Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. to jest typowy full profil na graczy [​IMG]
   
  Sentinel007 lubi to.
 2. Pytanko, niedawno wkońcu udało mi się zrobić grube lasery i zastanawiam się w co dalej inwestować? Mam 21 PP i myślę nad zrobieniem bańki
   
 3. [​IMG]
  [​IMG]

  Mój profil pilota, wygląda tak. I teraz pytanie, w co dalej inwestować.?
   
 4. Jakbym był na twoim miejscu to bym zrobił kalibracje na maksa, by nie było ''pudeł'' i trochę salwa się zwiększyła (jak robisz mniej pudeł to zadajesz dodatkowe ciosy). Warto by zwrócić uwagę również na teorie namierzania (większa celność rakiet) i manewry unikowe lub cybernetykę dokończyć. To już zależy od ciebie, czy wolisz porobić sobie misje na wroga, czy wolisz dostawać mniejsze obrażenia w razie ataku przez przeciwnika.
   
 5. Jak przydzielić 19-20 pp pod alienki i hp?
   
 6. 19-20 PP to i tak mało, więc tutaj nie ma zbytnio rady, by rozłożyć punkty na alienki.
  Optymalizacja poszycia I 2/2
  Mechatronika/Logistyka 1/5
  Technologia osłony 5/5
  Manewry unikowe I/ Cybernetyka I 2/2
  Optymalizacja poszycia II 3/3
  Rakietologia 5/5
  Mechanizmy osłony 2/5 (tak dojdziesz przy 20 PP).
   
 7. LaserFire3

  LaserFire3 User

  [​IMG]

  Bańka (2/5 aktualnie) czy iść dalej?
   
 8. Bańka na maksa, potem albo Manerwy unikowe I lub Cybernatyka I. Po tym Optymalizacja Poszycia II. To na razie tyle. Trochę Ci to pewnie zajmie ;)

  Pozdrawiam,
  MOD_SZYBKACOBRA
   
  LaserFire3 lubi to.
 9. Witam 41 PP przydzielonych zrobiona cała góra poza mechatroniką i cały dół poza detonacje 1, detonacje 2, materiały wybuchowe i tajniki polowania gdzie przydzielić ostatnie 9 pkt
   
 10. Gdzie najlepiej zainwestować trzeci PP, lepiej dać na mechatronike czy logistyke?
  gram aegisem i prawdopodbnie do końca gry będe nim latać.
   
 11. Logistyka, bo zawsze więcej sepromu lub złotka wejdzie Ci na statek :) Przy naprawie statku tego niewielkiego bonusu nie widać, jaki daje mechatronika, bo naprawa i tak jest szybka.

  Pozdrawiam,
  MOD_SZYBKACOBRA
   
 12. 21 PP, 5 w hp, 5 bańka, 5 tarcze, 1 mechatronika, 2 cybernetyka I, 3 kalibracja. Waszym zdaniem lepiej kolejne PP dawać w grube lasery czy lepiej maksować pierw kalibrację? Jak jest z celnością przy kalibracji na maxa, jak często się pudła zdarzają? I na przyszłość: w co iść po skończeniu kalibracji i grubych?
   
 13. تزلج

  تزلج User

  Obliczyłem sobie że jak że jak wydam całą uzbienaną urke + to co już mam wyjdzie mi 31 PP. tak więc pierwsze 21 oczywiście poleciało by w niebieski pasek . Moje pytanie brzmi na co powinienem wydać pozostałe 10 PP. Ogólnie to jestem SFE, 90 % swojego czasu poświęcam na bicie alienów i robienie misji z nimi związanych, 5% na zbieranie palladium i kolejne 5% na PVP. Ogólnie to jestem zagorzałym alienobójcom i na obecnym poziomie nie zamierzam raczej leciec w umiejetności pvp ale jednak kiedyś sie mogą przydać. Osobiście myślałem na kalibracja i tajnikami polowania . co o tym myślicie i na co według was powinenem wydać te 10 PP ( czerwony pasek)
   
 14. ~SPRINT~

  ~SPRINT~ User

  gdzie teraz? chyba zrobię do końca rakietologie (+15%)

  a może w manewry unikowe (12%) ale czy warto (ledwo 1 na 10 strzałów we mnie nie wejdzie)? albo w etyke II (25%) szybciej ranga pójdzie.

  [​IMG]
   
  Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2016
 15. Rakietologia, Kalibracja i dalej bym nie ruszał. Oczywiście na full.
   
 16. MOD_ŻBIK

  MOD_ŻBIK Guest


  Manewry unikowe to podstawa ;)

  Pozdrawiam
  MOD_ŻBIK
   
 17. arek_787

  arek_787 User

  Jak najrozsądniej rozłożyć 49pp? już dwa razy resetowałem, niestety troszkę głupio rozłożone. Jak ktoś ma chwilkę to proszę o propozycje. Pozdrawiam
   
 18. MOD_JD

  MOD_JD User

  Najważniejsze pytanie to jak masz zamiar grać, czy będziesz zbierać boxy, bić alieny czy PvP, bo pod każdy rodzaj grania inaczej PP można przydzielić.

  Pozdrawiam
  MOD_JD
   
 19. arek_787

  arek_787 User

  Boxy napewno odpadają, głownie alieny i oczywiście pvp ;)