Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam poda mi ktoś wzór jak przydzielić pp na alieny i poważke mam 32 pp
     
  2. Donatan

    Donatan User

    optymalizacja poszycia 2/2
    Mechatronika 1/5
    technologia Osłon 5/5
    Cybernetyka 2/2
    Optymalizacja poszycia 3/3
    Mechanizmy osłony 5/5
    Etyka I 2/2
    Rakietologia 2/5
    Tajniki Polowania 5/5
    Kalibracja lub teoria grawitacji 3/5
    Etyka II 3/3
    W ten sposób wynosi pp 33p.Czyli jednego pp czy brakuje
     
  3. Dzięki wielkie ;)
     
  4. KK25

    KK25 User

    czy da się ulepszyć ''zbieractwo"
    chodzi o to czy da się zbierać zamiast 1 rudy 2?
     
  5. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Niestety nie ma takiej opcji można jedynie zwiększyć zysk ze skrzynek bonusowych :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  6. KK25

    KK25 User

    ale jak?(oto mi chodziło)
     
  7. MOD_Davidian

    MOD_Davidian Guest

    Do zwiększenia zawartości skrzynek bonusowych,posłuży ci wybór odpowiednich umiejętności w profilu pilota.
    Lektura

    Pozdrawiam
    MOD_Davidian
     
  8. Seba1922

    Seba1922 User

    Mam pytanko co lepsze manerwy unikowe I czy Cybernetyka I mam 8pkt
    Mam tak zrobione
    Optymalizacja poszycia I 2/2
    Mechatronika 1/5
    Technologie osłony 3/5 ( domyślnie będe miał tu 2/5 bo za dużo razy klikłem :p )
    Manewry unikowe I 2/2
    Dopowiem że moja codzienna gra opiera się na pvp mało co latam bić alieny i robić misje pve.
    aa zapomniał bym że co najpierw zrobić menewry czy cybernetyke bo to i to będę miał *
    Pozdrawiam
     
  9. Jeżeli nie zależy ci na biciu obcych statków tylko na alienach, to nie rób teraz cybernetyki. Dołóż te dwa punkty do technologi osłon to daje 25% więcej, a później optymalizacje poszycia II 3/3 +50k hp więcej. Daj później 2 w rakietologie i 5 w tajniki polowania +12% do bicia na alieny.
     
  10. Seba1922

    Seba1922 User

    dzięki za odpowiedz tylko na moje pytanko troszku nie na temat bo napisałem że ja głównie latam na pvp mało bije alieny i się pytam czy cybernetyke najpierw rozłożyć czy zostawić te manewry a co do technologi osłon tam dam max 2 pkt bo nie jest mi potrzebny ani efekt wizualny ani te +25% gdy mam konfy praktycznie bez osłon ( na drugiej konfie mam 0/0 osłon 100% idzie w poszycie ) ;) a 2 konfa taki lekki tank.
    Ale dzięki bo jak znudzi mi się pvp lub cośi będe ulepszał dalej statek to zrobie jak ty mi powiedziałeś ;)
     
  11. Powie mi ktoś jak przydzielić PP i mieć grube lasery ? i też tak by było dobrze latać na alieny i na pvp (chodzi mi o dmg)
     
  12. Donatan

    Donatan User

    optymalizacja poszycia 2/2
    Mechatronika 5/5
    technologia Osłon 5/5
    Cybernetyka I 2/2
    Cybernetyka II 3/3
    Optymalizacja poszycia 3/3
    Mechanizmy osłony 5/5
    Etyka I 2/2
    Etyka II 3/3
    Rakietologia 5/5
    Tajniki Polowania 5/5
    Kalibracja lub teoria grawitacji 5/5
    Etyka II 3/3
    Manewry Unikowe 5/5
    Ilość pp 48
     
  13. ok dziękuje to jeszcze musze 40 pp dozbierać :D
     
  14. Powie mi ktoś jak przydzielić sobie pp na 20 zęby ładnie bić w alieny i łądnie zarabiac uri i kredek statki to nie dla mnie ani skrzyneczki
     
  15. Mam 8PP(opt poszycia 2/2 mechatronika 1/2 tech osłony 5/5) gdzie przydzielać po kolei następne? Chodzi mi głównie o alieny/wrota
     
  16. MOD_Davidian

    MOD_Davidian Guest

    Kontynuuj niebieskim szlakiem,Optymalizacja poszycia II->Manewry unikowe I,II itd...
    Wyjątkiem jest mechatronika,tą zostaw sobie przy stanie 1/5.

    Pozdrawiam
    MOD_Davidian
     
  17. Dziękuję za odpowiedź. Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: czy rakietologia/teoria namierzania jest pomocna w ubijaniu alienów?(biję rakietami po 500kr bez formacji aby nie tracić mocy laserów którymi biję 3,5-4,5k)
     
  18. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Tak, te umiejętności działają również na alieny :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  19. PERLADEN

    PERLADEN User

    Witam.

    Mam takie pytanie, lepiej iść w Mechanizmy osłony czy w Tajniki polowania? Pierwsza zwiększa na maksymalnym poziomie wytrzymałość osłon o 12%, a druga zwiększa obrażenia laserem zadane obcym o 12%.

    Goliath, 13PP, 8 iris, full lf3, 1 lf4, 13 b02
     
  20. MOD_Davidian

    MOD_Davidian Guest

    Umiejętności obronne powinno się wybierać w pierwszej kolejności,dlatego polecam najpierw przydzielać PP w mechanizmy osłony.

    Pozdrawiam
    MOD_Davidian