Gdzie znajde taki ranking?

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika siwy12, 10 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. siwy12

    siwy12 User

    Witam, niedawno natrafiłem na filmik na YT od Zarokk, , Chodzi mi o 1.32 jest tak ogólnoserwerowy ranking poważania, klanów itd. Zawsze ciekawiły mnie takie statystki stąd moje pytanie. Czy wiecie może gdzie je znajdę? Z góry bardzo dziękuje :)
     
  2. Wydaje mi się, że takie tabelki wykonał jakiś gracz, który posiada swoją stronę internetową. Nie sądzę, by była to strona przygotowana przez BP.

    Myślałam, że uda mi się znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie w komentarzach pod tym filmikiem. No cóż, autor filmu raczej nie chciał udostępnić tej strony. Zatem postanowiłam poszperać w wyszukiwarkę. Niestety, tam również niczego nie znalazłam.

    Wykonanie takiego spisu nie jest w sumie trudne, lecz dość czasochłonne. Wystarczy mieć znajomych z kilkunastu krajów (ważne, by wziąć pod uwagę wszystkie rankingi, inaczej ranking będzie niekompletny i niemiarodajny), którzy mogą dostarczyć potrzebne dane i te dane po prostu posegregować. I już, ranking gotowy.

    Napiszę do tego jeszcze jedną rzecz: nie mam pojęcia skąd weźmiesz te osoby.
     
  3. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    myślałem, że ktoś wcześniej da link ale skoro nie to trzymaj

    Edycja Eviana: Link usuwam
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 czerwca 2019