Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Swego czasu jak miałem jeszcze mało PP, zakupiłem premke, zresetowałem cybernetykę dla tajników. Przez 2 miesiące nie ruszałem sie z 1-6 i naprawdę nie potrzebowałem cybernetyki.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  2. W zależności od serwera, a ponadto jeżeli ktoś wleci gość szybciutko zaliczy baze, mają cybernetykę ma większą siłe strzału, a nie wiem czemu ale uważam, że nie będzie bił alienów non stop, zechce też lecieć na wylot a wtedy będzie łatwym kąskiem, dodatkowo tajniki aż tak bardzo mocno nie poprawiają siły strzału w alieny.
     
  3. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Jak ktoś wleci, jeszcze przy kubiku, to i z cybernetyką marne szanse. Tajniki dają 12% a Cybernetyka II jedynie 8%. Jeżeli dużo czasu spędzamy na alienkach to warto mieć, jak się dorobimy można zresetować. Na wylot można lecieć z kolegą, a że nie mamy grubych, nie oznacza że nie mamy mocnej obrony. Trzeba się zastanowić co się nam bardziej opłaca.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  4. Stare przysłowie nam mówi, najlepszą obroną jest atak, nie ma takiej ilości osłon której się nie zjedzie, a jeżeli ktoś mnie stuka z cienkich nie robi mi krzywdy, ja wtedy takiego przez dziurkę od baku mojego statku go wciągam. Ale rozmowa studnią będzie, ja uważam tak, ty Sabio inaczej. :D
     
  5. Shaggy udowodniłeś tym postem że nie myślisz :p po pierwsze grube lasery nie dają bonusu obrażeń kosmitom , a po drugie każdy ma swoją strategie na tej grze P.S. jak nie masz konta premium to gilaj sobie laserkami kosmitów albo kup se dzide laserową :p

    Proszę o zachowanie kultury/ tonu wypowiedzi.

    Pozdrawiam
    Szczęśliwego Nowego Roku
    MOD_Skipper0pl
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 grudnia 2013
  6. Co ma premka do bicia alienów laserami?
    Jeżeli chodzi o całkowity rowójw to ja jednak stawiam na pvp, ponadto, napisałem wyżej, że każdy ma swoją technike grania/przydzielania PP, co do obrażeń twoich KOSMITÓW 12% przy tajnikach polowania mało są odczuwalne jak i bez nich, różnica jest ale nie jakaś drastyczna. Wiem bo grałem bez tajników i mając je albo nie to "gilałem" laserkami kosmitów :eek:
     
  7. Moja strategia jest oparta na rakietach , ale widzę że dalej tego nie rozumiesz co napisałem wcześniej :D
     
  8. Tyle że co mocniej bije? Rakiety czy lasery? :D
     
  9. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Zależy czym latamy, co bijemy, z jakiego amo oraz w pewnym sensie czy mamy premke. Choć domyślam sie że chodzi Ci o walki PvP, a w takim wypadku wygrywają lasery.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  10. sebalip7

    sebalip7 User

    A ja się spytam jak krok po kroku rozdac pp,jestem nastawiony tylko na bicie NPC,napiszcie krok po kroku w co dawać aby najskuteczniej ubijac NPC
     
  11. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Na początek, 18 pp jest to profil ogólny: Optymalizacja poszycia I 2/2, 1 pp dowolnie przydzielone w drugiej kolumnie, Technologia osłony 5/5, Cybernetyka I 2/2, Optymalizacja poszycia II 3/3, Manewry unikowe 5/5.
    Kiedy masz tak przydzielone pp możesz kreować profil pod alieny poprzez przydzielenie 2 punktów w Etyke jaki i Rakietologie, a następnie 5 pp w Tajniki polowania.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  12. GRAVITANT

    GRAVITANT User

    Polecam inwestować w rakietologie, na początek mniejszym kosztem można się solidnie dzięki temu wzmocnić zaczynając od:
    Optymalizacja poszycia 1/2
    Mechatronika 1/5
    Teoria namierzania 5/5
    Następnie cybernetyka 2/2
    Rakietologia 5/5
    No i nieodzowna Technologia osłony 5/5, ale to już robiłem po kolei etapami tak jak tu wymieniłem.
    Ulepszanie laserów zostawiłem na koniec, na chwile obecną jeszcze nie inwestuje :D
    Obecnie z tą konfiguracją bardzo dobrze sobie radzę z NPC dzięki temu szybko można gromadzić uridium, jak i doskonale radzić sobie z graczami tylko pozornie mocnymi.
    Każdy gracz indywidualnie dobiera sobie proces rozwijania umiejętności według swego uznania i doradzić mogą inaczej lecz poleciłem ten schemat dla osób które zaczynają dopiero przygodę w DO lub są słabo wyposażeni ;)
    Pozdrawiam.


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2014
    ARTEMIDA lubi to.

  13. Możesz wstawić screena.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  14. Ej która umiejętność pogrubia strzały?
     
  15. -CREON-

    -CREON- User

    Gdzie mam przydzielić 29 PP? Chcę bić alienki i od czasu do czasu wyskoczyć na mały wylocik. :)
     
  16. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Musisz mieć przydzielone 3 PP w umiejętność Cybernetyka II.
    [​IMG]
    Więcej na ten temat znajdziesz >>tutaj<<

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  17. Dzięki za odpowiedź :)
     
  18. Zrób głównie górną belkę, nie dawaj w jakieś głupotki typu mechatronika, taktyka wojenna czy etyka, bo masz za mało PP. Obowiązkowo tajniki polowania i rakietologia, to się bardzo przydaje ;) Potem możesz zrobić pod PvP :) Zastanawiam się nad kalibracją, ale to chyba zbytnia głupotka przy takiej ilości PP.
     
  19. Moim zdaniem to co napisałeś to kompletna gupota

    [​IMG] i reszte PP gdzie chcesz :)

    Łączymy posty :)
    MOD_Danek.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 marca 2014
  20. ARTEMIDA

    ARTEMIDA User

    Działa rewelacyjnie ta konfiguracja umiejętności, co prawda nie rozbudowałam ich na taki pozom jak Ty ale już czuję pozytywnie ogromną różnice.