Gdzie przydzielić PP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **X8**

    **X8** User

    Tak jak w temacie mam 31pp i chciałbym żebyście mi napisali jak je dokładnie przydzielić na statki.
     
  2. 20Aniel00

    20Aniel00 User

    Będę mieć 10pp jak je przydzielić na alienki ? żeby było najłatwiej i najlepiej ;)
     
  3. Za 10pp to Ty nie zrobisz konta pod alienki. Ledwo starczy na podsatwe czyli 2pp w poszycie l i 5pp w bańke
     
  4. 20Aniel00

    20Aniel00 User

    hmmm a to ciekawe jak ja ubijam bdk o_O
     
  5. Bdk można ubić liberatorem z 2pp. Masz za mało pp by było opłacalna konfiguracja na alienki
     
  6. AHTONG

    AHTONG User

    Jak trzeba rozdzielić PP aby mieć grube lasery ? I ile PP na to potrzeba
     
  7. TM_Robson

    TM_Robson Guest

    TUTAJ masz wyjaśnione.

    Pozdrawiam
    MOD_Robson
     
  8. 20Aniel00

    20Aniel00 User

    16pp na alienki jak przydzielić ? ;)
     
  9. shadow731

    shadow731 User

    Witam

    Mam pytanie, mam 25 PP i teraz mam dylemat, czy najpierw robić unikowe 2 czy kalibracje ?
     
  10. Skiera0306

    Skiera0306 User

    Witam. Warto zresetować profil pilota za 32.000 Uridium? Mam przydzielone 36PP ale sporo bezmyślnie... Proszę o opinię i jeśli mam zresetować to proszę napisać jak rozdać.

    Pierwsze 24PP przydzielę w osłonki, hp aż do grubych. Następne 11PP zostawiam Wam.

    [​IMG]
     
  11. Osobiście nie widzę tu jakiegoś wielkiego błędu czy też bezmyślności.. Ja bym raczej te 32 koła uri zainwestował w cdd i dociągnął to co jest nie zrobione.

    1. Tajniki.
    2. kalibracja.
    Ew. manewry unikowe.

    Pozdrawiam.
     
  12. Donatan

    Donatan User

    [​IMG]
    gdzie dalej?
     
  13. a ja mam pytanie z innej beczki czy opłaca sie dawac pp w manewry unikowe kalibracie i raketologie
    pytam bo słyszałem od graczy ze słabo cos działają (bład gry ):D
     
  14. Manewry - zdania są podzielone. Przy hitach rzędu 150-200-300K (takie też dostałem) raczej pomoga Ci jak umarłemu obrazek.
    Kalibracja działała tak jak zamierzano na początku ale została przystosowana pod sugestie graczy (działa lepiej). Rakietologia - nigdzie się nie doczytałem żeby było z nią coś nie halo więc chyba działa tak jak miała działać. :)
     
  15. Goro^^

    Goro^^ User

    W kalibracje na pewno tak, bo zawsze trafiasz więc zwiększy to zarobek na alienkach. Co do manewrów to się nie wypowiem, bo ich nie robiłem. Sam mam grube i kalibracje i robię dalej w rakietologie i alienki.
     
  16. Witam.Mam pytanko.Jak najlepiej rozmieścić punkty 32 punkty pp?
     
  17. Zrób SS-a to Ci powiem. Na tą chwile to mogę Ci powiedzieć jedynie tyle że: cała górna belka bo to umiejętności obronne. A że nie widze Twojego profilu i nie wiem pod co Ci to potrzebne to moja odpowiedz brzmi...a czy ja wróżka jestem?
     
  18. na początek standardowo pod pvp cała górna belka oczywiście mechatronika 1pp kalibracja i rakietologia to daje nam 36pp masz 32pp to powinno ci brakować 4pp do skączenia rakietologi a potem jak chcesz
     
  19. Kolego popraw mnie jesli cos zle zrozumiałem ale przy pełnej górnej belce nie zrobi profilu pod PVP a to dlatego że na full do graczy potrzebuje się 3 punkty w kalibracje.