FAQ - Szalone Kubikony

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Skipper0pl, 26 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Event: Szalone Kubikony

  1. Spis treści:
  - Opis eventu: Szalone kubikony.
  - Opis oraz przedstawienie wyglądu eventu: Szalone kubikony

  2. Przygotowanie statku do eventu.
  3. Taktyka (Bicia kubikonów)

  Szalone Kubikony - Ten event polega głównie na puszczaniu kamikadze, najlepiej w grupie. A nie ubijaniu kubikona jak wiele graczy/firm robi taki właśnie błąd. Zobaczmy ile korzyści można wyciągnąć gdyby na 4 Kubikonach rozstawić 4 grupy i puszczać kamikadze, zamiast ubijać jedną grupą kubikony pojedynczo? Kubikony możemy znaleźć na mapach x-6.

  Szalone Kubikony polegają na tym że kubikon wydaje z siebie ponad 3x-4x więcej protegitów, logicznie rzecz biorąc jest to 3x-4x więcej uridium do zdobycia.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2014
 2. Po wejściu nowych misji wiele osób zaczęło korzystać z tego eventu, ponieważ w nowych misjach są 4 szczególne misje w których trzeba ubić 100-200-500-2000 protegitów. Normalnie bijąc 2000 protegitów można bić kilka dni, podczas Szalonych kubików, 2000 protegitów można ubić podczas jednego takiego eventu który trwa przeważnie 3h.

  Częstotliwość wypadania tego eventu jest wysoka, coraz częściej widać na stronie głównej w najbliższych eventach że opłacalnośc zakupu P.E.T-a oraz kamikadze jest doskonałym zakupem aby w bardzo szybkim czasie ten wydatek nam się zwrócił.

  Tak wygląda proces kubikona, podczas wyrzucania protegitów.


  [​IMG]
  A tutaj screen kubikona podczas eventu:
  [​IMG]
  Jak widać na screenie powyżej, podczas tego eventu jest bardzo dużo protegitów które można zniszczyć kamikadze. Zapewnia nam to duże korzyści, event jest bardzo niebezpieczny ponieważ protegity potrafią podczas eventu osiągnąć obrażenia warte około 100-130 tysięcy.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 marca 2014
 3. 2. Przygotowanie do eventu, statku:

  Lasery:
  Powinny istnieć w ilości nie więcej niż 1 laser LF-4 lub LF-3 na statku, aby jak wspomniałem wcześniej nie ubijać cubikona a po prostu go bić i puszczać kamikadze. Chodzi tutaj o to że na kubikonach podczas eventu jest bardzo wiele ludzi, 1 laser ma dać możliwość kubikonowi wypuszczenia jak największej ilości protegitów, tak aby graczy puszczając kamikadze zebrali jak najwięcej uridium.

  [​IMG]
  Na jednej jak i na drugiej konfiguracji statku takie wyposażenie powinno mieć miejsce.

  Generatory osłon:
  Generatory statku czyli osłony) powinien być ustawiony na 1 konfiguracji a na drugiej ucieczka gdybyśmy nie wytrzymywali DMG, zadawanego przez protegity.

  [​IMG]

  Drony:

  Jeżeli posiadamy 8 Irysów powinniśmy władować na drony na pierwszej jak i na drugiej konfiguracji TYLKO generatory osłony, gdy posiadamy Zeusa oraz Apisa również zakładamy generatory osłon.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Na jednej jak i na drugiej konfiguracji statku takie wyposażenie powinno mieć miejsce. Na screenie widoczne są designy do dronów typu Havoc, osobiście zalecam jeżeli ktoś posiada założyć designy typu Herkules.

  P.E.T

  [​IMG]

  Ogólnie rzecz biorąc P.E.T powinien na taki event posiadać laser na jednej jak i na drugiej konfiguracji oraz kamikadze (nasze główne źródło dochodu uridium)
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2014
 4. 3. Taktyka (Bicia kubikonów)

  Taktyka bicia kubikonów oraz puszczania kamikadze polega na tym że podlatujemy do kubikona zaznaczamy go, i zaczynamy bić, następnie puszczamy kamikadze i odlatujemy poza strefę bicia nas przez protegity, naprawiamy się przez 30 sekund jakie daję nam ponowne załadowanie się kamikadze, podlatujemy (nie gubiąc wcześniej już kubikona z targetu) znowu puszczamy kamikadze i w ten sposób wpada nam ogromna ilość uridium. Powtarzając tą czynnośc jesteśmy w stanie zarobić naprawdę dużą ilość uridium szacowaną w granicach 30-40 tysięcy uridium w 3 godziny (Tyle ile trwa przeważnie event)

  Nagroda za 1 cubikona ubitego samemu wynosi:

  Otrzymałeś 512.000 punktów doświadczenia.
  Otrzymałeś 1.024 uridium.
  Otrzymałeś 1.638.400 kredytów.
  Dopisano 4260 punktów poważania.


  Wysokość zarobionych kredytów oraz uridium zależy od ilości graczy bijących kubikony.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 maja 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.