Gdzie ta zmiana silnika gry?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika [(KamyK)], 27 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. [(KamyK)]

  [(KamyK)] User

  Dzień dobry,
  Jak wiadomo nasz kochany flash już oficjalnie nie jest wspierany, a w grze nie zmieniło się nic. Z tego co mi wiadomo na początku tamtego roku, była wiadomość że gra przejdzie na silnik Unity. Minął już niemal miesiąc a my nie wiemy nic, oprócz tego że w grze na co chwilę pojawiają się nowe błędy. Czy jest w ogóle znana jakaś przybliżona data nowej wersji gry, bądź aktualizacji? Czy gra będzie działała tak długo jak flash nie padnie na ament?
  Pozdrawiam
   
 2. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Jak wiesz, BP po to wprowadził Nowego Klienta, abyśmy nadal mogli korzystać z flasha. Tak więc podejrzewam, że nieprędko przejdą na Unity.
   
 3. Cupak

  Cupak User

  W słowniku firmy BP "nieprędko" jest synonimem "nigdy" :D
   
 4. Zeus_33

  Zeus_33 User

  to dlatego że boty muszą działać inaczej nie ma dodatkowego dochodu xd xd
   
 5. Javelin

  Javelin User

  Nie ma i nie będzie , pragnę zauważyć ze (moim zdaniem dobra grę) BSGO posiadało BP na unity wiec posiadają w tej materii doświadczenie a mimo to opóźniają wejście z tym na Darku hmm dla mnie dziwne
   
 6. [(KamyK)]

  [(KamyK)] User

  Wiadomo że po BP można było się tego spodziewać że nic się nie zmieni, ale jednak ta zmiana była dużo wcześniej zapowiadana, a wyszło jak wyszło. A prędzej czy później musi się coś zmienić bo gra na flashu chyba padnie całkowicie. Może ktoś z ekipy chce się wypowiedzieć? Czy w ogóle dotarła do was, jakakolwiek informacja o ewentualnych zmianach w grze? Jeśli oczywiście nie jest to jakaś tajemnica.
   
 7. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Taki sam temat już istnieje, polecam zapoznać się z funkcją wyszukiwarki ;)
  W związku z powyższym temat zamykam.

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.