Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam.

    Na Smodkowym liczyku 34 PP typowo pod boxy:

    [​IMG]

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  2. Czempion

    Czempion User

    Jeśli ja mogę doradzić ;)
    Na zbieranie napewno:
    2/5 Logistyka
    2/2 Ekonomia kosmiczna I
    5/5 Teoria grawitacji II
    3/3 Ekonomia kosmiczna II


    I tych 38 zostaje 26 ;)

    Jeśli chcesz tylko i wyłącznie zbierać, nie skupiając się na walce z graczami:
    Optymalizacja Poszycia I 2/2
    Mechatronika 5/5
    Technologia osłony 5/5
    Manewry unikowe I 2/2
    Optymalizacja Poszycia II 3/3
    Mechanizmy osłony 5/5
    Manewry unikowe 3/3

    I obie konfy z full speedem, vega, helculesy i osłony w drony + odpowiednie boostery. Rzecz jasna, zawsze można to zresetować ;)

    A teraz w kierunku walki z graczami, bo jednak zbierać to na PvP, gdzie wróg nam raczej nie ucieknie

    Zamiast technologii osłony ( 5PP):
    Cybernetyka I 2/2
    Cybernetyka II 3/3

    Też vega (warto lightninga), z konfami:
    1. na full speed + 3/4 dronów do osłony i Hercules
    2. na full shield (może jeden napęd :D) + wszystkie drony na lasery i havoki
    Większość statków to golce, której łatwo uciec dzięki vedze. Uciekamy na 1. konfie i wstawiamy po drodze kilka min, by go osłabić (potrzebny dodatek - Turbo Mina - przyśpiesza podkładanie min o 50%), a ten pewnie będzie w nie wpadać. Jedna mina ta co 50% osłony zabiera wystarczy, by skończyć z ucieczką i ruszyć do ataku. Można też wstawić tą minę pod maskowaniem, gdy wróg nas jeszcze nie widzi.
    Jeżeli przeciwnik wpadł w te kilka min, zwycięstwo gwarantowane w walce. Może się też przydać formacja Dwóch Włóczni, która niestety już nie jest dostępna, ale byłaby dobra do tej strategii.

    Pozdrawiam
     
  3. Chciałbym zrobić PP i to będą PP full alienki i mam pytanie czy lepiej dać więcej pkt. w kalibracje a mniej w technologie oslony czy wiecej w technologie oslony a mniej w kalibracje?
     
  4. Czempion

    Czempion User

    Według mnie obydwa są potrzebne, ale na początek lepiej kalibracje.
    Nawet jak idziesz w full alienki, trzeba mieć PP na graczy, którzy będą chcieli odebrać np. udk ;)
     
  5. Nie planowałem 4-5 a jeśli już to nocą a wtedy to luzik :) nie no ale ja pytam full alienki to full alienki a nie troche tego i troche tego... ale chyba zrobie 5/5 kali a reszte w te technologie
     
  6. witam podpowie ktoś co dokończyć pierwsze kalibracja czy rakietologia mam po 3pp i 2pp do przydziału
     
  7. kalibracje zrób ;p
     
  8. __ORRCO__

    __ORRCO__ User

    Zrobiłem "górę" tam gdzie mamy osłonki i naprawy, i ... jestem rozczarowany, niewiele to pomogło w grze.
    Teraz "komponuję dolny wiersz" i widzę pierwsze efekty, szkoda że posiadane punkty nie można poprzydzielać inaczej bez konieczności RESETU szkoda że nie ma stałej ceny CDD za PP, sporo kasy się wydało a teraz kasuj i zaczynaj od nowa ?!
     
  9. Jesli resetujesz to Punkty Ci wracają i ich nie tracisz:) musisz na nowo Poświęcić seprom i kredki i tyle:p
     
    __ORRCO__ lubi to.
  10. __ORRCO__

    __ORRCO__ User

    No .... nie wiem jak jest z tym RESETEM, czy Ty to próbowałeś, bo ja wolę nie experymentować, może jakiś MOD_ ?? by coś o tym napisał ?? z góry wielkie dzięki
     
  11. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Jest dokładnie tak jak PΛŽDZϊØSZΣK pisał -punkty możesz przydzielać po resecie bez ponownego kupowania CDD ale wiedziałbyś o tym gdybyś zajrzał do FAQ - to nie boli a uczy samodzielności i odpowiada na pytania szybciej niż pisanie i czekanie aż ktoś odpowie :p
     
  12. __ORRCO__

    __ORRCO__ User

    DZIĘKI JUŻ se poczytałem, ale cała nocka mi na to zeszła :mad: trochę notatek i "przymiarek" też porobiłem :rolleyes: wychodzi że najlepiej jest gdy ma się te min. 50 PP !! :D i po sprawie.
    p.s. /już można zamknąć wątek/ wiem że należy mieć 50 PP aby ostro pohulać gdzie tylko się chce:)
     
  13. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    50 to ma pare osób na serwerze :D a reszta jest zdania, że się nieopłaca aż tyle :p
    24 to podstawa a 36 to już dobry profil - wielu graczom tyle w zupełności wystarcza (ustawienia na 36pp strone wcześniej) :p


    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
  14. mam 14 PP w tym 1 niedodane: http://pl2.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6SbZb&profileCheck=HMFnl&lang=pl (widok odblokowany)

    I myślę o dobraniu się do Tajników Polowania w ten sposób:

    2/2 Optymalizacja Poszycia I
    2/5 Logistyka
    2/2 Ekonomia kosmiczna I
    3/5 Rakietologia
    5/5 Tajniki Polowania

    lub

    2/2 Optymalizacja Poszycia I
    1/5 Logistyka
    2/5 Teoria Namierzania
    2/2 Cybernetyka I
    2/5 Rakietologia
    5/5 Tajniki Polowania

    czy się opłaca zmieniać kalibrację na biciową do zebrania 18PP (bańka) i zmarnowac 12k urki (4k i 8k na resety) i jeśli, to którą drogą?
     
  15. Elewation

    Elewation User

    Żeby dojść do tajników polowania musisz mieć 2 rakietologii i 2pp w Etyce I
     
  16. Rakietologia uwzględniona a etyka zamieniona ekonomią/cybernetyką
     
  17. mam pytanie jak przydzieic pp na boxy zeby dostawac po 4-5 energi darmowych ??
     
  18. Witam mam 29 PP i chciałem zrobić PP na skrzynki bonusowe poda ktoś mi jak to ułożyć
     
  19. kris0211.

    kris0211. User

    Przede wszystkim zrób Teorię Grawitacji i Ekonomię Kosmiczną. Za jakiś czas podam ci zdjęcie, jak to zrobić :)
     
  20. Vito34

    Vito34 User

    siemka mam prośbę może wy my pomożecie gdzie najlepiej przydzielać PP w agisie