Ghost_User

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Ghost_User, 18 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ghost_User

    Ghost_User User

    ...
    Koniec gry! Nikt nie wygrał, bo ani my teraz, ani tamci wtedy nie doprowadzili wagonika do celu.
     
  2. gigamen

    gigamen User

    Ok. Wystarczy mi już tych gier.
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    No to wracamy na statek.
     
  4. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    To znaczy z kim spamerze xD?
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Trzema kosmitami... tak, dziwne rzeczy się tu dzieją... aha, uważam, że jest wiele określeń które opisują mnie lepiej niż spamer...
     
  6. gigamen

    gigamen User

    Jeeeej, zepsute spoilery.

    Teleportacja na stację...

    Co się tu dzieje?!

    Jaki atak? Jaka ewakuacja?
    ...
    Złe wieści. Daazen coś odwaliło i postanowili bez powodu zaatakować cywilną stację. Przylecieli z kilkoma flagowcami, tak jakby zwykłe statki miały nie wystarczyć... Stacja nie ma obron, nikt nie był na to przygotowany, a pomoc nie zdąży nadejść. Chyba nie zdążymy wrócić na statek...
    ...
    Na pewno nie zdążymy. Skrzydło z dokami to pierwsze co zniszczyli...
    ...
    Wszystkie kapsuły awaryjne już odleciały. Na stacji jest około 100... osób? bytów? Nazywaj to jak chcesz, to ma teraz najmniejsze znaczenie.
    ...
    W poszyciu jest dziura. Masz 2 opcje: albo się czegoś trzymasz, albo lecisz. Rób co chcesz, ja robię to drugie, zawsze jest cień szansy, że przez te 6 godzin ktoś mnie znajdzie. I że nie będzie to wróg...


    Moje ambicje żeby uczynić ten temat tematem z największą ilością postów na forum poszły w... las...


    ===Użytkownik oficjalnie odszedł z forum. Dziękuję za uwagę.===
     
    Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2019
  7. gigamen

    gigamen User

    To już rok...
     
  8. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Brak aktywności, zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.