Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TakToSzlo

    TakToSzlo User

    Witam
    Ile muszę mieć pp i jak przydzielić żeby mieć profil pod alieny ? Z góry dziękuje .
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    24 PP wystarczy by lasery biły grubo ... i co ? Niejeden wrogi gracz z wyższym od mojego lvlem padł , te jego grube lasery niczego poza ładnym wyglądem mu nie dały.Zanim zrobiłam lasery na grubo przydzieliłam 34 PP a ten 35 dał mi grube.Trudno zrozumieć ludziom prostą analogię - grube lasery w słabym statku to jak armata dużego kalibru przytwierdzona do deskorolki , ew. jak w starym powiedzonku : zamek na piasku.
     
  3. "Grube lasery" zwiększają siłę strzału, a jest dużo innych PP obronnych jak i defensywnych typu kalibracja, oraz manewry unikowe. Jeżeli spotyka się 2 graczy każdy po 24PP tak samo rozłożone to liczą się umiejętności, jak na mnie wyskakuje taki (45PP mam) to zdmuchuje go jak świeczkę oraz dostaje ode mnie takie salwy że głowa mała :D
     
  4. Rooney53

    Rooney53 User

    Mam do Ciebie pytanie, w ile czasu zdobyłeś te 45PP oraz czy większość działałeś z wrót, alienków itd czy szybsza droga? Ciekawi mnie to bo gram od nowa na innym serwerze i mam 21PP w ciągu półtorej miesiąca :)
    Zapewne chcesz iść w tajniki polowania, to najszybsza droga:
    Optymalizacja poszycia I: 2/2
    Mechatronika: 1/5
    Technologia osłony: 1/5
    Manewry unikowe: 2/2
    Optymalizacja poszycia II: 3/3
    Rakietologia: 2/5
    Tajniki polowania: 5/5
    Daje Ci to 16PP, ale ja radziłbym Ci chociaż zrobienie technologii osłony na maxa, czyli wyjdzie Ci 20PP
     
  5. Konto założone w 2011 roku w lutym. 41PP zrobione jakieś 3 miesiące pozostałe tzn 4 same wskakiwały z wrót :D Znaczy ostatni czyli 45 dodałem jakieś 2 miesiące temu.
     
  6. Rooney53

    Rooney53 User

    No to ładnie :)
     
  7. Marcin

    Marcin User

    Gdzie dalej przydzielać PP ?

    tak teraz to wygląda u mnie na 29 PP
    Gdzie dalej ? o ranking nie walczę.
    [​IMG]

    Jakieś propozycje? gdyż mam już następny i nie wiem w co dalej :(
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2014
  8. Hostuj obrazek na innym serwerze ponieważ ten nie wyświetla poprawnie strony.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  9. MOD_Davidian

    MOD_Davidian Guest

    Kolejne PP,wkładaj w manewry unikowe.

    Pozdrawiam
    MOD_Davidian
     
  10. Witam, nie wiem gdzie przydzielić 3 pp. Czy do Teorii grawitacji II czy do kalibracji.

    Proszę o pomoc
     
  11. Rooney53

    Rooney53 User

    Jezeli nic innego do wyboru nie masz to kalibracja ;)
     
  12. Do Kalibracji i to bez wahania :)

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
    -V-E-G-A-70 lubi to.
  13. Dzięki za odpowiedzi
     
  14. Krzywy

    Krzywy User

    Ja bym Ci polecał Rakietologie 5/5 , Teorie namierzania 1/5 i Potem Manewry :D
     
  15. I tu się mylisz, manewry wiecej mu dadzą niż Rakietologa, co daje dymek za rakietą i mocniejsze obrażenia od niej jeżeli inny gracz sypnie mu większe hity i wejdą celniej z braku manewrów unikowych, manewry to podstawa, rakietologia dodatek gdy masz dużo PP.
    Kolego up rób manewry pierwsze, potem 1 pp teoria namierzania i na koniec rakietologia oraz kalibracje 5/5 przed teoria i rakietologią.
     
  16. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Witam, co bardziej mi się opłaca, mam 16 PP jeszcze 2 w tarcze, a potem co? polecacie cybernetyke czy tajniki polowania? szczerze mówiąc bije alieny, ale zależy mi też na "grubych" ze względu na wygląd (tak wiem żałosne, ale lubię takie drobiazgi) Co polecacie?
    PP przydzielone : poszycie 1 i 2 max, oslona 5/5, logistyka 1/5 cybernetyka I 2/2, mech osłony 3/5
     
  17. Na 16PP nie zdziałasz za dużo. Musisz dorobić do 24PP wtedy bedziesz mieć "grubasy" Szkoda że dałeś logistyke zamiast mechatronike, dokończ osłone, kalibracja 3/5 i cybernetyke II 3/3
     
  18. Donatan

    Donatan User

    jak przydzielić 30 pp?od początku
     
  19. Rooney53

    Rooney53 User

    2/2 poszycie --> 1/5 mechatronika --> 5/5 tech. osłony --> 2/2 manewry unikowe --> 3/3 optym. poszycia --> 2/2 cybernetyka I --> 5/5 mechanizmy osłony --> 5/5 kalibracja --> 3/3 Cybernetyka II
    No i teraz od Ciebie zależy co wolisz, albo leć w rakietologie, albo w teorie namierzania 1 punkt (żeby rakietyki czerwony były) lub 2/3 w manewry unikowe II
     
  20. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Ja wiem jak przydzielic PP, ale nie wiem czy w tajniki czy w grubaski :D