FAQ - HITAC i Loteria

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 17 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

 2. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Pytanie: O co chodzi w evencie HITAC?

  Odpowiedź: Zauważono wielki statek obcej rasy podążający w stronę naszych sektorów. Z tego co wiemy, statek jest po prostu gigantyczny i zawsze porusza się z eskortą. Towarzyszą mu Miniony, które trzeba zniszczyć, aby statek-matka mógł zostać zaatakowany. Obcy chcą naszych surowców, bogactw i przybyli, by odebrać to, co uważają za swoje!

  Piloci wszystkich 3 firm mają za zadanie zniszczyć wspólnego wroga i powstrzymać inwazję.

  Pytanie: Znalazłem kapsułkę... Czym są kapsułki?

  Odpowiedź: Kapsułki to przedmioty, które można zamieniać na losy jednej z dwóch dostępnych loterii.


  Pytanie: Będzie jakaś loteria?

  Odpowiedź:
  Tak!


  Pytanie: Mieszkam w kraju, w którym ten rodzaj hazardu jest zabroniony. Co mogę zrobić?

  Odpowiedź:
  No cóż, przykro nam z tego powodu. Jeżeli ktoś mieszka we Włoszech lub Brazylii, nie może brać udziału w loteriach związanych z rzeczywistymi przedmiotami, a wyłącznie w loteriach dotyczących pakietów do gry. Możliwy jest jednak zakup kapsułek w sklepie i zdobywanie ich od obcych w akcji specjalnej Hitac oraz w grze słownej, a także wymiana w konwerterach.

  Pytanie: Jak można wziąć udział?

  Odpowiedź:
  Do wzięcia udziału w loterii niezbędnę są kapsułki.


  Pytanie: Jak zdobyć kapsułki?

  Odpowiedź:
  Istnieją trzy sposoby uzyskania kapsułek
  • Ukończenie gry słownej i zdobycie 1 kapsułki za każdorazowe utworzenie słowa DARKORBIT (lub innego - zależnie od edycji eventu)
  • Przejęcie skrzyni z ładunkiem specjalnym podczas akcji Hitac od obcego, zanim zginie. Każdy z pojemników zawiera 1 kapsułkę do loterii
  • Kupno w sklepie


  Pytanie: W porządku. Gdzie można znaleźć tę loterię?

  Odpowiedź:
  Loteria znajduje się na stronie Uridium. To podstrona z dodatkowym przyciskiem menu po lewej stronie.


  Pytanie: Jak można zdobyć te kapsułki?

  Odpowiedź:
  Kiedy kosmita z Hitac ginie, upuszcza pojemnik ze specjalnym ładunkiem, który zawiera 1 kapsułkę. Można również przejmować ładunki zniszczonych Minionów w Hitac, które mogą zawierać litery do gry słownej. Po zebraniu wszystkich liter słowa „DARKORBIT” są one automatycznie zamieniane na kapsułkę. Kapsułki można również kupić w sklepie.

  Pytanie: Gdzie mogę wymienić kapsułki?

  Odpowiedź:
  Na stronie Uridium w menu znajduje się przycisk „Loteria”. Dostępne są tam dwa konwertery
  – konwerter Słońca i konwerter Księżyca, które umożliwiają wymianę kapsułek na losy loterii związanych z dwoma pulami nagród.

  Pytanie: Czy otrzymam coś oprócz szansy na wygranie wspomnianych nagród?

  Odpowiedź:
  Tak, każdy los loterii to natychmiastowa nagroda w postaci amunicji, rakiet, dodatkowej energii, zielony kluczy do skrzyni itd.

  Pytanie: Jaka jest różnica pomiędzy oboma konwerterami?

  Odpowiedź:
  Kiedy kapsułki są wymieniane za pomocą konwertera Księżyca, gracz ma szansę na wygranie wspaniałych zestawów elementów do gry, z kolei konwerter Słońca umożliwia zdobycie nagród rzeczowych.

  Pytanie: Czy nagrody są przyznawane dla wszystkich serwerów wspólnie czy na jeden serwer gry?

  Odpowiedź:
  Pula nagród konwertera Księżyca zawierająca zestawy elementów do gry jest przekazywana na każdym serwerze, z kolei pula nagród konwertera Słońca obowiązuje dla wszystkich uczestniczących w loterii graczy DarkOrbit.

  Pytanie: Czy wymiana większej liczby kapsułek zwiększy moje szanse na wygraną?

  Odpowiedź:
  Im więcej losów loterii, tym większa szansa wylosowania na zakończenie loterii. Tak, większa liczba losów zwiększa szansę na wygraną.

  Pytanie: Czy są jakieś inne korzyści poza wygranymi?

  Odpowiedź:
  Tak, każda wymieniona kapsułka gwarantuje natychmiastową nagrodę, która jest rejestrowana w momencie wymiany kapsułki. Jeżeli ktoś wymieni więcej niż 1 kapsułkę jednocześnie, nagrody kumulują się. Nagrody będą wyświetlane w dzienniku nagród bieżących na stronie loterii. Każda
  nagroda jest warta więcej niż koszt kapsułek w sklepie.

  Pytanie: Kiedy będzie miało miejsce losowanie zwycięzców i przyznawanie głównych nagród w grze?

  Odpowiedź:
  Zdobywcy dwóch głównych nagród będą losowani w tydzień po zakończeniu wydarzenia.
  Wkrótce potem nastąpi przyznanie pakietów związanych z grą. Po losowaniu skontaktujemy się ze zdobywcami nagród sprzętowych DARKORBIT w celu uzgodnienia kwestii przesyłki.

  Pytanie: Jak wygląda Hitac oraz Miniony?

  Odpowiedź:
  Hitac to coś w rodzaju statku-matki dla Minionów, który można zaatakować dopiero po ich zniszczeniu. Kiedy liczba punktów HP obcego statku Hitac spadnie poniżej określonego poziomu HP, upuści on skrzynię oznaczoną nazwą HITAC i zawierającą 1 kapsułkę loterii. Wspomniane skrzynie może przejąć każdy gracz, nie ma za to żadnej kary. Hitac strzela ze swojej głównej broni do wszystkich graczy, którzy znajdą się w zasięgu rażenia. Po oddaniu strzału spośród statków graczy znajdujących się w zasięgu zostaje losowo wybrany kolejny cel.

  Kiedy Minion w Hitac zostanie zniszczony, upuszcza skrzynię oznaczoną nazwą HITAC. Istnieje szansa, że w środku znajduje się litera do gry słownej DARKORBIT. Jeżeli w środku nie ma litery, istnieje równe prawdopodobieństwo na upuszczenie innych nagród. Zaatakowany Minion strzela w kierunku statku ostrzeliwującego jego samego. Jeżeli wiele statków atakuje Miniony, ostrzelają one wiele celów. W statku-matce znajdują się kolejne Miniony, dlatego jednokrotne ich zniszczenie nie załatwia sprawy.
  Minionów nie trzeba niszczyć w żadnym określonym porządku.

  Pytanie: Czy układanka słowna jest związana z Minionami?

  Odpowiedź:
  Tak. Każdy zniszczony Minion upuszcza skrzynię DARKORBIT. Istnieje 50% szansa zdobycia dzięki niej liter do gry słownej DARKORBIT. Gracze mogą wielokrotnie układać litery, za co zawsze są nagradzani losem loterii. Gracz zawsze otrzymuje literę, której jeszcze nie posiada. Kolejność nie ma znaczenia, ale za każdym razem, gdy gracz spełnia wymagania do uzyskania litery, przybliża się do ułożenia całego słowa. Na mapie kosmosu znajduje się specjalne okno informujące wszystkich innych graczy, ile liter dana osoba posiada i co musi zrobić, aby uzyskać kolejne litery.

  Pytanie: Co dzieje się w momencie, gdy układanka zostanie ukończona?

  Odpowiedź:
  Kiedy gracz zdobędzie 5 literę i ułoży słowo "DARKORBIT", okno klienta zmieni tekst i wyświetli wszystkie 5 liter. Kiedy to następuje, gracz posiada już swoją kapsułkę do loterii, ponieważ zebrał wszystkie 5 liter. Dzięki tekstowi w oknie gracz może dowiedzieć się, że otrzymał kapsułkę i może w dalszym ciągu zbierać litery.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 maja 2014
  тαυяιєℓ lubi to.
 3. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Każdy los loterii to natychmiastowa nagroda w postaci amunicji, rakiet, dodatkowej energii, zielonych kluczy do skrzyni itd.
  Losowanie głównych nagród odbywa po zakonczeniu eventu (nawet do kilku tygodni po zakończeniu).


  [​IMG]  Konwerter Słońca


  Jeżeli zamienisz swoje kapsułki w konwerterze Słońca na losy loterii, masz szansę wygrania nagród rzeczowych (w każdej edycji eventu są inne nagrody np akcesoria do komputera, kupony do sklepów internetowych itp - szczegóły w aktualnym ogłoszeniu o tym evencie)


  Konwerter Księżyca

  Jeżeli zamienisz swoje kapsułki w konwerterze Księżyca na losy loterii, masz na każdym serwerze szansę wygrania rewelacyjnych przedmiotów używanych w grze:
  • 1 x 1 milion uridium
  • 1 x 30 w pełni ulepszonych laserów LF4
  • 2 x 10 w pełni ulepszonych laserów LF4
  • 5 x 5 w pełni ulepszonych laserów LF4
  • 1 x 30 w pełni ulepszonych generatorów osłony SG3N-B02
  • 2 x 10 w pełni ulepszonych generatorów osłony SG3N-B02
  • 5 x 5 w pełni ulepszonych generatorów osłony SG3N-B02
  • 5 x 50 000 sztuk amunicji laserowej UCB-100
  • 20 x 100 000 uridium
  Uwaga:
  • W akcji nie mogą uczestniczyć pracownicy, partnerzy lub rodzina osób związanych z firmą Bigpoint. W przypadku naruszenia Warunków uczestnictwa studio Bigpoint zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji i usunięcia osoby z konkursu. Mające na celu uzyskanie nieuczciwej przewagi nielegalne zastosowanie narzędzi podmiotów trzecich lub jakakolwiek manipulacja grą również spowodują dyskwalifikację uczestnika. W takim przypadku wygrane pieniężne zostaną unieważnione i odebrane.
  • Z powodu ograniczeń prawnych użytkownicy z Brazylii, Włoch oraz niektórych stanów w Stanach Zjednoczonych nie mogą brać udziału w losowaniu nagród rzeczowych.
  • Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą elektroniczną. Należy upewnić się, że podany w centrum kont gry adres e-mail jest prawidłowy i zweryfikowany.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 maja 2014
  тαυяιєℓ lubi to.
 4. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Alieny Hitac i miniony  HITAC - Statek Matka
  HP: 10 000 000
  Osłona: 5 500 000
  Obrażenia 25 000 - 30 000
  [​IMG]
  Posiada stabilną osłonę póki nie zniszczymy wszystkich minionów.
  Lata po prostej lini między portami i przeskakuje na inną mapkę
  (1-3 →1-4 → 3-4 → 3-3 → 2-4 → 2-3)  Minion
  HP: 3 800 000
  Osłona: 2 750 000
  Obrażenia 8 000 - 10 000
  [​IMG]
  Porusza się razem z hitacem a gdy ma mało hp oddziela się od niego i leci za losowym graczem (świeci na czerwono) by po chwili wybuchnąć jak potężna mina.

  [​IMG]
  Skrzynki z literami mogą wypaść po zniszczeniu miniona, a skrzynka z kapsułką pojawia się tuż przed zniszczeniem hitaca.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2015
  тαυяιєℓ lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.