Blad Gdzie tak FALA BANÓW??

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika kocurrowsky, 20 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Na większości serwerów poleciały bany łącznie przeszło 700 banów na serwerze polskim nie ma żadnego bana. Co tutaj tacy ludzie święci bo do kościoła chodzą to wszystko im wybaczone? Ranking rozwalony, pociągi latają, boty latają. Gra cały czas umiera przez boty, przez głupie pomysły osób które próbują tą grę naprawić pomysłami które tylko psują tą grę. Ludzie naprawiający tą grę którzy nigdy w nią nie grali... Dajcie mi kurde dostęp do panelu admina ja to zrobie charytatywnie naprawie ten serwer. Do tego może wreszcie ktoś by posłuchał normalnych graczy co w tej grze jest popsute i zamiast dodawać tylko więcej DMG więcej rzeczy które robi się wiekami nie używając bota to i ludzie by do gry wrócili. Dlatego DarkOrbit z 2018 roku które było najlepiej zbalansowana zostało zniszczone przez chore prometeusze, moduły, statki plus i inne bezsensowne rzeczy które żeby mieć w miarę normalnym czasie trzeba bocić albo robić przelew za przelewem...
     
  2. Ta fala banów to i tak fail. Powinny być z miejsca blokady permanentne.
     
    Cupak lubi to.
  3. Cupak

    Cupak User

    Tutaj pomoże już tylko zmiana wszystkich serwerów na PvE, wtedy przestanie się opłacać nieuczciwa gra, a zostanie to co w tej grze od 2012 i tak już tylko zostało czyli systematyczne zdobywanie itemów i walka z npc
    cała polityka gry została skierowana na granie od eventu do eventu a walki z PvP stały zbędnym elementem bardziej przeszkadzającym niż przynoszącym jakąkolwiek radość.
    Powinny zostać wprowadzone dwie nowe galaktyki 3 i 4 z nowymi alienami i laserami osłonami, a skasowane PvP i to tyle :cool:
     
  4. PVP po prostu zostało popsute bo wszystko co jest dodawane jest skierowane na alieny bo boty tylko to potrafią robić a PVP jest potrzebne żeby osoba co umieją bić tylko alieny zadziałać na nerwy i żeby granie było trudniejsze. Jak się chce farmić to wystarczy kupić farming simulator.
     
  5. DarkOrbit Najlepsza Grą Przeglądarkową
     
  6. rivixd21

    rivixd21 User

    Fala banów nie ma nic wspólnego z botami XD. Na pociągach dalej latają, nawet na tym evencie. Ja tymczasem mam 72h odpoczynku (chyba) za nic, bo zalogować się nie mogę (error 98), profilu z innego konta podejrzeć się nie da bo profil jest niedostępny, a jedyne co robiłem to stałem na porcie i craftowałem eventowe moduły XD. A dopiero co premke i rabat kupiłem.
     
  7. Ric0

    Ric0 User

    dokładnie ja to samo zalogowałem się po kilku tygodniach czytając post o fali banów że wkońcu będzię się dało latać poleciałem do wrót miemisa zrobiłem 3 i nie mogłem się połączyć z mapą ze strony głównej mnie wylogowalo i co? Error 98 chyba skrypt nie działa zbyt dobrze skoro uczciwych graczy pobanowało
    liczę na dużą rekompensatę za taką wpadkę
     
  8. Michers

    Michers User

    Dzisiaj przesunąłem się w rankingu prawie o 100 miejsc do przodu.
    Czyli coś tam zrobili.
     
  9. Witam dlaczego nie moge sie w ogole zalogowac , wpisuje login haslo i jak kikam to pojawia sie znowu strona do logowania?
     
  10. laciu124

    laciu124 User

    Dostałem bana a nie używałem TrainBota i weź tu bądź mądry xd
     
  11. Panowie bądźmy poważni z tymi banami... co jest grane bo ja tego nie rozumiem i jak widzę nie tylko ja

    Gram sobie uczciwie od pół roku w tą grę... ciągle latają po mapach jakieś pociągi i mnie irytowowały a koniec konców to ja dostałem bana za train-bota? Ludzie jak ja nawet nie wiem jak to odaplić i po co miałbym to odpalać na flaksie co promek nie ma...

    Po czym zakładam nowe konto i widzę że gracze których widywałem na tym bocie są bez banów....


    Może mi ktoś wytłumaczyć o co tutaj chodzi ?
     
  12. ja mam konto od 2009 roku nie gralem z 11 lat dopiero po takim czasie gram z miesiac nigdy z jakimis botami uczciwie i lipa masakra
     
  13. Szok jednak PL też dostała bany jak nigdy
    Jak miło poczytać że ktoś dostał bana „za nic” to nie tak że ktoś inny z klanu miał dostęp do konta i sobie na boczku pociąg robił
    Mam nadzieję że bany będą leciały dalej i jeszcze trochę będzie dało się grać w ta grę ale oczywiście nie na PL bo tam nadal patola rozwalony ranking itd. lepiej już grać na jakimś serwerze europejskim tam chociaż nie ma 50 lvl w rankingu
     
    -PŁONER- lubi to.
  14. Adix525

    Adix525 User

    Jaja sobie robicie z tymi banami ? Pokażcie mi gdzie używam jakiegokolwiek bota to nobla wam wręczę. Nie mam żadnego klanu, gram w pojedynkę, TYLKO JA mam dostęp do konta. Wyrywam bana ZA NIC. Jeżeli jest inaczej, proszę mnie oświecić.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2023
  15. mamut

    mamut User

    moze kupiles konto od kogos kto kiedys latal oszuscie
     
  16. Adix525

    Adix525 User

    Typie, mam to konto od ponad 10 lat. Od początku jest moje. Od początku czyste.
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Bany były również na serwerze pl.
    Odnośnie ich należy pisać do pomocy technicznej.
    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.