Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_JD

    MOD_JD User

    Hmm... cały górny pasek(włączając naprawę), Etyka I 2 pp są konieczne, ,cybernetyka, rakietologia, tajniki polowania, kalibracja i cybernetyka II, to daje łacznie 47PP, pozostałe 2 mozna dać np. w detonację, albo materiały wybuchowe. Osobiście nie polecam teori namierzania bo 100% celność rakiet gwarantuje High-tech.

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Przydzielonych PP mam 44 , w Mechatronikę - ZERO :) Detonacje 1 i Materiały wybuchowe - ZERO :) Pozostałe 6 PP do przydzielenia pójdzie w Manewry unikowe II , w Kalibrację i Teorię grawitacji II .
     
  3. MOD_JD

    MOD_JD User

    Każdy przydzela według własnego uznania i potrzeb. Nie ma jednego "najlepszego" przydziału PP. Ja podałem tylko przykład.

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  4. arek_787

    arek_787 User

    dzięki za propozycje, coś wykombinuję :)
     
  5. vorilhon

    vorilhon User

    Witam! Jak aktywować tzw. "bańkę"? Mam co trzeba w profilu, ale "bańka" nie pojawia się...
     
  6. MOD_JD

    MOD_JD User

    "bańka" aktywuje się sama, widocznie czegoś nie masz w profilu pilota

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  7. vorilhon

    vorilhon User

    A co powinno być?
     
  8. Powinno być 5/5 w Technologii osłony.
     
  9. Jak przydzielić 49 PP ?
    latam 60% alieny 30% skrzynki i 10% PvP
    Wyposażenie SFE.
     
  10. Czy mogę rozwinąć Umiejętności w/g tego schematu:

    [​IMG]
     
  11. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    5 pkt w teorie namierzania to slaby pomysl znam ludzi co maja 5/5 + HT precyzje a lodowka i tak pudlo :/
    Ja mam zrobiony profil podobnie 49/50PP i go sobie chwale :p
    [​IMG]
     
  12. Kolego masz zrobiony profil pod bicie statków. Jeśli chodzi o takie bicie to profil alfa masz dobrze zrobiony
    Pozdarwiam
    MOD_zizin_pl
     
  13. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Nie ponieważ potrzebujesz 3 pp w tajnikach polowań albo w teorii grawiracji I aby móc przydzielic 3 pp w detonacji II ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  14. Witam 15pp i chciałbym jak najszybciej cybernetykę II zahaczając technologie osłony na 5 jak to przydzielic?
     
  15. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    15 PP to za mało aby najszybciej zrobić tzw "Grube lasery" ;) Potrzeba na to 24 PP rozdane w taki o to sposób ;)
    24pp.JPG

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  16. Na grube laserki wystarczy 21 PP najmniej ;) Oczywiście razem z bańką to trzeba te nieszczęsne 24 PP xd
    [​IMG]
     
  17. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest


    Kolega chciał mieć technologię osłony 5/5 więc wybrałem opcję 24 pp :D

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  18. #DAS^BOOT#

    #DAS^BOOT# User

    Witam! Chciałem zapytać czy warto przydzielić PP w boxy (mam 39), czy jest to już mało opłacalne i lepiej zająć się kubikami/palladium.
    Edit : podwajacz kupowałbym okazjonalnie , raz w miesiącu , lub rzadziej.
     
  19. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Wszystko zależy od tego za ile będziesz kupował ten podwajacz. Jeśli będziesz kupował na okres 8 tygodni to jest to wydatek 45 zł, a jeśli za 8 zł to wówczas nie warto moim zdaniem resetować PP ;) Wszystko zależy od tego za ile będziesz kupował ten podwajacz. Tak wyglądają PP pod boxy przy 39 pp. Nic innego nie da się zrobić ;)
    boxy.JPG
    Jeśli będziesz chciał bić graczy czy szybciej bić alieny to niezbędny będzie reset PP. Przemyśl dokładnie czy chcesz to uczynić, bo każdy kolejny reset jest 2 razy droższy ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    #DAS^BOOT# lubi to.
  20. #DAS^BOOT#

    #DAS^BOOT# User

    Dzięki :) Myślałem własnie o podwajaczu tygodniowym , więc jednak pozostane przy profilu na pvp :)