FAQ: Wieczność Blacklight

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 5 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Informacje ogólne

  Walcz z rasą Black Light, która jest bliska uwolnienia niesłychanej potęgi za sprawą portalu w nowym rozszerzeniu Wieczność Black Light! Czy jesteś w stanie ich powstrzymać? Nie ma czasu do stracenia!

  Zbierz fragmenty wieczności: Będziesz ich potrzebować do stworzenia procesorów wieczności, których użyjesz do otwarcia Wrót Wieczności Black Light na mapach X-BL.

  Wrota Wieczności Black Light zostaną wprowadzone do gry na stałe! Możesz stworzyć procesor wieczności w montowni, korzystając z fragmentów wieczności, aby móc otworzyć Wrota Wieczności Black Light (jak już wiesz ze strefy kwarantanny, która musi zostać otwarta za pomocą CPU immunizacyjnego).

  Możesz zdobyć fragmenty wieczności, wykonując zadania specjalne oraz niszcząc okręty Invoke XVI XVI i Mindfire Behemoth. Są także dostępne do kupienia przez ograniczony czas.

  Spróbuj jak najdłużej przetrwać we Wrotach Wieczności Black Light, ponieważ kolejne fale są coraz trudniejsze do pokonania. Zdobędziesz odpowiednią liczbę fragmentów Black Light oraz szansę na otrzymanie akceleratora indoktrynolu zależnie od liczby pokonanych fal. Możesz wykorzystać fragmenty Black Light do stworzenia nowiutkich niestabilnych modułów w montowni!

  Niestabilne moduły są generowanymi losowo modułami ulepszającymi statek, które zapewniają wzmocnienia (oraz ewentualnie efekty negatywne) losowym statkom.

  Dodatkowo możesz zdobyć akceleratory indoktrynolu z Wrót Wieczności Black Light. Służą one do ulepszenia wybranych przedmiotów (laserów, wyrzutni rakiet oraz tarcz), które zyskują nowe poziomy w montowni (poz. 17-20).

  Z nadejściem do gry Wrót Wieczności Black Light wprowadzimy akcję specjalną z rankingami Black Light, akcję wzmacniania statków, licencję bojową oraz nowe przedmioty już w listopadzie!

  Wrota Wieczności Black Light

  Aby przekroczyć Wrota Wieczności Black Light, musisz użyć procesora wieczności na mapie X-BL. Po przekroczeniu wrót masz jedno życie do wykorzystania w walce z nieskończoną liczbą fal, które stają się coraz trudniejsze. Jeśli przegrasz starcie, twój statek pojawi się w twojej bazie.

  Możesz też opuścić Wrota i wrócić później , by wznowić walkę. Przebijając się przez niektóre fale we Wrotach, możesz zdobywać punkty ekstra. Punktów tych możesz użyć, aby wybrać spomiędzy ekstrasów, które pomogą ci przebijać się przez coraz trudniejsze fale.

  Możesz kontynuować walkę we Wrotach aż do utraty HP lub do opuszczenia Wrót. Kiedy ukończysz Wrota (tracąc HP), otrzymasz nagrodę zależną od tego, jak daleko zajdziesz.

  Ważne: Nagrodę, która wyświetla się dla ukończonej przez ciebie fali, otrzymasz dopiero po śmierci (nie otrzymasz naraz wszystkich nagród za ukończone przez ciebie fale przed śmiercią).


  FalaNagroda
  1 do 1010 fragmentów Black Light
  11 do 2550 fragmentów Black Light
  26 do 50150 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  51 do 60500 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  61 do 101750 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  102 do 1521500 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  153 do 2033000 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  204 do 2545000 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  2559000 fragmentów Black Light
  + szansa na otrzymanie akceleratora indoktrynolu
  We Wrotach Wieczności Black Light znajdziesz nowego bossa o nazwie Salwa Strokelight, który przywołuje nowych NPC takich jak: Abide I, Steadfast III oraz Salwa Seeker Rocket.

  Walcz z bossem Salwa Strokelight, który przywołuje NPC na mapie. Kiedy HP statku Salwa Strokelight zejdzie poniżej pewnego poziomu, staje się on agresywny i zaczyna się przemieszczać. Poza tym NPC, których przywołuje, mogą stanowić poważne zagrożenie… Lepiej uważaj!

  Jeśli zdołasz zniszczyć statek Salwa Strokelight, otrzymasz pakiet nagród z mnóstwem przydatnych przedmiotów!

  Nagrody za ukończenie Wrót są zależne od liczby pokonanych fal w momencie twojej porażki.

  WAŻNE: Na Nagrody z Wrót Wieczności Black Light nie wpływają dni podwójnych nagród z wrót międzygalaktycznych!
  Ekstrasy


  Zbieraj punkty ekstra i wydawaj je, by aktywować ekstrasywe Wrotach Wieczności Blacklight. Im więcej fal przetrwasz, tym więcej punktów do wymiany na ekstrasy lub do wykorzystania w kolejnych, coraz trudniejszych falach otrzymasz.

  Gdy przebijesz się przez niektóre z fal we Wrotach i dotrzesz do wrót międzygwiezdnych, zdobędziesz punkty ekstra. Możesz ich użyć do wyboru ekstrasów, które będą aktywne na czas bieżącego przejścia przez Wrota Wieczności Black Light. Oto niektóre informacje dotyczące tych ekstrasów:

  • Ekstrasy są dostępne tylko we Wrotach Wieczności Black Light.
  • Ekstrasy kumulują się
  • Jeśli stracisz wszystkie życia we Wrotach Wieczności Black Light, ekstrasy resetują się.
  • Jeśli opuścisz Wrota Wieczności Black Light przez portal wyjściowy i po jakimś czasie tam wrócisz, ekstrasy ciągle będą aktywne.
  • Zakładka „Ekstrasy” w oknie Wrót Wieczności Black Light zawiera losowy zestaw ekstrasów zwiększających uszkodzenia od laserów i rakiet, celność laserów, osłonę, liczbę HP oraz prędkość.
  • Za każdym razem, gdy wybierasz ekstras, spada prawdopodobieństwo trafienia następnego ekstrasa tego samego rodzaju.
  • Uwaga: W grze obowiązuje limit prędkości wynoszący 750 jedn. Można go osiągnąć za pomocą ekstrasów wzmacniających prędkość. Gdy limit zostanie osiągnięty, nie można go przekroczyć.

  Nowe przedmioty


  Fragment wieczności
  Fragment wieczności jest ważnym składnikiem wymaganym do stworzenia procesora wieczności. Energia tego fragmentu umożliwia procesorowi otwarcie przejścia czasoprzestrzennego do Wrót Wieczności Black Light.

  Procesor wieczności
  Stwórz w montowni procesor wieczności za pomocą fragmentów wieczności pozostawianych przez zestrzelone statki Invoke XVI i Mindfire Behemoth. Ten procesor wieczności powstał z fragmentów wieczności i pozwala pilotowi statku na przekroczenie Wrót Wieczności Black Light!

  Fragmenty Black Light
  Fragmenty Black Light można zdobyć we Wrotach Wieczności Blacklight w ramach nagród za ukończenie Wrót. Fragmenty Black Light są niezbędne do tworzenia niestabilnych modułów w montowni.

  Akceleratory indoktrynolu
  Akceleratory indoktrynolu można zdobyć z Wrót Wieczności Black Light w ramach nagród za ukończenie Wrót. Zwiększają one wydajność indoktrynolu. Połączone ze sobą, mają ogromną moc.

  Krypta Black Light
  Do gry zostanie wprowadzona zupełnie nowa skrzynia z łupami – krypta Black Light! Krypty Black Light unoszą się w przestrzeni na mapach BL.

  Deszyfrator Black Light
  Klucz do skrzyni, który otwiera krypty Black Light, znany jest jako deszyfrator Black Light. Można stworzyć go w montowni.
  Niestabilne moduły
  Niestabilne moduły są modułami ulepszającymi statek, które zapewniają losowe zmiany statystyk losowo wybranych statków. Istnieją dwie serie niestabilnych modułów: seria X1 (zapewniająca mniejsze zmiany statystyk) oraz seria X2 (zapewniająca większe zmiany statystyk).


  Niestabilne moduły


  Zestawienie serii niestabilnych modułów:

  NazwaOpis
  DMG-X1Niestabilny moduł z serii X1 zapewniający wzmocnienie modyfikatorów uszkodzeń niektórych statków.
  HP-X1Niestabilny moduł z serii X1 zapewniający wzmocnienie HP niektórych statków.
  SHD-X1Niestabilny moduł z serii X1 zapewniający wzmocnienie osłon niektórych statków.
  SPC-X1Niestabilny moduł z serii X1 zapewniający większe szanse na trafienie laserem oraz rakietą, szansę na unik, większą prędkość lub penetrację osłon niektórych statków.
  DMG-X2Niestabilny moduł z serii X2 zapewniający wzmocnienie modyfikatorów uszkodzeń niektórych statków.
  HP-X2Niestabilny moduł z serii X2 zapewniający wzmocnienie HP niektórych statków.
  SHD-X2Niestabilny moduł z serii X2 zapewniający wzmocnienie osłon niektórych statków.
  SPC-X2Niestabilny moduł z serii X2 zapewniający większe szanse na trafienie laserem oraz rakietą, szansę na unik, większą prędkość lub penetrację osłon niektórych statków.
  Liczba statków, na które działa wzmocnienie, może się różnić. Wzmocnione statki są wybierane losowo!

  Nowe projekty

  Dostępne są nowe projekty, z których można stworzyć następujące przedmioty:
  KategoriaNazwaLiczbaWymagaDo wytworzenia
  DodatkiDMG-X114500 x fragment Black Light
  1500 jedn. rinusku
  1000 x pozostałości Black Light
  Wielokrotnie
  DodatkiDMG-X2114 500 x fragment Black Light
  200 jedn. mózgowia Mindfire
  12 500 uridium
  Wielokrotnie
  DodatkiHP-X114500 x fragment Black Light
  1500 jedn. rinusku
  1000 x pozostałości Black Light
  Wielokrotnie
  DodatkiHP-X2114 500 x fragment Black Light
  200 jedn. mózgowia Mindfire
  12 500 uridium
  Wielokrotnie
  DodatkiSHD-X114500 x fragment Black Light
  1500 jedn. rinusku
  1000 x pozostałości Black Light
  Wielokrotnie
  DodatkiSHD-X2114 500 x fragment Black Light
  200 jedn. mózgowia Mindfire
  12 500 uridium
  Wielokrotnie
  DodatkiSPC-X114500 x fragment Black Light
  1500 jedn. rinusku
  1000 x pozostałości Black Light
  Wielokrotnie
  DodatkiSPC-X2114 500 x fragment Black Light
  200 jedn. mózgowia Mindfire
  12 500 uridium
  Wielokrotnie
  DodatkiProcesor wieczności1500 x fragment wieczności
  500 jedn. rinusku
  150 000 kredytów
  Wielokrotnie
  DodatkiDeszyfrator Black Light120 x klucz do skrzyni
  100 000 000 kredytów
  6500 uridium
  2500 x fragment Black Light
  10 000 szt. amunicji UCB-100
  Wielokrotnie
  Montownia: nowe poziomy ulepszeń przedmiotów

  Limit poziomów ulepszeń następujących przedmiotów zwiększony z 16 do 20:
  • LF-4
  • Niestabilny laser LF-4
  • LF-4 PD
  • LF-4 MD
  • LF-4 HP
  • SL-03
  • PR-L
  • HST-2
  • SG3N-B02
  • SG3N-B03
  • FS-03
  • SG3N-P01
  • LF-P01
  Aby stworzyć poziomy od 16. do 17. i następne, potrzebny jest nowy akcelerator indoktrynolu.
  Pamiętaj o następujących ograniczeniach:
  • Limit akceleratora indoktrynolu to 3000
  • Limit RWA został podniesiony z 3000 do 10 000


  Akcja Rankingowa Black Light

  Z nadejściem rozszerzenia „Wieczność Black Light”, wprowadzamy akcję specjalną z nową zawartością do gry, w tym wyjątkową akcję wzmocnienia statków, licencję bojową z nowymi celami i nagrodami oraz 3 listy rankingowe ze świetnymi nagrodami i nowymi tytułami!

  Akcja wzmocnienia statków: Gorączka

  Akcja wzmocnienia statków będzie miała miejsce w 3 przedziałach czasowych. W trakcie każdego z tych „gorączkowych” okresów, różne statki otrzymają dodatkowe wzmocnienie.
  Terminarz akcji:
  Od poniedziałku do piątku: od 19:00 do 21:00 lokalnego czasu gwiazdowego
  Sobota i niedziela: od 13:00 do 15:00 oraz od 19:00 do 21:00 lokalnego czasu gwiazdowego

  Gorączka – część 1.: trwa od 6 listopada do 13 listopada
  Działa na statki:
  • Aegis
  • Hammerclaw
  • Spectrum
  • Sentinel
  • Citadel
  • Centurion
  • Orcus
  Efekty: +20% szansy na unik / +20% HP

  Gorączka – część 2.: trwa od 14 listopada do 21 listopada
  Działa na statki:
  • Goliath
  • Goliath-X
  • Vengeance
  • V-Lightning
  • Tartarus
  • Hecate
  • Zephyr
  • Centurion
  • Orcus
  Efekty: +20% uszkodzeń wyrządzanych NPC / +10% prędkości


  Gorączka – część 3.: trwa od 22 listopada do 29 listopada
  Działa na statki:
  • Berserker
  • Venom
  • Mimesis
  • Keres
  • Retiarus
  • Centurion
  • Orcus
  Efekty: -25% czasu odnowienia umiejętności / +10% uszkodzeń wyrządzanych NPC

  Cele i licencja bojowa

  Z początkiem akcji pojawi się licencja bojowa oraz nowe cele, które gracze mogą osiągać. Cele działają podobnie jak misje, jednak nie trzeba ich akceptować ręcznie. Postęp osiągania celów jest naliczany automatycznie od momentu rozpoczęcia akcji. Osiąganie celów przyznaje nagrody; osiąganie celów z aktywną licencją bojową przyznaje jeszcze większe nagrody.
  Od momentu uaktywnienia się celów licencja bojowa będzie możliwa do nabycia w sklepie. Można ją kupić, płacąc w uridium lub za pośrednictwem płatności. Licencja bojowa zapewnia dodatkowe nagrody za osiąganie celów.
  Jeśli zdobędziesz licencję bojową po wypełnieniu jakichś celów, możesz odebrać zasłużone nagrody z licencji w oknie „Cele”. Jeśli cele osiągniesz już po zakupie licencji bojowej, nagroda zostanie ci przyznana automatycznie.

  Nowy statek: Orcus

  Nowy statek jest dostępny i można go otrzymać w ramach nagrody licencji bojowej lub za pośrednictwem płatności.
  Statek Orcus został opracowany do walki i powstrzymywania obcych Blacklight za pomocą unikalnej zdolności asymilacji. Modyfikatory statystyk wszystkich modułów ulepszających zamontowanych na statku ulegają podwojeniu.
  Informacje o statku
  • HP: 350 000
  • Nanoposzycie: 350 000
  • Prędkość: 290
  • Lasery: 15
  • Generatory: 15
  • Dodatki: 3
  • Wyrzutnie rakiet: 1
  • Gniazda modułów statku: 3
  • Ładownia: 1500

  Umiejętność: Podwojenie
  Modyfikatory statystyk wszystkich modułów ulepszających zamontowanych na statku ulegają podwojeniu, włączając w to wzmocnienia oraz efekty negatywne. Na przykład:
  • Montując moduł ulepszający statek, który zmniejsza HP o 5%, zmniejszy je o 10%.
  • Montując moduł ulepszający statek, który zwiększa wartość osłon o 2%, zwiększy ją o 4%.
  Sumuj i kumuluj wszystkie wzmocnienia i efekty negatywne przed aktywacją tej umiejętności biernej. Na przykład:
  • Jeśli moduł ulepszający statek A zwiększa HP o 10% i moduł B zmniejsza HP o 2%, wtedy wynik końcowy zostanie policzony w następujący sposób: (+10% - 2%) x 2 = +16% HP

  Umiejętność: Asymilacja
  Przyjmij 80% otrzymywanych uszkodzeń od NPC w postaci HP przez krótki czas.
  Statek najpierw dozna uszkodzeń, a następnie zregeneruje HP. Np.: Gdy masz doznać 100 pkt. uszkodzeń, twój statek najpierw otrzyma 20 pkt. uszkodzeń, a następnie zregeneruje 80HP. Jeśli statek zostanie zniszczony w trakcie otrzymywania uszkodzeń, umiejętność zostanie anulowana i będzie musiała się odnowić.
  • Nowym celem może być jedynie statek NPC
  • Czas trwania: 20 s
  • Czas odnowienia: 540 s
  • Umiejętność zacznie się odnawiać, kiedy skończy się jej działanie.
  • Umiejętność nie może zostać przerwana przez amunicję EMP-01
  • Efekt JAMX pozwala przerwać i zablokować użycie tej umiejętności.

  Nowe designy P.E.T.-a: Dusklight

  Pojawią się 3 nowe designy P.E.T.-a:
  NazwaDostępny
  Cyborg DusklightNagrody za ranking Blacklight
  Dusklight SentinelNagrody za ranking Blacklight
  Dusklight Goliath-XNagrody za ranking Blacklight
  Nowa technologia: AAER – rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI


  Rezerwy bezpieczeństwa Anty-AI: AAER
  HP twojego statku nie będzie mogło spać poniżej 1 pkt. przez 10 sekund, jeśli uszkodzenia zostaną dokonane przez NPC. Czas odnowienia tej technologii to 30 minut. Przedmiot jest dostępny tylko w trakcie towarzyszącej akcji specjalnej jako nagroda za akcję specjalną lub w sklepie.


  Nowe niestabilne moduły (tylko podczas akcji specjalnej)

  Podczas akcji specjalnej towarzyszącej premierze nowych Wrót Wieczności Black Light, wyjątkowe niestabilne moduły będą dostępne za pośrednictwem licencji bojowej oraz jako nagrody rankingowe. Gwarantują one, że losowo wybrany statek otrzyma jedno 10% wzmocnienie. Dodatkowo jest wyższa szansa niż zwykle na to, że serie statków Orcus lub Centurion zostaną wybrane!
  Zestawienie serii niestabilnych modułów:

  NazwaOpis
  DMG-XT10Niestabilny moduł serii XT10 zapewniający co najmniej 10-cio % wzrost wartości modyfikatorów uszkodzeń niektórych statków z większą szansą zastosowania efektu na statkach serii Orcus lub Centurion.
  HP-XT10Niestabilny moduł serii XT10 zapewniający co najmniej 10-cio % wzmocnienie HP niektórych statków z większą szansą zastosowania efektu na statkach serii Orcus lub Centurion.
  SHD-XT10Niestabilny moduł serii XT10 zapewniający co najmniej 10-cio % wzmocnienie osłon niektórych statków z większą szansą zastosowania efektu na statkach serii Orcus lub Centurion.
  SPC-XT10Niestabilny moduł serii XT10 zapewniający co najmniej 10-cio % wzrost szans na trafienie laserem oraz rakietą, szans na unik, prędkości lub penetracji osłon niektórych statków z większą szansą zastosowania efektu na statkach serii Orcus lub Centurion.
  Nowe tytuły


  TytułOpis
  Wieczny ProtektorZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingach Blacklight 1
  Wieczny RywalZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingach Blacklight 2
  Wieczny BuntownikZajmij jedno z pierwszych 5 miejsc w rankingach Blacklight 3
  Rankingi Black Light

  W oknie akcji klienta będzie się wyświetlał ranking aktualizowany na żywo. Pojawią się w nim najlepsi gracze we Wrotach Wieczności Black Light.

  Kiedy wejdziesz we Wrota Wieczności Black Light, automatycznie weźmiesz udział w rankingach Black Light. Twój najlepszy wynik znajdzie się w rankingu. Jeśli dwóch lub więcej graczy odeprze taką samą liczbę fal, wtedy zostaną uporządkowani zależnie od tego, kto pokonał fale w krótszym czasie.
  Podczas tej akcji specjalnej można otrzymać 3 zestawy nagród rankingowych Black Light:
  Zestaw 1
  RankingNagrody
  1. miejsceTytuł: Wieczny Protektor
  750 000 uridium
  2 tygodnie statusu Premium
  Design P.E.T.-a Sentinel Dusklight
  75 000 jedn. sepromu
  30 000 szt. amunicji A-BL
  3 x DMG-XT10
  3 x HP-XT10
  3 x SHD-XT10
  3 x SPC-XT10
  2. miejsceTytuł: Wieczny Protektor
  500 000 uridium
  Design P.E.T.-a Sentinel Dusklight
  50 000 jedn. sepromu
  20 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  3. miejsceTytuł: Wieczny Protektor
  300 000 uridium
  Design P.E.T.-a Sentinel Dusklight
  40 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  Miejsca 4. – 5.Tytuł: Wieczny Protektor
  200 000 uridium
  Design P.E.T.-a Sentinel Dusklight
  35 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  1 x HP-XT10
  1 x SHD-XT10
  1 x SPC-XT10
  Miejsca 6. – 10.75 000 uridium
  Design P.E.T.-a Sentinel Dusklight
  30 000 jedn. sepromu
  12 500 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 11. – 25.50 000 uridium
  30 000 jedn. sepromu
  10 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 26. – 50.35 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  8 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 51. – 100.25 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  5 000 szt. amunicji A-BL
  Zestaw 2
  RankingNagrody
  1. miejsceTytuł: Wieczny Rywal
  750 000 uridium
  2 tygodnie statusu Premium
  Design P.E.T.-a Dusklight Goliath-X
  75 000 jedn. sepromu
  30 000 szt. amunicji A-BL
  3 x DMG-XT10
  3 x HP-XT10
  3 x SHD-XT10
  3 x SPC-XT10
  2. miejsceTytuł: Wieczny Rywal
  500 000 uridium
  Design P.E.T.-a Dusklight Goliath-X
  50 000 jedn. sepromu
  20 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  3. miejsceTytuł: Wieczny Rywal
  300 000 uridium
  Design P.E.T.-a Dusklight Goliath-X
  40 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  Miejsca 4. – 5.Tytuł: Wieczny Rywal
  200 000 uridium
  Design P.E.T.-a Dusklight Goliath-X
  35 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  1 x HP-XT10
  1 x SHD-XT10
  1 x SPC-XT10
  Miejsca 6. – 10.75 000 uridium
  Design P.E.T.-a Dusklight Goliath-X
  30 000 jedn. sepromu
  12 500 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 11. – 25.50 000 uridium
  30 000 jedn. sepromu
  10 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 26. – 50.35 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  8 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 51. – 100.25 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  5 000 szt. amunicji A-BL
  Zestaw 3
  RankingNagrody
  1. miejsceTytuł: Wieczny Buntownik
  750 000 uridium
  2 tygodnie statusu Premium
  Design P.E.T.-a Cyborg Dusklight
  75 000 jedn. sepromu
  30 000 szt. amunicji A-BL
  3 x DMG-XT10
  3 x HP-XT10
  3 x SHD-XT10
  3 x SPC-XT10
  2. miejsceTytuł: Wieczny Buntownik
  500 000 uridium
  Design P.E.T.-a Cyborg Dusklight
  50 000 jedn. sepromu
  20 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  3. miejsceTytuł: Wieczny Buntownik
  300 000 uridium
  Design P.E.T.-a Cyborg Dusklight
  40 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  2 x DMG-XT10
  2 x HP-XT10
  2 x SHD-XT10
  2 x SPC-XT10
  Miejsca 4. – 5.Tytuł: Wieczny Buntownik
  200 000 uridium
  Design P.E.T.-a Cyborg Dusklight
  35 000 jedn. sepromu
  15 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  1 x HP-XT10
  1 x SHD-XT10
  1 x SPC-XT10
  Miejsca 6. – 10.75 000 uridium
  Design P.E.T.-a Cyborg Dusklight
  30 000 jedn. sepromu
  12 500 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 11. – 25.50 000 uridium
  30 000 jedn. sepromu
  10 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 26. – 50.35 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  8 000 szt. amunicji A-BL
  1 x DMG-XT10
  Miejsca 51. – 100.25 000 uridium
  20 000 jedn. sepromu
  5 000 szt. amunicji A-BL
   
  Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2020
  T0środek lubi to.
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Uridium, we wrotach wieczności posiada limit. Po zdobyciu określonej max ilości Uridium z wrót, uridium przestanie być nagrodą za wrota. Wszystkie inne nagrody będą nadal dopisywane.
   
  T0środek lubi to.
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  system nagród rankingowych
  • Wszyscy gracze automatycznie biorą udział w rankingach Black Light po wejściu do wrót Black Light
  • Twoja najwyższa ukończona fala zostanie zapisana w rankingu.
  • Ważne do obliczenia wysokości nagród, które otrzymasz:
  • Otrzymasz tylko wyświetlaną nagrodę za falę, którą ukończyłeś przed śmiercią (a nie wszystkie nagrody za fale, przez które przeszedłeś przed śmiercią). To znaczy: jeśli ukończyłeś falę 50 i umrzesz w fali 51, otrzymasz nagrody za falę 50.
  • Otrzymasz nagrody rankingowe tylko na podstawie swoich wyników do końca aktualnej sesji wydarzenia rankingowego (są 3 różne sesje z różnymi ramami czasowymi)
  • Nie zobaczysz danych swojego bieżącego wyniku w oknie rankingowym na mapie kosmicznej, dopóki bieżąca sesja się nie zakończy i nie rozpocznie się nowa.
  • Ważne: Po zakończeniu sesji rankingowej będziesz musiał zakończyć swój udział, który rozpoczął się podczas poprzedniego wydarzenia rankingowego, aby kwalifikować się do następnej sesji.
  Oto szczegółowy przegląd godzin i dat w 3 różnych sesjach rankingowych:
  • Sesja 1:
   • Start 6 listopad (00:00 )
   • Koniec 13 listopad (23:59 )
  • Sesja 2:
   • Start 14 listopad (00:00 )
   • Koniec 21 listopad (23:59 )
  • Sesja 1:
   • Start 22 listopad (00:00 )
   • Koniec 29 listopad (23:59 )
   
  Legenda i T0środek lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.