FAQ-Pakiety VIP

Temat na forum 'FAQ na temat płatności' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 22 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Informacje ogólne
  Giełda VIP, która odbywa się na podróżującym statku kosmicznym, jest obecnie otwarta dla handlu, tylko przez ograniczony czas! Kupcy z całej Galaktyki oferują cenne przedmioty w zamian za różne zasoby. Zostań VIP-em już dziś, kupując jeden z poniższych pakietów, do których linki znajdują się poniżej.
  Od 22 grudnia do 2 stycznia w sekcji Płatności dostępne będą specjalne pakiety płatności.
  Kupując jeden z tych pakietów, zostaniesz VIP-em z dostępem do specjalnego okna „VIP Merchant Exchange”, w którym możesz wymieniać zasoby na cenne przedmioty.
  Ważne: ten status VIP będzie obowiązywał tylko na czas wyprzedaży!
  Pakiety sprzedażowe VIP
  Pakiety płatności, dzięki którym „VIP Merchant Exchange” jest widoczna na Twoim koncie, są następujące:
  Pakiet Wodza
  Pakiet Mistrza
  Pakiet arcymistrza
  Epicki Pakiet Arcymistrza
  Giełda Handlowa
  Jeśli zdobędziesz status VIP, będziesz mógł wymieniać surowce na cenne przedmioty. W okresie wyprzedaży zobaczysz małą ikonę VIP w kliencie gry, jeśli odblokowałeś status VIP kupując jeden z wyżej wymienionych pakietów.
  Kliknij na nią, a zobaczysz okno wymiany VIP Merchange z przedmiotami, na które możesz wymienić.
  Gracze, którzy nie mają statusu VIP, mogą zobaczyć podgląd przedmiotu wymiany, ale nie mogą dokonać wymiany, dopóki nie zostanie ono odblokowane.
  Przed wymianą zasobów upewnij się, że masz ich wystarczającą ilość. Jeśli wymieniłeś już np. Uridium i opuścisz interfejs bez kliknięcia przycisku „Wymień”, ponieważ nie masz wystarczającej ilości innych zasobów, może się zdarzyć, że koszty uridium mogą być wyświetlane jako „odliczone”. Pojawią się ponownie tylko wtedy, gdy opuścisz grę i zalogujesz się do niej ponownie. To tylko błąd wyświetlania i zobaczysz go ponownie po przelogowaniu do gry.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę