Fala banów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika FrOsT19, 28 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. FrOsT19

    FrOsT19 User

    Witam mam pytanie odnośnie fali banów
    Jeśli ktoś poprzednio dostał ostrzeżenie to stracił wtedy całe poważanie bo z tego co czytam to tak. Więc jeśli ktoś nie dostał ostrzeżenia to powinien być teraz ban na 3 dni i utrata poważania więc co jeżeli wyskakuje info ze ban na stałe a ostrzeżeń nie było? Chyba ze graczom zbanowanym na 3 dni też wyskakuje info ze na stałe?
     
  2. maly2222mm

    maly2222mm User

    nie trzabylo latac na pociagach a teraz sie zalicie
     
  3. FrOsT19

    FrOsT19 User

    Nikt się nie żali, po prostu pytam :)

    Ps : co to te pociagi?
     
  4. Trzy tygodnie temu minął mnie maszynista z całym składem , a podobno pociągi nie kursują do odwołania .
     
  5. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Dzisiaj ABW złapała sabotażystę policjanta który zatrzymuje i banuje wszystkich w pociagach :D:D:D
     
  6. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Spokojna twoja rozczochrana.
    Kwestia czasu i pociągi znów będą kursowały wg harmonogramu.
    :D:D:D
     
  7. im bardziej widzę te ich pisma ze są fale banów których nigdy nie widzę w praktyce to mi się chce aż wymiotować...
    tym o to sposobem chcą zatrzymać tą małą garstkę graczy którzy boją się użyć czegokolwiek w tej grze bo płacą za to za co nie płacą gracze z programami xd od kiedy grałem w tą grę pamiętam tylko jeden jedyny raz prawdziwą fale banów mniej wiecej 2009-2012 chyba miej wiecej taki czas i wtedy leciały konta równo aż było miło patrzeć i się pośmiać :)...

    do tego kara powinna być dotkliwa... i powinni usunąć misje na minusowe poważanie wtedy taki delikwent ma zadanie bojowe aby odrobić poważanie a nie jakieś kary 3 dniowe
     
    Cygan84 i -dshh14- lubią to.
  8. Soso°♂

    Soso°♂ User

    Po fali banów jak zwykle fala botów , mam wrażenie ,że banuje się tylko niskie rangi bo ci z wysokimi jak bocili tak bocą .Ryba psuje się od głowy i może ,żeby wyleczyć DO od botów od głowy trzeba zacząć a fale banów to bajka dla dzieci .
     
    -dshh14- lubi to.
  9. jazon161

    jazon161 User

    zabrac ulepszenia i moduly do statkow
     
  10. Jαηεк

    Jαηεк User

    Najlepiej zbanować kilka osób których nawet na mapach nie widać aby tylko było "coś zrobiliśmy i może się ludzie odczepią" :) reszta jak latała niech lata, po co robić więcej
     
  11. a gdzie sa admini od pilnowania porzadku na mapach BP wychowoje i uczy i preferuje oszustow to jest motto firmy