Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czy manwery unikowe 1 i 2 dają jakąś dużą przewage jeśli chodzi o pvp?
     
  2. No niby masz dodatkowe 16% szansy na to że wróg zaliczy pudło :D Ale znowóż kalibracja daje 25% na celniejsze strzały więc jak nałożymy to na siebie to kalibracji zostaje te 9% :D
     
  3. Czyli coś daje :) Chociaż mało widać :D
     
  4. No zależy jak tam powrzucał pp nasz przeciwnik ;)
     
  5. A do etyki 1 potrzebne jest 1 pp w rakietologi? bo nie pamietam :D
     
  6. Etyka I
    2pp dowolnie przydzielone w
    -Cybernetyka I
    -Ekonomia Kosmiczna I
    -Manewry Unikowe I
     
  7. To zabiore 7 pp z tajników i zrobe manewry 1 i 2 :p Nawet mi zostanie na etyke 2 :D
     
  8. Mówisz reset?
     
  9. Tak :) Rzadko reresetuje więc mam tanioche :D Tylko 16k urki bez żadnych zniżek :p
     
  10. A ja 4k więc wiesz :D i w sumie nie mam po co zmieniać ;) Mam wszystko z góry poza Mechatroniką (2/5) Paczki i urkę ,cybernetyka i kalibracja 5/5 i nie narzekam a jeszcze 6 pkt mam do zrobienia
     
  11. Ja będe miał wszystko z góry poza mechatrobiką (1/5) :D Cybernetyka na full z kalibracją i etykę też na full :D A jak się zrobi jakieś pp będe robił pod boxy ;)
     
  12. SiLLaSiR

    SiLLaSiR User

    Mam 16 PP, jak je rozdać pod pve. Będę też chciał iść pod boxy potem.
     
  13. Lepiej leć na razie w pierwszą belkę (umiejętności obronne) Są przydzielone czy jeszcze nie?
     
  14. SiLLaSiR

    SiLLaSiR User

    nie. osłon nie używam bo gram z ćmą także wolałbym dmg.
     
  15. No jak tam uważasz Ale czy tak czy siak musisz dać w 1 belkę żeby odblokowywać to w PvE i PvP
    Ja bym poleciał tak max wykorzystując te 16 + żeby hp mieć max :)
    [​IMG]
     
  16. Co radzicie dalej? Mam 24pp, klasycznie pod grube: po 5 w cybernetykę, bańkę, mechanizmy osłony i hp, 3/5 w kalibrację i 1 mechatronika. Obecnie więcej biję alienki i robię wrotka, staram się bardziej rozwinąć żeby mieć większe szanse w pvp. Myślałem o wymaxowaniu kalibracji, wiem jak to wygląda w przypadku graczy, a jak jest z alienami? Przy full kalibracji każdy strzał trafia czy mają wbudowane jakieś % na unik? Poza tym myślałem o tajnikach polowania, rakietologii i manewrach unikowych. Boxy odpadają, nie mam na to czasu i cierpliwości. Jak uważacie, w co najpierw iść? A może radzicie coś jeszcze innego?
     
  17. Zawsze jest szansa na pudło :) Skoro ja bym maxował kalibrację potem umiejętności obronne a potem tajniki polowania co do rakietologi nie mam to się nie wypowiadam ;)
     
  18. Jak w temacie, gdzie przydzielać następne PP pod pve?

    Aktualnie przydzielone:

    -2/2 Optymalizacja poszycia I
    -1/5 Mechatronika
    -5/5 Technologia osłony
    -2/2 Cybernetyka I
    -3/3 Optymalizacja poszycia II
    -2/5 Mechanizm osłony

    Oraz pytanie jak ulepszyć skylab aby mieć chociaż 3000 sepromu na stanie, u mnie maksymalna pojemność to 2245 jednostek, jak ją zwiększyć?
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2017
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    Ulepszając magazyn w skylabie
     
    Ultrax775 lubi to.
  20. Ulepszaj cały skylab stopniowo do 20lvl każdego (najpierw podstawowe moduły i kolektory a później rafinerie ;))
     
    Ultrax775 lubi to.