Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Donatan

    Donatan User

    zależyy czy latasz na alieny czy na graczy
     
  2. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    przeczytaj prosze moje pierwsze pytanie (poprzednia strona)
     
  3. Witam.
    Do samych grubych z Twoim PP to tak:

    [​IMG]
    A tu opcja dodatkowo pod alienki:
    [​IMG]

    Z podziękowaniem dla Astralka za programek :D

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  4. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale chodzi mi o to, czy lepsze tajniki, czy może grube
     
  5. Jeżeli, jak napisałeś, bijesz alienki to wiadomo, że lepiej w dać w tajniki :rolleyes:. Grube laserki typowo robi się pod walki pvp, ponieważ nie dają bonusu do siły ataku w walce z obcymi ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  6. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ehh, szkoda, grube tak fajnie wyglądają :D
     
  7. XHudsoNX

    XHudsoNX User

    Na początku najlepiej przydzielić PP na poszycie, potem starać się zrobić grube lasery. Niestety nie pamiętam jak to się robi, ale gdy się dowiem zaktualizuję post.

    Pozdrawiam :p
     
  8. Gdzie przydzielić PP?

    5 optymalizacja poszycia
    1 mechatronika
    5 technologia osłony
    5 cybernetyka
    5 mechanizmy osłony
    3 kalibracja

    Myślałem nad czymś związanym z graczami ;)
     
  9. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest


    Poszukaj a FAQ o profilu :p


    Dokończyć kalibracje, unikowe a na koniec rakietologie i już będzie 36 PP czyli profil na statki :p
    [​IMG]


    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
  10. Siema, pomożecie przydzielić 20pp? profil na skrzynko-alieniarza ;P
     
  11. ismiech

    ismiech User

    Czy ktoś byłby tak miły i podesłałby link do tego kalkulatora PP (prośba kierowana głównie do SMOD_ASTRAL)

    Z góry dzięki.

    Edit: w sumie do reszty MODów również, bo widzę, że i Wy się nimi posługujecie :)
     
  12. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Troszku mało tych PP żeby coś sensowniejszego złożyć... może tak?
    [​IMG]


    Dorzuciłem właśnie do głównego liczyka :p
    https://board-pl.darkorbit.com//threads/kalkulator-dmg-oslon-peta-itp.47644/

    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
    ismiech lubi to.
  13. doopek123

    doopek123 User

    witam , ja jestem mega poczatkujacy , mialem juz 4 pkt i mam 2 w OP1 i dwa pkt 2 Mechatronike to zle ?? czy az na tyle zle ze bedzie ciezko grac ??
     
  14. Czempion

    Czempion User

    Właściwie to chyba najlepszy sposób na wzmocnienie konta na początku gry, więc dobrze robisz moim zdaniem ;)
    Można też było dać na celność rakiet, czy zwiększone osłony, ale właściwie można to zrobić w przyszłości, dopiero w 2 czy 3 grupie PP mają większe znaczenie
     
  15. Jak na razie robisz wszystko OK.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  16. R0solek

    R0solek User

    Ja mam takie pytanko - czy mając te pare PP opłaca się inwestować w Logistykę (bo wysyłam ze skylaba surowce)?
    Czy iść typową ścieżką (tzn. 2/2 poszycie -> 1/5 mechatronika, itd.)?
    Za odpowiedź z góry dziękuję. :)
     
  17. tak na początek jak najbardziej ponieważ większość rzeczy będziesz licytował za kredyty a za uri kupujesz to czego nie można licytować a puzniej zawsze pp możesz zresetować i przydzielić na nowo
     
  18. doopek123

    doopek123 User



    Panie Premierze , jak zyc ?!!


    pomozecie jak dawac dalej ? :) pozdrawiam ;)
     
  19. Czempion

    Czempion User

    Moja propozycja, najciekawsza chyba - na graczy:
    Optymalizacja poszycia I - 2/2
    Mechatronika 5/5
    Technologia osłony 5/5
    Manewry unikowe I 2/2
    Optymalizacja poszycia II 3/3
    Mechanizmy osłony 5/5
    Manewry unikowe 3/3
    Cybernetyka I 2/2
    Rakietologia 5/5
    Kalibracja 5/5
    Cybernetyka 3/3

    I zostaje 10 PP do wykorzystania:
    Tutaj to są takie "dodatkowe" które można kupić
    Teoria namierzania - jeżeli zamiast Precyzji rakiet w High-Tech używasz czegoś fajniejszego
    Detonacje I i II - często minami można wyrządzić graczom niezłe szkody
    Taktyki wojenne - jak cenisz sobie doświadczenie (chcesz mieć szybko najwyższy level, więc najciekawsze misje i dostęp do każdej mapy lub ranga)
    Ekonomia kosmiczna I i II - jeśli czujesz, że masz szczęście do boxów ;)
    Etyka I i II - to samo co z Taktykami, ale kwestia poważania (więcej kasy za sprzedaż surów - niestety jest limit i znaczący wpływ na rangę)
    Materiały wybuchowe - też związane z minami i przydatne.

    Ja używam tą konfiguracje + detonacje i materiał wybuchowe

    Ale należy pamiętać, że zawsze można zrobić reset, jeśli weźmiesz Etyke i stwierdzisz że masz wystarczająco poważki lub Tajniki polowania już nie są potrzebne, bo masz wszystkie alieny na hita, to też reset ;)
     
    Siemax2 lubi to.
  20. Witam serdecznie.

    Dzisiaj piszę post, aby dowiedzieć się, jak właściwie przydzielic moje PP.

    A więc tak, postanowiłem, że rozwinę profil pilota kompletnie pod skrzynki bonusowe tak, żeby mieć ~38pp.

    Mógłby mi ktoś z Was napisać, w co po kolei rozdawać PP? byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi napisane pod tym postem.

    Pozdrawiam :)