FAQ - Statek Tartarus

Temat na forum 'Tematy ogólne' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 27 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Najnowszy statek szturmowy wyprodukowany przez koncern M.A.S.Q.U.E. Celem konstruktorów było uzyskanie jak najlepszych parametrów w zakresie prędkości i siły ognia.

  Dostępny w czerwonym odcieniu Blask (domyślnie), pomarańczowym odcieniu Burza piaskowa (opcjonalnie) oraz miętowym odcieniu Borealis statek Tartarus jest wyposażony w umiejętności Szybki ostrzał (dla wyrzutni rakiet) oraz Zwiększenie prędkości.

  Specyfikacja techniczna


  · Umiejętności specjalne: Szybki ostrzał, Zwiększenie prędkości
  · Sloty lasera: 14
  · Sloty generatora: 15
  · Poszycie: 260 000
  · Wyrzutnia rakiet: 1
  · Domyślna prędkość: 220
  · Ładowność: 1500
  · Cena zakupu: 200 000 uridium
  · Cena sprzedaży: 500 000 kredytów

  Umiejętność Szybki ostrzał


  Ta umiejętność skraca czas ładowania oraz regeneracji wyrzutni rakiet.

  Po aktywowaniu umiejętności wyrzutnia rakiet zostanie błyskawicznie przeładowana, więc jeśli ktoś posiada HST-2 oraz wspomaganie wyrzutni, będzie mógł wystrzelić 3 salwy złożone z 5 rakiet.

  Oznacza to maksymalnie 30 000 punktów dodatkowych szkód przy użyciu najlepszej amunicji oraz 14 000 punktów w przypadku zastosowania standardowych rakiet.

  · Czas trwania: 3 sekundy
  · Czas odnowienia: 40 sekund
  · Efekt pełnego zestawy elementów:Brak

  Umiejętność Zwiększenie prędkości


  Po włączeniu umiejętności prędkość statku Tartarus ze standardowych 260 jednostek wzrasta 0 40%, a szkody zadawane laserami dronów ulegają zmniejszeniu o 5%.

  Po włączeniu bazowa prędkość statku wzrasta do 300 jednostek. Szkody zadawane laserami twoich dronów zostają zmniejszone o 5%.

  · Czas trwania: Włącz/Wyłącz
  · Czas odnowienia: 10 sekund od włączenia do wyłączenia

  · Efekt pełnego zestawy elementów: Piloci posiadający pełny zestaw designów Chimera / Phantom mogą korzystać ze specjalnej animacji statku w wersji 3D. Po włączeniu Zwiększenia prędkości P.E.T.y oraz drony dokują w twoim statku. Po zadokowaniu P.E.T. przechodzi w tryb pasywny. Elementy wizualne związane z formacją drona nie są wyświetlane, ale premie statystyczne wciąż obowiązują!
   
  .-=V8=-. i Misiek77 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę