamiast to zrobić to wprowadzali tylko nowe desingi nikomu nie potrzebne. Taka gra. Pora się do tego przyzwyczaić po ostatnich kilku latach w tej grze
     
  6. wprowadzają te desingi żeby kase wziąść od naiwnych ludzi co tylko robią zakupy wszelkiego rodzaju